A.j.

Bělení zubů

Běžný termín +11 Více

Běžný termín • 850 Kč

CPITN – index, který slouží pro zjištění stupně onemocnění parodontu a.j.

Leštění zubů

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

850 Kč

Ukončené vzdělání :
střední škola chemická- maturita
Vyšší odborná škola zdravotnická- obor diplomovaná všeobecná sestra, ukončeno absol...

Léčené nemoci

• Zánět dásní , zánět závěsného aparátu zubu ( parodontu )
  • Parodontoza
  • Zubní kámen
Zobrazit všechny léčené nemoci

Umístění: Dentalprevent s.r.o., Lékařský dům Géčko, 370 11 České Budějovice Jiný

Naprostá spokojenost,pani Nosková je velice milá,šetrná.Prostě mistr !!! Vše mi bylo vysvětleno a hlavně nic nebolelo.

Umístění: Dentalprevent s.r.o., Lékařský dům Géčko, 370 11 České Budějovice odstranění zubního kamene

Skvělá paní! Opravdu vřele doporučuji, vše proběhlo hladce, paní doktorka mi vše podrobně vysvětlila a byla strašně milá. Je vidět, že ji práce baví a má z toho radost. Člověk se tam cítí jako doma! Moc děkuji za precizní práci a skvělý přístup.

Umístění: Dentalprevent s.r.o., Lékařský dům Géčko, 370 11 České Budějovice Běžný termín

Velice milý a odborný přístup paní Noskové. Určitě návštěvu doporučím rodině i všem známým.

Umístění: Dentalprevent s.r.o., Lékařský dům Géčko, 370 11 České Budějovice prevence zubního kazu

Super přístup. Je vidět, že ji práce s lidmi a jejich dutinou ústní baví. Paní Nosková je velmi empatická. Vše proběhlo naprosto hladce. Vysvětluje, poradí... Za mě super. Celý proces hygieny nebyl ani trochu nepříjemný. Vřele doporučuji.

Byl jsem dnes poprvé a maximální spokojenost. Paní Nosková je velmi příjemná a má velkou trpělivost. Mohu jen doporučit.

Velmi děkuji paní Monice Noskové za profesionální a laskavý přístup. Velmi doporučuji všem novým pacientům.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Monika je báječná dáma, která rozumí své práci. Byla jsem velice spokojena, zuby mám jako nové. Péče byla šetrná, naprosto bezbolestná a celé ošetření bylo velice příjemné. Objednala jsem k paní Monice i mého syna a za půl roku se těším na shledanou....

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Monika je velmi příjemná dáma, vše ochotně vysvětlí, oceňuji osobní přístup. Přišla jsem s poměrně rozsáhlým a bolestivým zánětem dásní, který už druhý den po ošetření z velké většiny ustoupil. Ošetření mě rozhodně nebolelo, zoubky po něm navíc krásně prokoukly. Takže, paní Moniko, budu Vás všude doporučovat.

Pani je mila a pri praci se asi snazi, nevim jestli mela spatny den, ale odchazela jsem dost s narusenymi dasnemi, ktere krvaceli, skor vsude, ne jen u nekolika zubu i kdyz normalne pri dent. Hyg se mi to nestava. Predpokladam,ze to je ze spatneho zamereni piskovaci strikacky.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vše proběhlo k naprosté spokojenosti.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den,
delam jeden velmi dulezity projekt do skoly do hodiny biologie o lidskem traveni. Tento projekt rozhodne ze 45% o me vysledne znamce, rada bych se tedy zeptala Vas, specialistu, na otazku, kterou bych rada uvedla mezi zajimavosti.
Kolik % kalorii se vstrebava v ustech? Slysela jsem od neoverenych zdroju, ze jista cast to je, ovsem mela jsem zato, ze k absorbovani kalorii dochazi az dal v travicim traktu.
Dekuji a omlouvam se, pokud jsem rusila

Dobrý den..ráda bych Vám pomohla ale na vysoké škole obor dentální hygiena si nevzpomínám že bychom toto probírali.." kolik procent kalorií se vstřebává v ústech" :) ....co vím tak trávení bílkovin začíná až v žaludku a trávení cukrů začíná určitě již v ústech / enzymy ve slinách štěpí škroby/ ..polysacharidy=škroby se rozkládají na jednodušší složky..zda se při tomto procesu vstřebávají kalorie nevím..myslím že ne...že v ústech se rozloží jen malá nepoměrná část ..ale pouze muj názor.....obrátila bych se ještě na výživové poradce...ti co sestavují stravu sportovcům..ve fitness, kulturistice apod ..mějte hezký den Bc.Monika Nosková

Bc. Monika Nosková

Dobry den uz treti den me boli kost v puse pod zubami mam to trosku natekle coto muze byt bolito kdyz polikam i pri skousnuti jamam takovi problem ze mam panicky strach ze zubare jen slisim vrtacku utikam muzete mi poradit jak to prekonat a co stim mam delat sveho zubare bouzel nemam dekuji za odpoved

Tento problém musí řešit zubní lékař

Bc. Monika Nosková