Ústřední vojenská nemocnice
U Vojenské nemocnice 1200, Praha

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Ústřední vojenská nemocnice Jiný

Bohužel jsem se u tohoto pana doktora setkal s hulvátským a velmi neprofesionálním chováním.
Přišel jsem na kontrolu s dislokovanou zloměninou klíční kosti, kdy pan doktor byl zjevně rozladěn tím, že jsem tam, ač jsem civil a navíc bydlím v jiné městské části a tak se choval velmi arogantně a navíc mi svým zákrokem úmyslně působil bolest (při utahování delbetových kruhů jimi někkolikrát bezdůvodně silně škubl) a pak ještě posměšně poznamenal, že přece musím něco vydržet.

Umístění: Ústřední vojenská nemocnice Jiný

Pan doktor je člověkem na svém místě, je mu rozumět, jeho diagnóza byla správná a medikace v rámci možností (které předem predestřel) účinná. Doufám že se díky němu vyhnu operaci plotének!

Umístění: Ústřední vojenská nemocnice Jiný

K panu doktorovi jsem přišel po prudkém zhoršení stavu v oblasti beder (zvednutí dolních končetin max 20cm, nemožnost předklonu), kdy mi v nejmenované nemocnici diagnostikovali blokádu páteře...předepsali tlumící léky na bolest, na uvolnění kosterního svalstva a to vše bez CT, bez trochu delšího vyšetření...injekce a šup domů.

Pan MUDr. Jaroš našel problém, správně ho diagnostikoval, nasadil cílenou léčbu včetně infúze (úplně jiná medikace) a seznámil mě s následující léčbou. Už druhý den zlepšení stavu, během 5dní pouhý tlak v oblasti pravé ploténky. Teď už pouze rehabilitace a pravidelné cvičení. Mockrát děkuji pane doktore! Člověk na svém místě.

Umístění: Ústřední vojenská nemocnice Luxace ramenního kloubu

Pan doktor je skutečně člověk na správném místě. Repozice proběhla rychle a téměř bezbolestně. Mnohokrát mu děkuji za skvělou péči, profesionalitu a lidský přístup.

Nevím, jestli někteří předchozí hodnotitelé měli takové štěstí či já takovou smůlu. U tohoto lékaře, při návštěvě ambulance s vícečetnou frakturou zápěstních kůstek, jsem se setkal se zcela arogantním a přezíravým chováním. Nejen že se na RTG snímky podíval jen pár sekund a vůbec neviděl některé zlomeniny, které viděl předtím na snímku rentgenolog. Navíc ignoroval zjevnou křivost postavení hned dvou prstů vzniklou úrazem. Když jsem na toto poukázal, byl jsem odbyt komentářem, že to se srovná, a dostal velice úspornou zprávu s komentářem, ať si jdu problém řešit jinam. Nesrovnalo se nic, prsty křivé s každodenními bolestmi. Po půl roce po úrazu jsem byl v jiné fakultní nemocnici indikován k opětovnému přetětí kostí a jejich repozici.
Tohoto lékaře nemohu doporučit nejen pro jeho špatné chování, ale bohužel i pro jeho lajdáckost.

Když si čtu zkušenosti ostatních, mám dojem, že jsem potkal někoho jiného. Na ambulanci se mnou komunikoval jako s nějakým vojínem. Nic nevysvětlil, napsal kusou zprávu o zlomenině a poslal mě kamkoliv jinam. První šok toho dne byl úraz a druhý šok návštěva UVN. Nikdy více... Chápu že to byla ambulance, ale podle mě to bylo mimo únosnou mez.

Nejlepší pan doktor, moc mi pomohl.Lidský a přátelský přístup, udělá jsi čas na pacienta v klidu poradí a vysvětlí.Nejlepší neurolog, kterého jsem potkal.Moc za vše děkuju! :)

Pan doktor bych rekl je clovek na svem miste. Takovych v dnesni dobe moc neni. Obzvlaste pak vybornym chovanim panu kavaliru. Vse ohledne meho zdravotniho problemu mi vysvetlil a trpelive odpovidal na vsechny me dotazy. K takovemu lekar bych se nebal prijit s jakymkoliv problemem. Dekuji mnohokrat pane doktore.

Jan Kejř

skvělý přístup, profesionál, odborník

Skvělý přístup naprostý profesionál.KÉŽ BY BYLI VŠICHNI LÉKAŘI JAK ON.