Slezská 658/7, Brno

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace

Paní doktorka je nejlepší veterinářka v celém Brně. Chodíme k ní už roky se všemi mazlíčky a vždy byla ochotná nám se vším pomoci, poradit a to i bez vidiny zisku. Takový přístup ke zvířatům i majitelům se dnes už bohužel často nevidí, a tak apeluji na všechny spokojené klienty - paní doktorka je v oridnaci do půlky prosince a pak se svou činností končí. Zastavte se za ní a poděkujte jí za letitou kvalitní péči o vaše mazlíčky. Tato žena má orpavdu srdce na pravém místě. Děkuji s celou rodinou a zvířátky našimi i nalezenými, kterým vždy poskytla první péči. <3

Doporučuji paní doktorku všem, kteří mají rádi svoje zvířátka. Nejen, že mi neskutečně vyšla vstříc s dobou kastrace (byla jsem se zeptat na kastraci a paní doktorka mi kočičku ještě ten den vykastrovala, protože mi chuděra mrouskala co týden), ale byla i velmi příjemná, poradila se vším, byla velmi profesionální a nakonec jsem si ještě dobře popovídala. Jak jsem se kastrace bála tak to, že jsem svou kočičku svěřila do péče právě paní doktorce Wiktorové mně hodně uklidnilo. Den po kastraci čičina ani neví, že někde byla. Zažila jsem čtyři veterináře v Brně, ale teď už by vážně neměnila. :) Winterová.

Jsme velmi spokojení určitě doporučuji! První lékař byl držší a problémy se vrátily,paní doktorka nám pomohla,je hodná a chápavá

Velice dobrá lékařka

Výborný přístup a ochota paní doktorky. Doporučuji.

Paní Wiktorová je velice milá a příjemná, aktivně se ptá na stav psa a je vždy ochotná poradit. Zatím jsme neřešili žádný závažný zdravotní problém, takže nemohu posoudit krizové situace, ale se službami veterinářky jsem velice spokojený. Martin Pecina

Přístup paní doktorky ke zvířatům i lidem je velmi profesionální. Oceˇnuji i domácí prostředí.

Paní doktorka je úžasná! K mojí bojácné kočičce přistupovala plná lásky a trpělivosti. Na hodně věcí se vyptávala, když potřebuji, vždy mi poradí.Také je velice lehce dostupná a domácí prostředí zvířátkům nepůsobí tolik veterinárního stresu...

Perfektní paní doktorka, lidský přístup, odborné znalosti, žádné zbytečné diagnozy a tahání peněz z ustaraných páníčků. Naše čivavka dostala od pani doktorky i kokino :) Vřele doporučuji

Pani doktorka je hotovy zazrak. Mockrat nam zachranila fenecku, ikdyz to s ni uz vypadalo blede. Je vzdy velmi mila, obetava, slusna k pacientum i jejich majitelum. Je videt, ze ma zvirata opravdu rada. Vrele doporucuji.