LIT Dent s.r.o.
Žižkova 151, Litvínov

Umístění: LIT Dent s.r.o. Jiný

Paní doktorka je skvělá, ale jak to tak bývá její sestra je pravý opak, nepříjemná a to velice. Již dlouho jsem se nesetkala s tak zlým a podrazdenym člověkem. Škoda měla by se nad sebou zamyslet.

Umístění: LIT Dent s.r.o. zubní vyšetření

Vyšetření bylo absolutné v pořádku. Vše mi bylo detailně vysvětleno. Dříve jsem se napvštěv zibaˇre dost obával, ale pani doktorka je skvělá. Nejlepší zubařka na světě a ješte je fest kočka a zrzavá. Vrrrr

Umístění: LIT Dent s.r.o.

Zubaře jsem hledala opravdu dlouho, obvolala jsem cca 20 zubařů v okolí Mostu až jsem narazila na paní doktorku Pinkovskou. Už od pohledu naprosto milá, sympatická mladá doktorka a její přístup je také na jedničku. Před každým sebemenším zákrokem ihned vysvětluje co se bude konkrétně dít a jaké mohu čekat pocity. Občas při ošetření i zavtípkuje což člověka, který měl panickou hrůzu ze zubaře dost uklidní. Rozhodně mohu doporučit každému.

Vstřícná, empatická,milá, trpělivá. Vždy vše vysvětlí. Lepší zubařku jsem najít nemohla... Jsem maximálně spokojená.

Mila s lidskym pristupem. Od te doby co k ni chodim se zubare jiz nebojim. Vzdy ma usmev na tvari,coz pomaha i lidem co je opravdu neco boli.

nejlepší zubařka co znám.... navíc její práci chválí i konkurenční doktoři, což se málokdy vidí.....

Skvelá lekárka, empatická, milá, všetko podrobne vysvetlí. Po predchádzajúcich nepríjemných skúsenostiach sa konečne nebojím chodiť k zubárovi.