Fakultní nemocnice Brno
Jihlavská 20, Brno

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

K paní doktorce chodím už přes 5 let. Za dlouhou dobu mého léčení si můžu sama a ani sebelepší doktor Vás nezachrání, když to nechcete sama. Na začátku jsem k ní chodila do nemocnice - tam bylo čekání i přes 5 hodin a dokonce se stalo, že mě nevzala. Takže čekání v soukromé ordinaci za 1000 Kč třeba i 2 hodiny už mě neodradilo. Doktorka je odborník ve svém oboru a když jde do tuhého (špatné výsledky), tak se s vámi nehodlá dohadovat a prostě pošle do nemocnice nebo napíše léky. I přes mou nespolupráci jsem za ni vděčná, protože mám krásnou a zdravou dceru, kterou jsem díky ní donosila. Snaží se pomoci také duševně, jenže těch dívek, které léčí je tolik, že není možné vždycky a všem být duchovní oporou. Jednou je vstřícnější a podruhé.... jako každý normální člověk.

Jako pacientka paní doktorky Navrátilové si opravdu nemám na co stěžovat. Všichni víme, že paní doktorka je ve svém oboru naprosto skvělá a kvůli tomu tolik žádaná a časově vytížená, což mnohdy vysvětluje to čekání v ordinaci. Snaží se být pro všechny a všem vyhovět. Když jsem začala mít problémy, a byly to problémy nemalé...sháněla moje mamka tu nejlepší péči, jakou svému dítěti mohla dopřát. Každý nám doporučoval právě p. Navrátilovou. A teď se tomu vůbec nedivím. Když se řekne ,, odborník, specialista, výborný doktor se srdcem na dlani a pro každého,, kdo jiný se mi vybaví než p. Navrátilová :) Také vím, že nejsem sama komu zachránila život. Zaslouží obdiv a né kritiku, jak tu s údivem čtu! :)

Jana

Za pani doktorkou Navratilovou jsme zacali dojizdet s nasi dcerkou Klarkou,ktere se jevila jako beznadejny pripad a leta se lecila s diagnozou mentalni anorexie. Kdyz se k tomu pridalo jeste i zvraceni,prestali jsme verit v to, ze by se Klarcin stav mohl nejak vyrazne zlepsit. Uz pri prvnim setkani s pani doktorkou jsme videli,ze si s nasi dcerkou padly do oka a to byl pocatek uspesne lecby nasi Klarky. Navstevu od navstevy se zdravotni stav nasi Klarky zlepsoval diky trpelivemu a vzdy vstricnemu pristupu pani doktorky, u ktere bylo zrejme,ze ma s touto diagnozou velike zkusenosti. Chceme pani doktorce poprat mnoho podobne uspesne lecenych pacientu, jako je nase Klarka,stejne tak, jako jsme mohli shlednout v televiznim dokumentu Tep24 (7.4 a 8.4 na CT24).

Manzelka drzela roky nejruznejsi "zazracne" diety,ktere ji nepomohly bud vubec,nebo jen na kratky cas,ale vetsinou po nich naopak jeste vice pribrala. Dlouho jsme hledali na internetu,zapojili jsme do toho celou rodinu, az se nam podarilo najit pani doktorku Navratilovou,ke ktere manzelka prichazela spise s obavami,nez s jistotou nejakeho hmatatelneho vysledku.Jake vsak bylo nase prekvapeni,kdyz se dostavily pozitivni vysledky a take jednani a pristup pani doktorky bylo velmi pekne a profesionalni.Ocenujeme jeji empatii a lidsky pristup k pacientum. K pani doktorce dojizdime jiz tretim rokem a jsme take spokojeni s tim,ze v cekarne netravime neprimerene dlouho cekanim na dohodnuty termin. Manzelka neomezuje ve strave cukry a presto dochazi k redukci jeji hmotnosti - presme podle navodu pani doktorky. Dekujeme

Tady těch pár negativních názorů mi jde úplně proti srsti a vidím, že nejsem sama...I mě paní doktorka Navrátilová zachránila život. Nenašla jsem lepšího doktora, než je ona. Má nesmírné zkušenosti a proto je ve svém oboru tolik žádaná a tudíž zaneprázdněná, což mnohdy vysvětluje to čekání v ordinaci. Díky ní je při životě tolik lidí, kteří by bez její pomoci už možná nebyli... Zaslouží obdiv a né kritiku !

Paní doktorka Navrátilová je beze sporu odborník na svém místě a určitě pomohla spoustě lidí. Ale ... Já sama k ní dojížděla z nemalé dálky kvůli mentální anorexii. První dvě sezení byly super, z jejího přístupu jsem byla nadšená, i ta tisícovka za jedno sezení mi přišla docela v pohodě, dokonce mi paní doktorka zařídila výživové roztoky, za které bych jinak zaplatila hodně velkou částku. Jenže postupně se chování paní doktorky změnilo... Za to, za co mě jedno sezení pochválila, za to mě na druhém sezení zpucovala. Doba sezení se čím dál víc zkracovala, ale částka 1.000 Kč zůstávala stejná. Nehledě na to, že i když jsem byla objednaná na určitou hodinu a dosti často jako první pacientka, čekávala jsem v čekárně někdy i 2 hodiny. Taky mi dost vadilo, že rozhovor s paní doktorkou sice probíhá za zavřenými dveřmi v ordinaci, nicméně v čekárně jde z ordinace slyšet každé slovo. Takže nějaké sokromí nehrozí...

Já si osobně myslím,že si zas jedna průměrná doktorka co pořádně neví co je mentální anorexie dělá reklamu se svým synáčkem.

Paní doktorka Navrátilová je beze sporu ve svém oboru kapacitou, ví co dělá, prostě tomu rozumí. Ale její chování už je horší... Dojížděla jsem za ní nemalou vzdálenost do její soukromé ordinace kvůli mentální anorexii. První dvě sezení mi přišla naprosto úžasná a i cena, kterou si vždycky naúčtovala a která je vždycky stejná, mi přišla jakžtakž v pohodě. Dokonce mi napsala i výživové roztoky, které by mě jinak přišly na nemalou částku. Jenže postupně se její chování změnilo... Za to, za co mě na jednom sezení pochválila, za to mě na dalším sezení zpucovala. Délka sezení se poměrně hodně zkrátila, ale cena zůstala stejná, nehledě na to, že jsem pokaždé byla objednaná na určitou hodinu, nicméně v čekárně jsem stejně strávila klidně i hodiny dvě. Domů jsem se pak vracela pozdě v noci... Taky mi dost vadilo, že sezení sice probíhalo za dveřmi v odrinaci, nicméně v čekárně (prostor hned za dveřmi ordinace) bylo slyšet z ordinace každé slovo...

bezva doktorka!

Současná situace našeho zdravotnictví je zoufalá. Proto je skoro zázrak, že existuje v tomto systému takový lékař, jakým je paní doktorka Navrátilová. S nebývalou trpělivostí a rozvahou posuzovala případ mého syna, stanovila správnou diagnozu a od té doby se začal zdravotní stav syna a tím tedy i celé naší rodiny zlepšovat. Mohu alespoň na těchto stránkách vyslovit jí svůj dík za celou naši rodinu. Paní doktorko, děkujeme.

Josef S., Praha

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den paní doktorko,
obracím se na vás jako na špičkovou odbornici na poruchu příjmu potravy. Jedná se o 21letou dívku, která je velmi hubená až vychrtlá, zhoršila se jí kvalita vlasů, má ledové končetiny, přestala menstruovat, jakákoliv zmínka o řešení vyvolá z její strany velký křik a agresivitu, postavu má jako dvanáctiletá. Na druhé straně však vyloženě nehladoví, zvláště při společných příležitostech jí i když ne moc, pak si ale nic tzv. "nezobne", ovšem nevím zda nebere nějaká projímadla a co jí když ji nevidíme. Velmi dobře prospívá, nejlepší z celé VŠ.
Děkuji za odpověď,pokudse jedná o anorexii

Dobrý den, popisujete typické projevy mentální anorexie, je možné se objednat na vyšetření

MUDr. Miroslava Navrátilová

Dobrý den přeji paní doktorko,

nevím, kde začít, asi tím, že bych se ráda informovala o ambulantní léčbě bulimie.
Je mi 34let a už nevím, jak se s tím vším mám vypořádat.Již několik let je to nahoru a zase dolu
Byla by možná konzultace?

Za zpětnou vazbu předem děkuji.

S pozdravem

Dobrý den, k paní doktorce je možné se objednat

MUDr. Miroslava Navrátilová