MUDr.

Váš profil?Převezměte jej! Upravit údaje

Adresy

Přidat názor
  • velmi slabý

i já mám s paní doktorkou velmi špatnou zkušenost.Horší lékařku jsem opravdu ještě neviděl.Za celých 10 let nepozná při pravidelných kontrolách dítěte,nezvratně a těžce poškozený sluch.Je to skandální,řeší to Lékařská Komora.Ani nechce komunikovat-prostě jí nevěřím,a nehodlám si její osobou zlikvidovat malou dcerku.

• velmi slabý

mám s paní doktorkou velmi nepříjemnou zkušenost. už k ní nechodíme. jsem od ní velmi poučena jak by se pediatr NEMĚL k dětem nikdy chovat.

• velmi dobrý

Úžasná lékařka. Chodí k ní moje dcerka (nyní půl roku) a chodil k ní i její tatínek. Můžeme jen doporučit.

• velmi dobrý

Výborná a velmi ochotná lékařka. Chodila jsem k ní jako malá i já a teď i můj syn. Mohu jen a jen DOPORUČIT.

• velmi dobrý

Výborná ochotná a velmi pečlivá doktorka, můžeme jen doporučit. Vždy pomohla.

• slabý

S paní doktorkou nemám moc dobré zkušenosti a nemají je ani moji známý. Když se syn narodil, byla celkem dobrá, pořád syna chválila, ale když jsme začali mýt problémy s psychomotorickýmvývojem tak jen prohlásila "je prostě línej" a nic s tím nedělala. Přešli jsme k jiné doktorce, ta nám okamžitě dala doporučení ke specialistům kteří u syna diagnostikovali mentální retardaci. Kamarádce se už párkrát stalo že jim napsala dávkování jistého léku které by jejího syna mohlo i zabít.

• velmi dobrý

Ochotné,lidské,vždy pomohou a poradí i mimo ord.dobu.Velmi příjemné vystupování vůči rodičům i dětem.

• velmi dobrý

Jsou obě prostě NEJLEPŠÍ...

• velmi dobrý

obě paní doktorky se snaží,jdou vstříct,poradí.

• dobrý

velice hodna lekařka

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.

Zobrazit podobné lékaře: Lucie Korotvičková - pediatr