MUDr. Miroslava Konrádová

Pediatr Více

Dobruška 1 adresa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost
Pulická 99, Dobruška

i já mám s paní doktorkou velmi špatnou zkušenost.Horší lékařku jsem opravdu ještě neviděl.Za celých 10 let nepozná při pravidelných kontrolách dítěte,nezvratně a těžce poškozený sluch.Je to skandální,řeší to Lékařská Komora.Ani nechce komunikovat-prostě jí nevěřím,a nehodlám si její osobou zlikvidovat malou dcerku.

mám s paní doktorkou velmi nepříjemnou zkušenost. už k ní nechodíme. jsem od ní velmi poučena jak by se pediatr NEMĚL k dětem nikdy chovat.

Úžasná lékařka. Chodí k ní moje dcerka (nyní půl roku) a chodil k ní i její tatínek.
Můžeme jen doporučit.

Výborná a velmi ochotná lékařka. Chodila jsem k ní jako malá i já a teď i můj syn. Mohu jen a jen DOPORUČIT.

Výborná ochotná a velmi pečlivá doktorka, můžeme jen doporučit. Vždy pomohla.

Ochotné,lidské,vždy pomohou a poradí i mimo ord.dobu.Velmi příjemné vystupování vůči rodičům i dětem.

Jsou obě prostě NEJLEPŠÍ...

obě paní doktorky se snaží,jdou vstříct,poradí.

velice hodna lekařka

naprosto profesionální a laskavý přístup, není co vytknout, vžy super komunikace, sestřička v pohodě, vážný problém je možno řešit i o víkendu!!! to platí i pro druhou paní doktorku (dceru)