Ordinace praktického lékaře
Plaňkova 420, Mladá Vožice

Je nejlepší kterého znám!

Pro jeho pochopení a citlivý přístup k pacientům, si pana doktora velice vážím.
Dokáže vždy poradit a pohladit po duši a to je důležité. Je velmi dobrý diagnostik a pokud si není zcela jistý bezodkladně odesílá pacienty k specialistům. Doporučuji. Rážová Erika

je vpohodě

Pan doktor je typem lékaře, který je bohužel dnes ohroženým druhem. Má taktní, velice citlivý přístup k pacientovi. Myslím si, že se snaží nic nezanedbat. Že to u něj tzv. "odsejpá", neznamená, že lidi odbývá. Chodí do práce včas na rozdíl od jiných, je dobrý diagnostik a jeho slova a rady léčí víc, než tuna medikamentů. Vřele doporučuje stálý pacient.

Dobrý diagnostik, vždy věnuje pacientovi tolik času a pozornosti, že se nikdy necítí odbytý. Velmi příjemné vystupování. Lékař, který právem získá Vaši důvěru jako člověk i profesionál.

Doporučuji je odborník chválím 1

již jednou sem měnil obsah svého hodnocení jelikož si pana doktora velice vážím ale to se nedá říci o vás protože je hodnocení opět změněno jako velice strohé takže si děláte co chcete již nemá v tyto stránky žádnou důvěru

Velice ochotný,výborný lékař takových lékařů by mělo být více

Velice ochotný,příjemný a vstřícný. K pacientům má lidský přístup.

za svých 55 let sem lepšího nepotkal