Praktický lékař gynekolog

úterý 7.00-11.30 na objednání 12.30-17.00
středa 13.00-13.30 injekce,recepty 13.30-17.00 na objednání
pátek 7.00...

Umístění: Praktický lékař gynekolog Jiný

Pan doktor i sestra jsou úžasní. Vždy se zajímají, pomůžou, opravdu jsem spokojená a své dvě těhotenství jsem byla nadmíru spokojená ohledně všeho.. Opravdu profesionálové ns svém místě

Umístění: Praktický lékař gynekolog Těhotenství

Pan doktor je ten nejlepší jakého jsem zažila. Bohužel jsem od něj odešla, protože jsem se v 5. měsíci těhotenství přestěhovala do Pardubic a ani mě nenapadlo, že by můj nový doktor mohl být tak příšerný. Pan Kudělka mi na každé návštěvě udělal ultrazvuk (což se teď neděje), vždycky mi všechno hezky vysvětlil, byl milý a zajímal se o mě i partnera. Jeho vyšetření vůbec nebolelo, to v Pardubicích říct nemohu. Je vstřícný a usměvavý a vždycky jsem se u něj cítila dobře. Nejradši bych k němu přešla zpátky a i v poslední fázi těhotenství za ním jezdila vlakem z Pardubic. Moc si ho vážím, není to samozřejmost narazit na tak skvělého doktora

S panem doktorem jsem velice spokojena.Moc mi pomohl a v nemocnici byl velice pozorny.Moc dekuji a vazim si ho.

Já jsem s panem doktorem Kudělkou taky velmi spokojená, vždycky pomohl, když se naskytl problém a jestli je náladový, to nemohu posoudit, já ho znám jako usměvavého chlapa a neměla jsem nikdy pocit, že bych ho obtěžovala, toť vše, hezký den :).

Dnes jsem u pana doktora čekala bezmála 2 hodiny. Když jsem ráno přišla, byla jsem sedmá. Po hodině šestá. Posléze jsem to nezvládla a odešla domů. Nechápu, když má pan doktor tolik pacientek, proč nerozšíří ordinační hodiny. 3 dny v týdnu a ještě jen pár hodin je opravdu velmi málo. Nechci pana doktora měnit, jsem s ním spokojená, ale je pravděpodovné, že mi nic jiného nezbyde. Kdybych samozřejmě neměla problém, nelezla bych tam. Zbytečně projetých 45 km.

Dr. Kudělka je vstřícný jen, když má dobrou náladu. Když má špatnou, tak člověk, aby z něj tahal odpovědi na otázky, které možná pro něj jsou směšné, ale pro mě jako laika jsou důležité. Od toho tam myslím je, aby pacientku uklidnil. Takže jsem udělala radikální řez a odešla jsem od něj a přešla k dr. Hrubošové, která je perfektní. Kdybych se měla v práci chovat k lidem podle nálady, tak by mě asi vyhodili.

Na rozdíl od předchozího příspěvku, já musím říct, že dr.Kudělka i sestřička projevili opravdu velmi lidský přístup, když jsem přišla na kontrolu a vyndání stehů po komplikovaném císařském řezu.... i na kontrolu po šestinedělí... ptali se jak se daří miminku, přáli mi hodně štěstí... zkrátka já určitě nesouhlasím.

co se týká objednacích časů a čekání, když jsem byla těhotná, chápala jsem, že se časy prodlužují o kontroly maminek v různém stupni těhotenství.... takže jsem se ani nezlobila, že čas, na který jsem byla objednaná, nikdy neseděl.

Píši ještě jednou a reaguji na příspěvek paní Kateriny, nejedná se o záměnu panů doktorů a psala jsem o panu Kudělkovi z Nového Jičína...........napíšu to asi tak, chodím k němu už přes tři roky a ani přes ty tři roky jsem nespozorovala u něj nějakou vlídnost, lidskost atd...prostě a jednouduše si myslím že pan doktor má prostě svoji klientelu žen ke kterým se chová mile, vlídně, lidsky a dokonce se i směje...ano před třemi lety mi pomohl k tomu abych mohla otěhotnět,ale na cokoliv jsem se ho zeptala šlo vyloženě vidět že nejsem VYBRANÁ!!!!Před pár dny jsem byla na kontrole po laparoskopii, zjistil mi další opět cystu a kdybych si jí sama nevšimla na ultrazvuku a poté se nezeptala co a jak tak by mi to asi ani nejspíš neřek a tu chvíli jsem začala uvažovat že od něj odejdu...také si myslím že se jeho přístup v posledním roce změnil k horšímu....

Asi to neni vina pana doktora,ale preci je soucast.....objednavaci system sestry je na urovni vykopnuteho drnu....proboha..muzete trochu zapremyslet a objednavat si maminky ci zenske trosku rozumne a dle nejakeho rozpisu.....po 6 tam moje prisla presne na danou objednanou hodinu a po 6 tam ceka 1,5 hod....(lehce prehlizim ze za tyden ma rodit),mate stesti,ze ja nejsem zenska.....ale jinak doktor je to celkem fajn,tehotenstvi probiha bez problemu,takze diky a zapracujte na tom objednavani sestro....hezky den...

Nemohu souhlasit v předchozím názorem, s panem doktorem jsem nadmíru spokojená, nyní jsem těhotná a vždy provede pečlivou prohlídku, zodpoví mi všechny moje otázky a dá potřebné informace, hlídá si preventivní vyšetření i další vyšetření v průběhu těhotenství, sestřička je taky velmi příjemná. Zkrátka já mohu jedině vřele všem doporučit.