MUDr.

Jeremiášova 2722/2b
    155 00, Praha, pražský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Počet žádostí o online kalendář za posledních 30 dní

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

• Petr Holý

gynekolog

• Mazurská 484/2, Praha

Gynekologie

Zatím první návštěva, ale paní doktorka se zdá být velmi dobrá v tom, co dělá. Nikdy jsem k ženám- gynekoložkám netíhla, ale měním názor. Pokud jste n...

• Halina Kačinská

gynekolog

• Praha 6, Žukovského 887/4, centrum Delta B, ordinace 3.28, Praha

Gynekologická ambulance, dětská gynekologie

Отличный врач. Очень внимательная и тактичная. На первый взгляд сразу понятно, что профессионал своего дела.

Další dostupný termín úterý, 2.6

Další dostupný termín úterý, 2.6

• 10:00
      • 09:45
      • 10:00

Přidat názor
    • slabý

K MUDr. Ptáčkovi jsem několik let chodila a v podstatě jsem byla spokojena. Po lidské stránce hodnotit nebudu, každý jsme nějaký a subjektivní pocity si nechám pro sebe. Co mě ale velmi zklamalo, bylo to, že když jsem před rokem začala mít jisté problémy, pan doktor mi nebyl schopen ani po několika vyšetřeních říct, co mi je. Odpovědi skrýval do rádobyvtipných hlášek, utratila jsem dle jeho rad hromadu peněz za vitamíny, které stejně nepomohly, a po 3/4 roce mě celá šaráda přestala bavit a lékaře jsem změnila. Určitě stojí za zmínku, že nová paní doktorka dokázala můj vleklý problém pojmenovat a vyléčit během měsíce a půl. Za mě tedy pana doktora doporučuji pouze v případě běžných kontrol, dokud vám nic není...

• velmi dobrý

Doktor Ptáček je naprostý profesionál, velký odborník a velmi lidský člověk. Vysvětlí velmi trpělivě na cokoliv se ho zeptáte. Již dvakrát nás podržel ve velmi kritické situaci. Jednoznačně doporučuji.

• velmi dobrý

Pan doktor Ptáček je asi jediný lékař, kterému bezmezně důvěřuji. Je pečlivý, bezbolestný a vystupuje velice mile. Ošetřoval mě při prvním těhotenstvím a ráda bych, aby to tak bylo i u druhého. Není zbytečně invazivní a problémy nezveličuje, ale úspěšně řeší, což mi zcela vyhovuje.

• velmi slabý

V 17. tt jsem přisla po 7 týdnech na kontrolu ,pan doktor si jen něco poznačil a řekl to je vše, mužete jít,bez jakéhokoliv vyšetření .Když jsem se divila ,tak mi na to arogatně řekl ,že jestli dítě žije atd..,se zjištuje až ve 24 tt a kdybych byla ve finsku šla bych rovnou k porodu.Ještě ten den jsem si našla jiného doktora ,ten se velmi divil ,že ve 17.tt nemám skoro žadný záznam v těhotenském průkazu .Opravdu nedoporučuji !

• velmi dobrý

U pana doktora jsem byla dnes poprvé. Naprosto profesionální, lidský přístup. Vše mi vysvětlil, nemám žádný pocit, že by byl tichý, jak se tu píše. Přehlásila jsem se k němu. Moje doktorka mi už hrozila operací a věty typu, zatím se nemusíte bát, uvidíme za tři měsíce!, fakt neberu. Děkuji kamarádce ze doporučení pana doktora!

• velmi dobrý

S panem doktorem jsem velmi spokojená. Vstřícný, komunikativní, vysvětlil, nakreslil, uklidnil. Kvůli problémům jsem u něj často a nikdy mě neodbyl. Systém objednávání přes internet si nemůžu vynachválit, sestřičky jsou taky prima. Doporučuji.

• velmi dobrý

S panem doktorem Ptáčkem jsem velice spokojená. Přesto, že jsem k němu jeden čas musela docházet velmi často a samotné mi připadalo, že už musím otravovat, vždy byl velice přátelský a příjemný, ihned jsem si k němu vybudovala důvěru, cítila jsem zájem a snahu skutečně pomoci. Pokud má některá opačný názor, možná by stálo za to zamyslet se sama nad sebou, ne nadarmo se říká "Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá." S úsměvem a slušným chováním se přeci dají dělat zázraky.

• velmi dobrý

Jsem s panem doktorem spokojena, i kdyz je opravdu tissi, jak tu vetsina pise, ale na vsechny me otazky vzdy ochotne odpovi.. Je to skvely odbornik.

• neutrální

Všem doporučuji! Naprostá spokojenost!

Úžasný lékař i člověk !

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Lékař, ke kterému se můžete objednat online