Odborný lékař ortopedie
náměstí Svobody 5, Znojmo

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova Jiný

Já si nemůžu na pana doktora stěžovat. mě vždycky pomohl, pro mě je kapacita mezi ortopedy, ví co dělá. Neřeším peníze, jde mi o zdraví, jinde jsou dražší.

Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova Jiný

pan doktor chce okamžitě operovat (i když nepozná dle jasných indicií vážný problém) a aplikovat drahé injekce. Další vyšetření, které by odhalilo skutečný problém si člověk musí navrhnout sám...
Čekací doba VŽDY MIN. hodinu, velmi špatná komunikace s p. doktorem, pořád si jede svou a vůbec neposlouchá pacienta.
Určitě ne Sportovní ortoped a sem už nikdy více...

Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova Jiný

Přístup pana doktora Procházky nebyl nijak zvlášť příjemný, moc nemluvil a po dvou měsících léčby Piascledine + magnety, která neměla účinek, jsem se trochu bála, jestli mi pomůže můj problém s kolenem vyřešit. Nakonec mi pan doktor udělal menší zákrok v rámci artroskopie, který mi opravdu pomohl. Znovu už bych ale k panu doktorovi nešla.

Umístění: Odborný lékař ortopedie Nesnesitelné bolesti nohou od S skloubeni, třísel a kyčlí

Po 3 letech, tedy přesně leden 2019 jsem opět navštívila Dr. Procházku s tim, že mi pomůže od bolestí.
On vůbec s Vámi nekomunikuje, máte pocit, že mluvíte do prázdna, je jako duchem nepřitomný, po krátké prohlídce pak dlouho píše a píše a jeho závěr, jděte na magnety nebo můžu aplikovat hyaluronovou injekci, že je teď levná, pouhých 2700,- Kč. Jsem důchodkyně.
Nic nevysvětlí o jejím účinku i když se ptáte, nevnímá, neodpovídá.
To byla poslední tečka mé špatné zkušenosti s tímto panem doktorem.
Budu hledat podle uveřejněných recenzí, doktora jiného.
Naďa Wernerová

Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova Kontrola kycli u miminka

Arogantni lekar, velmi neprijemne vystupovani. Nechal nas hodinu cekat, ackoliv maji udajne miminka prednost a objednavaji se na konkretni hodinu. Byli jsme se zenou svedky sceny, kdy serval pacienta, ktery byl pred nami, kvuli tomu, ze se dozadoval vraceni karticky zdravotni pojistovny a obcanskeho prukazu, ktere odevzdal sestricce pri vstupu do ordinace, ale uz mu nebyli vraceny. Neveril bych, ze je mozne se tak chovat k zakaznikum. Na druhou navstevu jsme se radeji objednali jinam.

Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova Úraz kolene

Bohužel, po mé osobní zkušenosti se doporučuji tomuto lékaři rozhodně vyhnout. Stal se mi úraz kolene – blokáda, prasklý meniskus a natržený křížový vaz. Sice proběhlo vyšetření mag. rezonancí, na které je indikace k plastice vazu, ale lékař jí z nepochopitelných důvodů při operaci neudělal. I po operaci mám při zátěži velké bolesti v koleni. Doporučuje mi cvičení a celkem drahou výživu do kolene. Byl jsem již nucen vyhledat jiného lékaře – primáře, který se velice divil, že již nemám plastiku hotovou. Prý koleno tímto velice trpí a za pár let by se tvořila artróza. Mám již u pana primáře termín další operace, kde mi provede plastiku ACL. Pan MUDr. Procházka tedy nejen že koleno nedokázal správně diagnostikovat a vyléčit, ale ještě k tomu nabízel nesmyslnou drahou výživu.
Tak nyní je to cca 4 měsíce, co mi pan primář provedl plastiku ACL a je po problému. Noha je ještě zesláblá, ale běžné činnosti již jdou bez problému a hlavně bez bolesti.

Umístění: Odborný lékař ortopedie Zranění

Dobrý den, bohužel musím udělit špatné hodnocení. Nemám lékařského vzdělání, tak svůj případ popíši v laické řeči. Stal se mi úraz zápěstí, tak jsem vyhledal pomoc pana doktora. Rentgen neprokázal poškození kostí, tak mi téměř okamžitě pan doktor naordinoval rázovou vlnu. V prvním okamžiku mě zarazilo, jak pan doktor apeloval, že investice do zdraví nejsou vyhozené peníze a že nejlepší bude, když rázovou vlnu podstoupím hned. Tedy, po první aplikaci, ke které jsem se nechal přemluvit, vyhledal jsem odborné fyzioterapeutické centrum, kde jsem jim popsal celý postup aplikace rázové vlny od pana doktora. Závěr tedy je, že pan doktor aplikoval naprosto nesprávný a neodborný přístup k léčbě mého zápěstí a za aplikaci rázové vlny si účtoval opravu přemrštěnou částku. Sice je celá jedna stěna v jeho ordinaci pokryta diplomy a certifikáty, ale raději bych se tomuto místu vyhnul.

Většina pacientů hodnotí lékaře podle ceny za zákrok! Neříkáte snad, že byste dali cokoliv za to, aby vás někdo zbavil bolesti?? Pan doktor Procházka sice toho moc nenamluví, ale pomůže.Pokud se chcete zbavit bolesti,pak musíte něco obětovat.Já jsem se nemohla postavit na nohu- koleno po úrazu a pan doktor mi doporučil injekci REHAVIS a za dva dny jsem měla po bolesti.Cena této injekce je sice 3.500 Kč ,ale jen proto,že není hrazena pojišťovnou. Takže já jsem byla s panem doktorem spokojena Legová

Velice slabý lékař, jak píšou ostatní s negativní zkušeností, tak to opravdu souhlasí, drmolí si pořád to svoje do kola, prakticky nereaguje na dotazy, snaží se vás uvrtat do čehokoliv z čeho bude mít profit. Komunikace zkrátka hrozná, působí až vyloženě zmateně. To že se člověk objedná a čeká o hodinu déle nekomentuji, kdyby se dostal pak adekvátní péče, nevadilo by to, ale tohle je špatné. Dávejte si na něj pozor ať vás do něčeho neuvrtá, protože jak říkal i někdo jiný tady, zeptá se vás jestli souhlasíte s tím zákrokem, co navrhuje a než se stačíte rozmyslet a něco říct, tak už píše papíry a říká: "jo, tak že jo...."

Po odborném vyšetření bolavé paty, které trvalo, i s ultrazvukovým vyšetřením max. 5 minut mi pan doktor doporučil rázovou vlnu, kterou sám aplikuje po 500.- kč. Jinde bych to měl prý dražší. Intervaly mezi jednotlivými aplikacemi byly takové, že výsledný léčebný efekt zcela anulovaly. Léčebný efekt na kapsu pana doktora však ne. Žádné účty se zde totiž nedávají, pouze se slibují. Tento tzv. lékař se chová jako kovkop. Za aplikaci rázové vlny, kterou pojišťovna nehradí si od vás vyinkasuje 500.- kč a pojišťovně naúčtuje za odborné vyšetření 121.- kč (za ty 3 minuty, co trvá návštěva s aplikací rázové vlny se to odborné vyšetření nějak nedá stihnout). Komunikace s pacientem probíhá formou oddrmoleného monologu. Závěrem tedy tohoto pána jako ortopeda vřele NEdoporučuji a hledám si seriózního odborníka, který se mi bude snažit pomoci a ne mne pouze pumpnout.