MUDr.

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Počet žádostí o online kalendář za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Objednat kalendář návštěv

Tento lékař neumožňuje rezervovat návštěvy online

Přidat názor
  • velmi dobrý

Pana doktora znám více než 8 let a s jeho prací jsem nadmíru spokojena. Když už nás nějaký ten problém postihne, společně s manželem k němu vždy s důvěrou vcházíme do ordinace. Jeho odborný přístup, doplněný hřejivým slovem by měl být normou pro většinu ostatních. Tohoto PANA DOKTORA mohu všem vřele doporučit.

• neutrální

Prosím o odstranění hodnocení na MUDr.Michka ze dne 5.3.2013.

• velmi slabý

Je mi líto,ale tento lékař opravdu není důsledný ,ani pečlivý. Opakovaně zanedbané anginy , vyšetřování probíhá maximálně pohledem do krku.Léčba pak doporučené tekutiny a prášek tlumící bolest. Myslím ,že se opakovaně dožadovat vyšetření např.na krční není zrovna moc normální.navíc když se nakonec ukáže recidivující hnisavá angina .....Pokud praktický lékař nepozná angínu kdo tedy??!! Trápit se opakovaně půl roku s ukrutnou bolestí v krku a horečkami ,na které dostanete pouze radu hodně tekutin a paracetamol tak tyto metody opravdu asi závažnější druh streptokoka nevyléčí.Myslím,že pan doktor postačí pro nezaměstnané a duchodce,kteří potřebují vyplnit volný čas né však pokud opravdu stonáte!!!Pak raději nedoporučuji.K ordinaci a ostatnímu personálu se raději nebudu vyjadřovat.

• velmi dobrý

Pan doktor Michek je výborný lékař. Má pozitivní vztah k práci a ke svým k pacientům. Určitě ho jako lékaře doporučuji!

• velmi dobrý

Odborný přístup,vstřícné, příjemné vystupování.Velmi doporučuji

• velmi dobrý

Lepsiho lekare na poliklinice v Kaplici nenajdete.Ma i velmi zkusenou a odborne zdatnou zdravotni sestru.Je to sehrana dvojice,pan doktor presne vi,co a jakym zpusobem lecit,pomuze radou i po telefonu mimo ordinacni dobu.Velmi doporucuji

• velmi dobrý

Tohoto pana doktora si velmi vážím, je svědomitý, příjemný k pacientům,chodím k němu už 7 let a jiného bych nechtěla.

• velmi slabý

Arogantní, dělá z lidí šmudly, povrchní a nafoukaný. Léčit možná umí, ale k čemu to je, když z lidského hlediska je naprosto odporný. Kolářová

• velmi dobrý

Je to super lekař. moc doporučuji.

• velmi dobrý

Velmi dobrý přístup k pacientům. Dokáže se velmi dobře rozhodovat.

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.