Miloslav Michek, praktický lékař Kaplice

Miloslav Michek

Upravit údaje

Je toto váš profil? Spravujte jej!

Adresy

• 3 května 2013

Hodnocení: Neutrální

Prosím o odstranění hodnocení na MUDr.Michka ze dne 5.3.2013.

• 3 července 2014

Hodnocení: Velmi slabý

Je mi líto,ale tento lékař opravdu není důsledný ,ani pečlivý. Opakovaně zanedbané anginy , vyšetřování probíhá maximálně pohledem do krku.Léčba pak doporučené tekutiny a prášek tlumící bolest. Myslím ,že se opakovaně dožadovat vyšetření např.na krční není zrovna moc normální.navíc když se nakonec ukáže recidivující hnisavá angina .....Pokud praktický lékař nepozná angínu kdo tedy??!! Trápit se opakovaně půl roku s ukrutnou bolestí v krku a horečkami ,na které dostanete pouze radu hodně tekutin a paracetamol tak tyto metody opravdu asi závažnější druh streptokoka nevyléčí.Myslím,že pan doktor postačí pro nezaměstnané a duchodce,kteří potřebují vyplnit volný čas né však pokud opravdu stonáte!!!Pak raději nedoporučuji.K ordinaci a ostatnímu personálu se raději nebudu vyjadřovat.

• 20 května 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

Pan doktor Michek je výborný lékař. Má pozitivní vztah k práci a ke svým k pacientům. Určitě ho jako lékaře doporučuji!

• 12 září 2010

Hodnocení: Velmi dobrý

Odborný přístup,vstřícné, příjemné vystupování.Velmi doporučuji

• 2 září 2010

Hodnocení: Velmi dobrý

Lepsiho lekare na poliklinice v Kaplici nenajdete.Ma i velmi zkusenou a odborne zdatnou zdravotni sestru.Je to sehrana dvojice,pan doktor presne vi,co a jakym zpusobem lecit,pomuze radou i po telefonu mimo ordinacni dobu.Velmi doporucuji

• 1 září 2010

Hodnocení: Velmi dobrý

Tohoto pana doktora si velmi vážím, je svědomitý, příjemný k pacientům,chodím k němu už 7 let a jiného bych nechtěla.

• 28 května 2010

Hodnocení: Velmi slabý

Arogantní, dělá z lidí šmudly, povrchní a nafoukaný. Léčit možná umí, ale k čemu to je, když z lidského hlediska je naprosto odporný. Kolářová

• 24 března 2010

Hodnocení: Velmi dobrý

Je to super lekař. moc doporučuji.

• 9 září 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

Velmi dobrý přístup k pacientům. Dokáže se velmi dobře rozhodovat.

• 29 března 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

velmi dobrý přístup k pacientům,posílá na odborná vyšetření,když vidí problém,který je potřeba řešit,řeší prevenci,je ochotný i k návštěvě pacienta,velmi doporučuji

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.
Komentáře by neměly být psány velkými písmeny.

Umístění