MUDr.

38241 Kaplice, jihočeský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Přidat názor
  • velmi dobrý

velmi dobrý přístup k pacientům,posílá na odborná vyšetření,když vidí problém,který je potřeba řešit

• velmi dobrý

Pan Doktor a osazenstvo celé ordinace je super..... velmi vstřícný přístup a snaha pomoct! Jiní lekaři by jsi z něj měly vzít ponaučení!!! Moc díky Jirka P

• velmi dobrý

K panu doktoru Michkovi chodím na ambulanci již od roku 2004 a jsem velmi spokojena. V současné době, kdy se mohu ještě na ambulanci objednat a telefonicky si objednat léky, které pravidelně užívám, jsem ještě spokojenější.Tomuto "zlatému" panu doktorovi a jeho velmi milým sestřičkám patří moje velké poděkování. Hana

• velmi dobrý

Pana doktora znám více než 8 let a s jeho prací jsem nadmíru spokojena. Když už nás nějaký ten problém postihne, společně s manželem k němu vždy s důvěrou vcházíme do ordinace. Jeho odborný přístup, doplněný hřejivým slovem by měl být normou pro většinu ostatních. Tohoto PANA DOKTORA mohu všem vřele doporučit.

• neutrální

Prosím o odstranění hodnocení na MUDr.Michka ze dne 5.3.2013.

• velmi slabý

Je mi líto,ale tento lékař opravdu není důsledný ,ani pečlivý. Opakovaně zanedbané anginy , vyšetřování probíhá maximálně pohledem do krku.Léčba pak doporučené tekutiny a prášek tlumící bolest. Myslím ,že se opakovaně dožadovat vyšetření např.na krční není zrovna moc normální.navíc když se nakonec ukáže recidivující hnisavá angina .....Pokud praktický lékař nepozná angínu kdo tedy??!! Trápit se opakovaně půl roku s ukrutnou bolestí v krku a horečkami ,na které dostanete pouze radu hodně tekutin a paracetamol tak tyto metody opravdu asi závažnější druh streptokoka nevyléčí.Myslím,že pan doktor postačí pro nezaměstnané a duchodce,kteří potřebují vyplnit volný čas né však pokud opravdu stonáte!!!Pak raději nedoporučuji.K ordinaci a ostatnímu personálu se raději nebudu vyjadřovat.

• velmi dobrý

Pan doktor Michek je výborný lékař. Má pozitivní vztah k práci a ke svým k pacientům. Určitě ho jako lékaře doporučuji!

• velmi dobrý

Odborný přístup,vstřícné, příjemné vystupování.Velmi doporučuji

• velmi dobrý

Lepsiho lekare na poliklinice v Kaplici nenajdete.Ma i velmi zkusenou a odborne zdatnou zdravotni sestru.Je to sehrana dvojice,pan doktor presne vi,co a jakym zpusobem lecit,pomuze radou i po telefonu mimo ordinacni dobu.Velmi doporucuji

• velmi dobrý

Tohoto pana doktora si velmi vážím, je svědomitý, příjemný k pacientům,chodím k němu už 7 let a jiného bych nechtěla.

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.