Gynelologie Zubík s. r. o.
Opavská 962/39, Poruba, Ostrava

Přijímám: dospělí

Pro termíny na objednání kontaktujte naši recepci: , ,
...

Léčené nemoci

• Ženské nemoci

• gynekologie a porodnictví

Umístění: Gynelologie Zubík s. r. o. Jiný

Pan doktor je opravdu profesionál. Před návštěvou ordinace gynekologie jsem mívala velké obavy a trochu stud, nyní kdyz docházím k panu doktorovi Zubíkovi jsem mnohem klidnější. Všechno mi podrobně vysvětlil a oproti jiným lékařům na různých oddělení opravdu naslouchal a reflektoval můj stav a doporučil přesně to, co jsem potřebovala. Člověk se prostě pak necítí odflaknutý s nějakou obecnou radou, ale naopak ví, že se na doktora může spolehnout.

U pana doktora jsem byla v Mno Fifejdy na morfologickem ultrazvuku. Pan doktor za celou dobu promluvil jen ve chvíli, kdy hlásil sestře údaje typu "mozek v pořádku". Jinak za celou dobu nepromluvil. Miminko se nechtělo otočit do správné polohy, pan doktor dělal akorát obličeje a bez upozornění opravdu velmi nepříjemné tlačil na břicho jak ultrazvukem, tak pak si pomáhal do protivky i rukou. Nakonec jsem se musela připomenout, aby ještě zkontroloval pupečník, o kterém je v těhotenské prukazce napsáno a zvýrazňovačem podtrženo, že je v problematickém místě. Z ultrazvuku nemáme fotku, co jsem viděla se pouze domnívám. Pokud bych měla pana doktora ještě někdy mít u vyšetření, odmítnu jej a objednávám se k jinému lékaři.

Umístění: Gynelologie Zubík s. r. o. ošetření v celkové anestezii

Pan Zubik je velice příjemný, klidný, vstřícný,ohleduplný a při vyšetření zachází opravdu s citem a opatrnosti . Navíc je to lékař který vyzařuje natolik klidným ,duverivym a pohodovym dojmem,ze vás okamžitě při příchodu do ordinace zbaví veškerého stresu, strachu, obavy či ostychu. Pokaždé vyjde maximálně vstříc a po panu MuDr. S. Kuncarovi,ktery už neordinuje denně ,se tak stal pan MuDr .M. Zubik mým zastupujícím lékařem . Z mě zkušenosti mohu opravdu doporučit a vznést jen samou chválu -lékařů kteří svou práci odvádí profesionálně a ještě k tomu přistupují k pacientkam takto skvěle je opravdu málo . Nikdy jsem nečekala příliš dlouho (tedy spíše vůbec ) a to i přesto ,ze jsem vždy přišla téměř neohlasene -nebo po telefonátu kdy jsem oznámila ,ze se dostavim v ten den ,bez objednání a vždy mi bylo poskytnuto vyšetření bez problému a s maximální spokojenosti . Pro mne je MUDr. M. Zubik naprostý TOP mezi gynekology .
Kateřina Horklová

Umístění: Gynelologie Zubík s. r. o. péče o těhotné

Pana doktora Zubíka musím velmi pochválit hlavně za jeho lidský přístup. Je velmi příjemný, klidný, důkladný. Vše pořádně vysvětlí a jeho přístup a zájem je skvělý.

S manželem jsme čekali miminko. Zprvu jsem se rozmýšlela, jakého gynekologa zvolit. Na radu kamarádky jsem zkusila pana Zubíka. Musím říct, že to je neuvěřitelně milí člověk. Moje těhotenství proběhlo bez problémů. Určitě tohoto doktora doporučuju...

výborný lékař, citlivý přístup k pacientkám, 2x jsem u něj byla na amniocentéze a byla jsem moc spokojená s jeho přístupem a ochotou vše vysvětlit

po několika návštěvách pana Zubíka jsem znechucená..když jsem se objednala,stavalo se,že i více než hodinu jsem čekala v čekárně,dnes i půl hodiny u sestřičky..a vím proč..místo aby se věnoval objednaným pacientkám..povídal si (hlasitě) v ordinaci s kolegou o dovolené,kterou planovali na příští týden..moje návštěva trvala dvě hodiny a vyšetření z toho 5 min..vůbec ho nezajímal můj stav..o ničem mne neinformoval..při mých dotazech se spíše pobaveně chichotal a zapomněl i vytisknout 3d fotky.Prostě mě odbyl.

výborný lékař, citlivý k pacientkám, vše podrobně vysvětlí a poradí, moc milé a ochotné sestřičky

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat v cca Květnu jsem byla na operaci. Odebrání vaječníku.A jak jste měl ordinaci na Poliklinice tak jsem k vám chodila a chtěla jsem sem se zeptat jestli přibíráte na Fakultní nemocnici Fifejdy. Nerada bych k někomu jinému Předem děkuji a přeji hezký den. Bančovská Lucie

Dobrý den, V městské nemocnici "Fifejdy" není běžná gynekologická ambulnace, Pokud by jste chtěl chodit ke mně, tak pracuji také ve zdr. zařízení SIlesia medical (Poruba) nebo Gynartis (Vřesina u Ostravy). Na internetu ev. najdete kontakt... MUDr. Miloš Zubík

MUDr. Miloš Zubík

Dobrý den, chci začít brát antikoncepci.. jak dlouho trvá krvácení, když ji začnu brát první den menstruace , chtěla bych mít pohlavní styk cca 10. Den po užívání a budu chráněna? Děkuji za odpověď

Pokud začnete užívat antikoncepci 1. den menstruace tak menses budou trvat obvyklou dobu a chráněná budete od užití první tablety tedy i ten 10. den... . Další menses jsou pak obvykle kratší. s pozdravem MUDr. Miloš Zubík

MUDr. Miloš Zubík