Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

380 Kč

230 Kč

550 Kč

Zelená veterina

Umístění: Zelená veterina měkká chirurgie zvířat

Navštívili jsme pana doktora s naším kocourkem,zřejmě se někde popral a udělal se mu velký abces na prsou. Ikdyž k panu doktorovi nechodím ( jsme z Prahy), Bennyho se ujal. Byla nutná narkóza, tak jsme kocourka museli nechat u pana doktora na veterině. Vše proběhlo v naprostém pořádku. Pan doktor abces rozřízl a ránu vyčistil. Má opravdu velké zkušenosti, rekonvalescence probíhala přesně jak nám pan doktor popsal. Na vše nám nad rámec odpověděl. Moc děkujeme za Bennyho. Houdková Blanka

MVDr. Miloš Urban

Děkujeme za hodnocení a jsme rádi, že se Benny dobře zahojil.

S pozdravem Miloš Urban

Umístění: Zelená veterina interní vyšetření zvířat

Pan MVDr Urban,je opravdu ,,KAPACITA"!Chodím k panu doktorovi cca 10let, a mohu upřímně říci,že lepší člověk,lékař našich mazlíčků není! Nepřeháním,vždy jsem se setkala s ochotou pomocí,vysvětlit,poradit atd.Moji fence NO operoval v ranném věku nohu a velmi úspěšně,ovlivnil celý její život velmi kladně,protože neměla žádný hendikep!S kocourkem poradil,provedl kastraci a nyní mé malé Sigi zachránil život!!!!Někdo může namítnout otázka,ceny?Ale já Vám mohu upřímně říci, že nikdo a nikde Vaším mazlíčkům,nedá tolik péče a starostlivosti,jako pan doktor i mimo ordinační hodinu!To už se dnes nevidí!Touto cestou z celého srdce děkuji Neubauerová Martina

Rozumný přístup, ochota poradit, nepřipadám si, že ho obtěžuji, když něco pro svou zvířenu potřebuji.
Našemu kocourovi operoval poškozenou tlapku - úspěšně.

Velmi ochotný lékař,kvalitní člověk se srdcem na pravém místě. Chodím k němu léta se psem a kočkou které při porodu zachránil život.Mnohý lékař pro lidi by se mohl od pana doktora učit kvalitní a profesionální přístup k pacientovi.Touto cestou mu děkujeme. Rodina Svačinova Hořovice.