ORP CENTRUM s.r.o.

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
ORP CENTRUM s.r.o.
Pod Juliskou 4/1805, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Perfektní jednání. Dvě operace pravého kolene i následná péče excelentní. Plastika drží už 6 let a vše funguje bez problémů. 10/10

Umístění: ORP CENTRUM s.r.o. Jiný

Úraz- sjezdovek utržený meniskus a křížový vaz. Operováno na Kladně. Měla jsem to štěstí, že jsem se dostala tomuto milému a soucítímu panu doktorovi do jeho šikovných rukou. Rychle našel termín operace, přišil mi meniskus a rovnou mi zajistil termín za půl roku na operaci vazu. Jelikož je aktivní sportovec, vůbec nepřipouštěl možnost, že bych byla bez vazu, jak mi to někteří jeho kolegové vnucovali. Zohlednil při operaci fakt, že nehodlám sjezdovky opustit a vaz mi poněkud více "utáhl". Měla jsem i velké štěstí, že po obou zákrocích jsem byla bez bolestí. Nějak zdatně prokličkoval mezi nervy. O všech plánovaných úkonech mne vždy srozumitelně informoval, později při kontrolách mi vždy věnoval dostatek času. V ORP centru rovnou vyřešil i mé problémy vzniklé pohybem o berlích a tenisový loket. Ještě jednou vřelé díky!!!

Po lyžích jsem měla úraz kolene. Po měsíci ve velké ortéze, několika tahání výpotku (poprvé i s krví) jsem byla poslána na rehabilitaci, aby mi koleno rozhýbali. Po 6ti nedělích rehabilitace, kdy mě koleno akorát bolelo více a hybnost se nelepšila jsem se rozhodla vyhledat nového ortopeda. Narazila na pana doktora Svítka, který se mi na koleno jen podíval a po zjištění, že ho nejsem schopna ani narovnat, mě okamžitě objednal na artroskopii, na kterou se jsem se díky němu dostala už za týden. Zákrok proběhl bez komplikací, zjistilo se, že mám utržený přední křížový vaz. Koleno tedy pročistil a čeká mě za pár měsíců plastika. Po měsíci od zákroku chodím normálně bez berlí, jezdím na kole a nohu denně posiluji. Koleno je ještě pořád trochu nateklé a nemohu ho naplno propnout, ale každým dnem se hybnost zlepšuje a já díky panu doktorovi mohu po více jak dvou měsících chodit zase rovně jako normální člověk.
Pan doktor byl po celou dobu milý a trpělivě odpovídal na všechny mé otázky, vše mi vysvětlil a pomohl. Určitě doporučuji!

S panem MUDr. Svítkem, mám negativní zkušenost.
Po běhu mě začaly bolet obě kolena, myslela jsem, že to po pár dnech odezní, mazala jsem si je mastí a užívala jsem brufeny proti bolesti..bolest byla kolikrát tak silná, že jsem nemohla skoro chodit, ze schodů to bylo šílený!
Proto jsem zašla ke své obvodní lekařce, která mi napsala doporučenku na ortopedii.
Bohužel pan doktor se mi podstatě vysmál, co se divim, že mě po běhu bolí kolena..pouze na kolena sáhnul, nepředepsal mi žádnou mast, žádné prášky a do dalších čtrnácti dnů bolest odezní.
Ani po dalších pěti dnech bolest neustála, ba nopak jsem měla pocit, že je to horší.
Po pár recenzí jsem si zakoupila arnikovou mast a moje babička mi dala pár prášků,které jsou bohužel na předpis, co dostala na kyčle, když jednou spadla na ulici.A za dva dny je bolest ta tam.
Chtěla bych jen říci, že pokud to doktora nebaví, tak ať to nedělá, jdu k lékaři pouze proto, protože mám s něčím problém, se kterým si bohužel nevím rady a né, že se tam necham urážet!

Meniskus mě trápí už řadu let, v roce 2006 jsem už jednu artroskopii podstoupila u Mudr Picka, který mi šil zevní meniskus v levém koleni, mmj. také výborný ortoped, vše se zhojilo rychle, neměla jsem žádné komplikace. Bohužel jsem si meniskus utrhla znovu. Před třemi týdny jsem u Mudr. Svítka podstoupila atroskopii levého kolene a odstranění zevního menisku. Pár dní po operaci jsem měla bolesti, ještě dva týdny po operaci mi pan doktor tahal výpotek. Čekají mě rehabilitace, ale po třech týdnech od operace jsem bez bolestí, koleno je pohyblivé, chodím bez opory berlí. Jen při ohybu a chůze ze schodů noha ještě trochu táhne, ale jinak nemám sebemenší problém s chůzí. Zvládám denně ujít několik kilometrů svižnou chůzí. Koleno je ještě trochu oteklé, ale momentálně to je jen kosmetická vada. Jinak skvěle odvedená práce. Pan doktor mi vše ochotně vysvětlil, před operací, po zákroku, při kontrole, prostě super přístup, velice příjemný. ZA MĚ MOHU JEN DOPORUČIT, PROSTĚ ZLATÉ RUČIČKY, CO VÁM SPRAVÍ NOŽIČKY :) Petra