Pracoviště gynekologie a porodnictví
Rybova 1592/5, Opava

Umístění: Pracoviště gynekologie a porodnictví Jiný

K panu doktorovi chodím několik let. Jelikož jsem měla možnost srovnání s jinými doktory, co se týká přístupu k pacientovi, tak jak je tady již několikrát uvedeno, pan doktor je prostě TOP. Vše v klidu vysvětlí, vyšetření bezbolestné, vyslechne Vás, nic nezanedbává, v čekárně nesedíte dlouho, zatím jsem se nesetkala s lepším.

K panu doktorovi jsem chodila 5 let a nemohla jsem si stěžovat, bohužel jsem změnila bydliště a tím i doktora. Moje současná paní doktorka už není tak příjemná a to podání ruky jak při příchodu tak odchodu z ordinace je velmi sympatické gesto. Opravdu bych jiného gynekologa pro Opavu a okolí nemohla doporučit

Dámy, píši sem zejména proto, že se zde jedná nejen o lékaře, který se k Vám chová formálně velmi slušně a má snahu každé z Vás vše zcela trpělivě vysvětlit, což asi není až tak obvyklé. Píši zde i kvůli jeho vždy velmi kvalitně odvedené práci, důkladnosti ve všech úkonech i úsudcích, náročnosti na své spolupracovníky a snaze o vykonání maxima pro každou z Vás. Za mě díky, ještě že v Erfurtu nezůstal. Zuzana

Dnes jsem byla poprvé u pana doktora,moc milý,příjemný.S takovým milým doktorem,jsem se ještě nesetkala.Jsem ráda,že jsem se k němu dostala.A ještě je to moc velký fešák.Sestřička také moc milá.Jsou oba úžasní.Vyšetření super.

Pana doktora mohu všem doporučit. Nejdříve jsem měla z muže - gynekologa trochu obavy, ale nyní bych už za nic neměnila. U předchozí paní doktorky pro mě byly vyšetření stresující, mnohdy bolestivé, neodvážila jsem se jí ani na nic zeptat, protože už už spěchala, abych byla z ordinace co nejdříve pryč. Přístup pana doktory je změna o 180 stupňů. Vše mi vždy vysvětlí, vyšetření je naprosto bezbolestné, nebojím se ho na cokoliv zeptat, a přestože se každé pacientce takto intenzivně věnuje, nikdy jsem v čekárně nečekala více, než 5 minut. Za mě jednička, kéž by bylo více takových lékařů, nejen v gynekologii.

Dnes jsem byla u pana doktora poprvé a mohu jen a jen doporučit. Vyšetření nebylo ani trochu nepříjemné,mé dotazy zodpověděl a opravdu naslouchal a snažil se poradit,chování na české poměry nevídané-podání ruky,příjemné vystupování a navíc je to moc hezký chlap:-) S paní doktorkou jsem byla taky spokojená,ale tohle bylo ještě o úroveň výš... Českému zdravotnictví bych prála více takových doktorů!

Oceňuji podání ruky při příchodu a odchodu. Oproti paní doktorce Pěničkové cítím mnohem více profesionální zázemí a ochotu řešit problémy. S příchodem pana doktora jsem otěhotněla a všechny moje prohlídky dosud probíhaly klidně, bez spěchu se spoustou zodpovězených otázek. Děkuji Pane doktore!

Dobrý den, také já se připojuji k zástupu spokojených pacientek Dr. Kuřitky. Tento lékař je velmi profesionální, milý, komunikativní a prostě umí jednat s lidmi. Vždy je ochotný, vše důkladně vysvětlí a každý dotaz rád zodpoví. Jsem ráda, že jsem k němu přešla od Dr. Páskové, o jejíž profesionatině pochybuji. Všem pacientkám ho tedy vřele doporučuji.

Také jsem po odchodu paní doktorky vcházela do ordinace s obavami, ovšem při podání ruky pana doktora byly zažehnány. Prozatím nejvíce profesionální a vzdělaný doktor co znám, velmi milý a vstřícný. Připadá mi, že má větší přehled o očkováních a možnostech léčby, než paní doktora(nebo mě o nich alespoň lépe informuje). Jsem ráda za příjemnou změnu :-)

K panu doktorovi jsem přešla na základě doporučení mých kamarádek a jsem nadšená. Jeho přístup mě naprosto ohromil. Pan doktor byl velice milý, jemný, vše mi při vyšetření vysvětloval, takže jsem odcházela velice spokojená. Prohlídka nebyla 5-ti minutová rychlovka jako u mé bývalé lékařky, ale opravdu pečlivá. Doporučuji všem.