Klinická psychologie
Antala Staška 80/1670, Praha

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: Klinická psychologie Jiný

Nedoporučuji. Na paní doktorku jsem se obrátila s žádostí o psychoterapii, doporučenou jiným lékařem. Objednací lhůta cca 5 týdnů. Setkání trvalo cca půl hodiny, během níž jsem se dozvěděla, kam paní doktorka jezdí lyžovat a že přišla o kocoura, dále jsme se zabývaly mým jídelníčkem (zdůrazňuji, že mé problémy se nijak netýkaly poruch příjmu potravy ani ničeho podobného). Celkově mi způsob práce připomínal spíše koučink, o psychoterapii rozhodně nešlo (paní doktorka mě sotva pustila ke slovu) byť byla pojišťovně vykázána. Za mě ztráta času a na čas i důvěry v psychology. Nakonec mi pomohl jiný odborník.

Mal som možnosť zažiť niekoľko psychológov, ale i psychiatrov. Je pravda, ze razantnosť pani doktorke nechýba. Prvé sedenie vždy odhalí najviac a po ňom jednoznačne viem, že som v dobrých rukách.Sám som z tzv. pomáhajúcej profesie. Nie som psychológ, ale lektor vzdelávania na osvč.

Velmi dlouhá čekací doba, vypracování zprávy s 5 měsíčním odstupem. Od objednání ke zprávě uběhlo 11 měsíců. Paní doktorka podle mého duchem mimo, bez pokusu vcítit se do problému.

mám s pani doktorkou len najlepšie skúsenosti, je absolútny profík, empatická. Už len prostredie, v ktorom vedie sedenia, je (nielen na prvý dojem) útulné a vždy voňavé...nedám dopustiť !

Přišla jsem s dcerou s akutním problémem, vyšetření proběhlo celkem normálně. Paní doktorka zpracovala výsledky ZA ROK!! Strašně se divila, že už máme zcela jiné problémy a že se tomu zpoždění tak divím. Měla prý dorinné problémy. Naprosto neprofesionální.Do dceřiny anamnezy napsala: Matka i otec se léčí na psychiatrii. Nic takovéh není pravda.

je proste perfektni !!

Tuto paní doktorku mohu všem jen doporučit. Akceptuje lidské vyjadřování a přitom si zachovává profesionalitu, důvtip a respekt. Dá se s ní skvělě povídat a rozebírat opravdu cokoliv a když někomu začnou téci slzy, je vidět, že to prožívá s ním. Je tolerantní, citlivá a velmi trpělivá - velice mi pomohla a vždy si na vás udělá potřebný čas.

S paní doktorkou mám jen dobré zkušenosti, starala se o mou dceru od 5-15 let a moc jí pomohla. Byla milá, ochotná, vstřícná, ale také přísná. Za to za všechno jí moc děkujeme, ono by to ani bez té přísnosti, totiž nešlo. :-)

Velice kladně hodnotím její profesionalitu a lidský přístup k pacientům, pro každého měla individuální pochopení a vždy se snažila maximálně pomoci. Vše myslela doopravdy. Tím se liší od řady jiných psycholožek, které se začaly věnovat této profesi jenom proto, aby pomohly samy sobě. Mám na ni velmi dobré vzpomínky!!!

Nejlepší !