Praktická lékařka pro děti a dorost
Juliánovské náměstí 2, Brno

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost Moje dětská lékařka

Tak po 20 letech sem se dozvěděla že mam od narození skoliozu páteře na preventivní prohlídky jsem vždy chodila ale paní doktorka si nikdy ničeho nevšimla tak teď mám problémy které už nejspíš nikdy nevyléčím a asi mě čeká operace na rehabilitace už je téměř pozdě...

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost Nemoc dcery

Pani doktorka na me vzdy působila profesionálně. Bohuzel mame nemilou zkusenost po ktere jsem od pani doktorky odešla. U tehdy 20m dcery mi rekla ze je v poradku ze 3 dny nic neji nepije a nevyprazdnuje se. Ze 40 teploty nejsou nic divneho u takto maleho ditete a ze kdyz by mi bylo zle taky bych nejedla a nepila. Nakonec mela zanet močových cest. Na to ale museli prijit az na pohotovosti.

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost

S paní doktorkou jsem také moc spokojená, příjemná k dětem i rodičům, empatická, s diagnostikou nemoci nemá problém, zároveň však léčí a diagnostikuje s nadhledem. Taktéž sestřička je milá. Chodíme tam všichni rádi, děti zejména pro nějakou tu dobrotu po ošetření :-)

K paní doktorce chodí od malička všechny tři naše děti ,a jsem nadmíru spokojená,je velmi ochotná , příjemná, a velmi pečlivá, a starostlivá, a i když jsme se odstěhovali na vesnici tak jsem se vůbec nerozhodovala že by jsme přestoupil blíž k jiné Mudr.

Paní doktorku i sestřičku znám od svého dětství a chodím k ní s dcerou i přesto, že dojíždím do její ordinace 30km. je milá, nepřehání to s antibiotiky, pečlivá a k dětem velmi laskavá.

K paní doktorce chodíme již 15 let, je spolehlivá, pečlivá, nesmírně vstřícná, respektuje intimitu klientů. Když jsme se přestěhovali, nezměnila jsem lékaře, protože kvalitní praktik je vzácnost a raději dojíždíme. Naprosto nechápu hodnocení osob, které nemají s paní doktorkou zkušenost a proto je nepovažuji za relevantní.

Paní doktorka je velice pečlivá, spolehlivá a moc milá. Prostě super, neznám lepší, jsem s ní velice spokojená.

Velmi dobrá lékařka i člověk.

K paní doktorce chodíme asi 15 let, dcera již chodí k lékaři pro dospělé, syn má paní doktorku velmi rád a zůstali jsme u ní i po přestěhování do jiné MČ. Paní doktorka je milá, děti ji mají rády, nebojí se jí, vždy má dost času pro všechny a své práci určitě rozumí. Ani po kauze Kuřim jsem se nerozhodovala, že bychom odešli, z vlastní zkušenosti soc. pracovnice vím, jak je prokázání týrání těžké a co všechno dokáže okolí pro zakamuflování skutečnosti udělat. Paní doktorku hodnotím jako nejlepší.

Pani doktorku mohu z vlastnich zkusenosti jedine doporucit. Mam dve dcery, a pani doktorku jsme si "nechali" i po prestehovani do jine mestske casti i po kauze Kurim.Je ochotna, vnimava, deti ji maji fakt rady a tesi se k ni, nikdy se neboji. Vzdy mi ochotne poradi a pomuze, nic nezanedba, neodbyva nas. Je pravda, ze jsme jeste nemeli nejake hodne zavazne onemocneni (to se pak lekar nejlepe pozna), ale rekla bych, , ze prave takova vec, co se prihodila s klukama z Kurimi pak svym zpusobem "zarucuje", ze si pani doktorka da jeste vetsi "pozor". Nechci nikoho soudit, jak to bylo vi nejlepe ona. Ja a manzel jsme za pani doktorkou ale vzdycky stali a ridili jsme se jen nasimi zkusenostmi.Empatie u lekare neni vsechno, ale dela hodne a pani doktorka empatii ma a kdykoliv jsem si byla nejak nejista, poradila, doporucila a pomohla a me obavy nikdy nezlehcovala (jako to dela mnoho jinych lekaru!).Mimochodem, jeste pred kauzou, nase mala byla plna modrin, protoze je to drak, co snad nema pud sebezachovy a pani doktorka se vzdy zajimala, z ceho modriny ma a kladla mi na srdce, at na dceru (s jejim temperamentem) davame pozor! DOPORUCUJI.