GYNEM, s.r.o.
Na Ořechovce 7/576, Praha

Umístění: GYNEM, s.r.o. Jiný

Pokud hledáte šovinismus, nulovou empatii a malování černých scenářů - ano včetně šermování s variantou úmrtí - pak je to gynekolog pro vás!

Umístění: GYNEM, s.r.o. Jiný

Velmi vlídný lékař, u kterého jsem nezažila, že by chvátal od pacientky k pacientce - každé věnuje čas a pozornost, všechno vysvětlí, nestalo se mi, že by něco zanedbal a přitom mě zbytečně neděsil. V čekárně se zpravidla sedí o něco déle než jaký byl původní čas objednání, nicméně ve chvíli, kdy jste na řadě, Vás to přestane štvát, protože ten klid a pozornost Vám věnované jsou příjemné a jinde ve zdravotnictví se moc nezažijí.

Umístění: GYNEM, s.r.o. Jiný

Pana doktora si velice vážím. Vždy mi pomůže, nikdy mě neodbyde. Když zavolám, hned mě vyslechne. Vyšetření a jeho přístup je velmi profesionální. Moc doporučuji a 100 % důvěřuji !

Pan doktor má individuální přístup, vždy se mi věnuje na sto procent, umí poradit a nepředepisuje žádné léky, pokud to není nutné. Staral se o mě i během těhotenství a nemůžu mu nic vytknout. Vždycky se zeptá, jestli nemám nějaké otázky. Musím vyzdvihnout i příjemné prostředí a moderní vybavení ordinace a milé sestřičky.

Výborný pan doktor, lidský, precizní. Jsem ráda, že jsem jeho pacientkou již několik let, vždy spokojená na 100%.