MUDr. Milan Šuják

Dvůr Králové nad Labem 1 adresa

Sam. ordinace PL - gynekologa
Preslova 449, Dvůr Králové nad Labem

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa Jiný

k panu doktorovi docházím již řadu let. Jsem naprosto spokojená nejen ohledně péče, ale i díky hezkému přístupu pana doktora i sestřičky, vše funguje naprosto skvěle.

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa Jiný

Několik let jsem s panem doktorem neměla žádný problém. Od doby co jsem se zmínila o vysazení antikoncepce je velice arogantní, bez empatie ke mně, vůbec vás neposlouchá a nezapisuje si věci, co s vámi probíral.. takže na další schůzce z vás dělá ještě vola a řeší věci, které jsme spolu už řešili. Poslední kontrola mě psychicky úplně vydeptala, tudíž budu gynekologa měnit.

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa Jiný

S prístupom pána doktora som bola nesmierne spokojná. Bez problémov som sa s ním vedela dohodnúť na zavedení antikoncepčného implantátu ochotne mi poslal recept aj keď som zo Slovenska všetko mi bez problémov vysvetlil vyšetrenie a aj prístup bol perfektný a komunikácia bola na úrovni a ochotne odpisoval na emaili aj mimo ordinačných hodín.

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa gynekologické vyšetření

Dobry den. Pan doktor Šuják je dle meho nazoru špatny doktor. Chodim k nemu dva roky. Ze zacatku to slo ale posledni dobou to je fakt strasne. Napriklad ted naposledy jsem se k nemu sla objednat kvuli tomu, ze jsem si nasla bulku. Pana doktora to nejak nebralo. Pri vysetreni mi ji ani poradne nebyl schopny nahmatat. V podstate nad tim mavnul rukou a neposlal me ani na ultrazvuk. V podstate jsem se od nej nic nedozvedela co by to mohlo byt absolutne nic. Hrozny

U pana doktora jsem už skoro 20 let. Víceméně jsem s ním neměla problémy, až po druhém porodu, kdy mne tlačil do sterilizace, tvrdil mi, že už bych vzhledem ke svému stavu další dítě mít neměla. Na sterilizaci jsem nešla a po 8letech neplánovaně otěhotněla. Pan doktor z toho nadšený nebyl a dal mi to znát, toto těhotenství nedopadlo šťastně o miminko jsme v 18tt přišli, ale díky němu jsem se v Hradci dověděla, že moje onemocnění není kontraindikace k těhotenství a když jsem za ním přišla, že se s manželem chceme pokusit znovu o dítě dostala jsem přednášku a když jsem mu řekla, co mi v Hradci řekli, tak to zakončil slovy ať je tedy po mém, jestli mi to ještě 36 letech stojí za to. Mohla bych tu mluvit o tom jak mi neúprosně nutil děložní tělísko ikdyž jsem mu říkala, že čuchnu k hormonům a je zle, neposlouchal mne, jen abych neotěhotněla. Tělísko muselo ven atd...Předepsal mi hormony na podporu těhotenství až jsem skončila v nemocnici s těžkým zánětem žil a s vysokými dávkami fraxiparinu, naštěstí toto těhu dopadlo dobře a máme 15ti měsíční dcerku. Jsem ráda, že už k němu jdu jen na stěr a víc od něj nepotřebuji.

Dobrý den, k tomuto lékaři chodím řadu let a i mé dcery. Díky jeho pečlivé péči jsem dnes zdravá a velice mu děkuji. Z vlastní zkušenosti jen mohu doporučit, je nejen pečlivý, ale i milý a citlivý. To platí i o sestřičkách.

Nejlepší gynekolog,jen samá chvála pro pana Doktora a sestřičky jsou také moc hodné,jsem moc ráda že mám pana Doktora za svého gynekologa.

Velice arogantní, nepříjemný, při vyšetření hrubý. Nevím jestli ze všech pacientek dělá blbce, ale ze mě dělal- podle něj nejspíš po dvou dětech ani netuším, jak se plodí děti. Nedoporučuji!!

Pan doktor je skvělý odborník a jeho péče o pacientky je výborná,jak po odborné péči tak i polidské tránce.Jsem v jeho péči přes 20let a vždy milý,příjemný a odborník na svm místě.Sestřička je taká vždy milá ,usměvavá a vstřícná.Děkuji jim za výbornou péči.

Pacientka u pana doktora jsem byla dlouhou řadu let (22). Vždy jsem byla s jeho péčí velmi spokojena, ale poslední cca 3 roky je to hrůza! Tedy co se péče týká, myslím že je pečlivý jako byl vždy, ale jeho touha po penězích pečlivé vyšetření přehlušuje.
Ne jen že mi nechtěl psát doporučení na vyšetření a já to musela s pojišťovnami a odbornými pracovišti řešit sama a stálo mě to fůru času ačkoli na vyšetření mám nárok, ale že píše i na recepty které hradí pojišťovna - "SAMOPLÁTCE", tomu se divila i paní magistra v lékárně. V HK na mamografu mi řekli že všichni lékaři doporučení píšou automaticky, jen s MUDr. Šujákem mají problémy.
Pane doktore, pokud toto čtete, věřte že mi je velmi líto, že jsem musela odejít k jinému lékaři, ale již to nešlo řešit jinak.