Česká č. 14, Brno-střed, Brno

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor je zvířecí anděl. Nezažila jsem lepšího lékaře pro zvířátka. Milý hodný a vždy pomůže. Škoda, že takových je jako šafránu.

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor je v prvé řadě velmi citlivý člověk u kterého se zvířátka necítí stresovány .Svoji odbornost umí sladit s perfektním přístupem

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor skvělý, léčí snad i pohledem. Jasně vysvětlil, provedl zákrok a objednal
Platba prý až příště, nevídané!! Již po první návštěvě náš starý 17 letý Pudlíček jasné zlepšení. Jsem nadšená.

Umístění: Ordinace Jiný

dneska první zkušenost s MVDr. Štouračem a byl to balzám na duši..Tak klidně působící člověk, že naše fenka stála klidně na stole, vůbec se nebála, a i když pana doktora viděla poprvé v životě, nechala si od něj líbit úplně vše. Neuvěřitelný zážitek. Člověk s velkým srdcem na správném místě, který uklidní nejen psa a nebere si astronomické částky, i když by se svým jménem a zkušenostmi mohl a člověk by se ani nedivil a rád mu zaplatil. Pes pozná dobrého člověka. Nejlepší pocit z veteriny za ty roky, co chovám psy. DOPORUČUJI!!!!

Umístění: Ordinace Jiný

Úžasný přístup naprosto úžasného pana doktora... je vidět, že ta zvířátka opravdu miluje a i soucítění s námi, občas vyplašenými pánečky, je naprosto dokonalý... naše fenka měla strašný nános zubního kamene a také zánět v dásních. Kdybych se o panu doktorovi dozvěděla dřív, tak by toho zánětu byla ušetřena... naprosto bezradná jsem se svěřila sousedce, že se bojím tak malého pejska uspat kvůli zubům, zároveň že ale nechci podcenit čím dál více se zhoršující zubní kámen (na který krysaříci trpí), protože jsem četla, co to těm pejskům může do budoucna způsobit v kostech atp... o zánětu v dásních jsem neměla ani tušení... paní sousedka mi doporučila tohoto zlatého pana doktora, s tím, že jen přispává. Všechno proběhlo naprosto na jedničku, třešničkou na dortu pak byla na samém konci ta cena... neuvěřitelné. Panu doktorovi i sestřičce z celého srdce moc děkujeme... a budeme s láskou jen doporučovat.

Umístění: Ordinace Jiný

Samá chvála, ať už jde o profesionalitu, odbornost, přístup a ten bych potrhla. Občas jsem nevěděla jestli pan doktor léčí jen mého pejska, nebo i mě Vždycky mě dokázal povzbudit a dodal mi plno sil, abych to nevzdavala. Za to všechno moc děkuji. Je to člověk na svém místě

Umístění: Ordinace Březí fena

Pan doktor je naprosto neuvěřitelný. Na něj by nestačily všechny superlativy a hvězdičky co existují. Jeho ochota a klid jsou naprosto famózní.

Umístění: Ordinace očkování, nemoc zvířátek , uspání

Pan doktor Štourač...NEJ pan doktor zvířátek.Je milý, vstřícný, ochotný, odborník!!!, ...poradí po telefonu, při bolestech srdíček páníčků dovede uchlácholit, navštěvujeme pana doktora už více jak 10 let....léčil nám pejska, kočičky.....vždy s maximální empatií...tak si představuji PANA VETERINÁŘE....vše dělá s obrovskou láskou ke zvířátkům, hledá nejvhodnější řešení....žádné tahání peněz...prostě pan dokror SUPER!!!

C
Umístění: Ordinace seznámení a kontrola

Po náhlém a nečekaném úmrtí 4 leté dogy (infarkt) , jsem tu hrúzu a bolest podle rčení "jednou doga, navždy doga" vyřešil 4 měsíčním štěnětem. S ním jsem navštívil poprve pana doktora Šourače. A závěr??
Tolik "hvězdiček" neexistuje na hodnocení. A tak jednou větou..."THE BEST OF BEST" !
Gustav Kalivoda

Umístění: Ordinace Nemocny pejsek

Je to Pan Doktor jak ma byt, laskavy, znaly, mily, peclivy, ochotny, proste fakt super! Radi se k nemu vracime, treba jen na ockovani :-)