Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Také mám velice negativní zkušenosti s tímto lékařem, vůbec celé chirurgické obory Praha mi přijdou, že jim spíše o kvantitu "odbavených pacientů!" než o kvalitu léčby. K doktorovi Píšovi jsem přišel s distorzí kotníku, který jsem měl cca třikrát předtím, kdy doktor mi dal kotník do stahovacího obvazu a poslal domu...nějaké přetržení vazů ho nezajímalo. po čtrnácti dnech jsem šel na kontrolu a sdělil mu, že mám stále problém s pícháním v kotníku, kdy mi doktor Píša sdělil že to je normální, že jsou vazy povolené. Po dalších čtrnácti dnech a nepřestávající bolesti mi opět doktor Píša řekl, že je průběh normální a že kotník je STABILNÍ...načež jsem navštívil sportovního ortopeda, který po dvou minutách řekl, že kotník je velice nestabilní, vazy jsou přetrhané a je nutná plastika vazů!!!! Zaplaťpanbůh, že jsem dal na svoje pocity a šel naštěstí jinam než na ty "chirurgické" obory.