Praktický lékař pro dospělé
Zenklova 340/22 2p, Praha

Stránky ordinace www.medifox.cz

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Po předchozí zkušenosti s řetežcem jsem naprosto spokojená se vším od registrace po potvrzení vstupní prohlídky včetně akutních obtíží, které mi pan doktor pomáhá vyléčit, jasná komunikace, vysvětlení, doporučení - respekt. Děkuji. Sestra též výborná.

Moje zkušenost je již staršého data, ale velmi negativní, zanechala ve mě tak silný negativní zážitek, že si na to ještě dnes často vzpomenu. U pana Líšky jsem byl jen několikrát, když zastupoval mojí obvodní lékařku, která byla na mateřské. Návštěva u něj byla vždy velmi nepříjemná, komunikoval tak, že se na mě ani nepodíval, koukal do papírů a občas si brumlal něco pro sebe, občas promluvil na sestru a občas na mě, nebylo mu pořádně rozumět, nebylo snadné rozpoznat jestli se na mě na něco ptá nebo si něco drmolí pro sebe. K mojí mamince se choval tak arogantně, že raději přešla k jinému lékaři (jeho hlášky typu, vy jste asi učitelka co, když si tohle myslíte co) byly za hranicí toho, co by si měl lékař vůbec dovolit). Pro mě je doktor Líška symbolem toho, jak by se nemělo komunikovat s pacienty. Jak jsem uvedl na začátku, tato zkušenost je již mnoho let stará a věřím, že po doborné stránce je dnes již fundovaný a že zapracoval i na komunikaci s pacienty, ale "za mlada" byl jeho přístup k pacientům opravdu děsivý a odstrašující, takového doktora byste nechtěl nikdo.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Pan doktor Liška je opravdový odborník a ví přesně co předepsat nebo co je potřeba řešit . Kterým směrem léčit .Jsme u něj celá rodina skoro 20 let .Mohu jen doporučit

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Mám hodně za sebou, něco před sebou, a když vás lékař na nějaké vyšetření nepošle, ani netušíte aktuální zdravotní stav. Po změně obvodního lékaře, mě MUDr. M. Líška otevřel oči. Chodím na vyšetření a to třeba i kolonoskopii, a jestli se můj zdravotní stav zlepší, bude to jeho zásluha. Neměl jsem lepšího obvodního lékaře.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Skoro se stydíme, že jsme svůj velice pozitivní názor na pana doktora Líšku nevyjádřili již dávno, protože jsme jeho pacienty již 17 let. Při každé návštěvě se nám pan doktor vždy velmi pečlivě věnoval, nikdy neprojevil nervozitu nebo spěch i když čekárna byla zcela zaplněna a sebeméně nenaznačil, že se mu přednesený problém nezdá důležitý. Proto také se na něj obracíme s plnou důvěrou, která nikdy nebyla zklamána. Zvláště nyní v době covidu a všeobecné nervozity si uvědomujeme, jak je důležité mít na koho se obrátit s plnou důvěrou. Moc touto cestou děkujeme a doufáme, že pan doktor se nebude věnovat jinému místu či jiné problematice a zůstane tady pro nás, vděčné pacienty

Zrovna dnes jsem byla u pana doktora a jsem velice snim spokojena. Bydlela jsem v zahranici a setkala jsem se s mnoha lekari a musim rict ze pan doktor patri
mezi nejlepsima. Chova se vzdycky velmi prijemne, profesionalne a vstricne. Vystreni ktere je zapotrebi mi vzdycky napise a vzdycky odchazim s dobrym pocitem ze mam spolehliveho lekare.

Pan doktor je velmi kvalitni lekar a kdybych se neodstehoval mimo ceskou republiku jsem uneho porad, doporucuji ho........... M.V apreji mu vela uzpechu

Pan doktor Líška je výborný profesionál, vždy mi se vším pomohl, mám k němu důvěru. Chodí k němu celá naše rodina.

MUDr. Liska je velmi zodpovedny lekar, alespon co mohu soudit z me vlastni zkusenosti.

já s panem doktorem Líškou mám jen ty nejlepší zkušenosti, vzhledem k tomu, že mám malé dítě, nikdy mě nežene zbytečně na x vyšetření a co může provede sám, staral se o mě od těhotenství, přes žlučník, bolavé ruce i únavu .... tohoto pana doktora vřele doporučuji, přihlásila jsem k němu i manžela a nemáme problém, pan doktor je svědomitý, příjemný, empatický, pečlivý a vtipný :) myslím, že je příjemné že i "obyčejný" praktický lékař může přesahovat český standard neochotného a otráveného lékaře a jsem za to jen a jen ráda ....