Ortoped Více

Oblastní nemocnice Mladá Boleslav a.s. nemocnice Středočeského kraje
V. Klementa 147, Mladá Boleslav

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ordinace specialisty - ortopedie Jiný

20.11. TEP kyčle Kl.nem., 22.11. odpoledne bez hadiček, chůze o berlích, 23.11. převoz na rhb., cvičení, chůze po schodech. 30.11. vyndání stehů, jizva vypadá jako nakreslená, bez bolestí. 20.12. kontrolní RTG, můžu řídit, chodím bez berlí, nic nebolí. Odjezd do lázní, nikdo nevěří, že jsem 2 měsíce po operaci, šla jsem na Ještěd, plavu, chodím, kdyby byl sníh, jeli bychom na lyže. Skvěle odoperované, vůbec nemám pocit, že je něco v těle jinak.

Umístění: Ordinace specialisty - ortopedie Jiný

Tenhle PAN DOKTOR skutečně umí. Řekne vždy to podstatné a tím pomůže. Skvělý chirurg. Měl v práci moje koleno a po jeho zákroku funguje jak má. EXTRA TŘÍDA !!!

Umístění: Ordinace specialisty - ortopedie Problém s nohou

Bohužel, MUDr. Milan Kuřaček nebyl schopný rozpoznat banální unavovou zlomeninu. Buhužel, jeho diagnostika byla neadekvátní.

Umístění: Oblastní nemocnice Mladá Boleslav a.s. nemocnice Středočeského kraje operace hlezna po úrazu

K panu doktorovi chodím již řadu let ambulantně, několikrát jsem byla operována i v Mladé Boleslavi (naposledy únor 2018). Vždy jsem spokojená (pokud to lze říci o návštěvě u lékaře), především s odborným přístupem a schopností vše srozumitelně vysvětlit. Čekání na ambulanci je vždy nepříjemně dlouhé, odměnou je ale profesionální přístup a úspěšná léčba.

Pak doktor mi dělal znalecký posudek na bolestné po nehodě a byl jsem extrémně spokojený s vyhodnocením i profesionalitou přístupu, který poskytl. Jednoznačně doporučuji!

Pan doktor mě operoval před pár lety po nezdařené operaci v Motole, veškerá péče v ambulanci i následně v nemocnici byla výborná, je to profesionál. V následujících letech jsem ho znovu vyhledala pro jiné potíže způsobené sport.přetížením, vždy mi uměl pomoci a zajímal se o léčbu a její výsledek i dlouho poté. Mohu jen doporučit.

Vynikající ortoped a chirurg. Před rokem mi operoval nepříjemnou zlomeninu holenní kosti, kdy bylo potřeba zlomenou kost podepřít kostním štěpem z pánve a následně sešroubovat. Pan doktor mi vše před zákrokem vysvětlil, varoval mě před možnými trvalými následky a seznámil mě s možnostmi další léčby. Vše se mnou konzultoval. Musím říct, že i když dle jeho slov byl zákrok náročný s nejistým výsledkem, vše dopadlo dobře a chodím bez problémů a omezení. Před nedávnem jsem byla opět u něj na extrakci kovů po tomto zranění a opět vše v pořádku. Zákrok tedy dopadl dobře a stejně tak chválím i jím navrženou podpůrnou léčbu.
Dále bych tímto chtěla pochválit i pomocný personál chirurgicko-ortopedického oddělení Klaudiánovy nemocnice. Všechny zdravotní sestřičky i asistenti, se ke mně po dobu mého pobytu chovali velice pěkně. Takhle má vypadat profesionální péče. :)

Děkuji za operaci kolene u pana doktora v Mladé Boleslavi. Po pěti letech jsem vyřešila svůj problém nadměrně rychle :-)... přišla jsem, věnoval mi veškerý čas který jsem potřebovala, ihned jsem dostala termín operace už za dva následující týdny a veškerý průběh, péče i aktuální následné pooperační vyšetření si nemůžu vynachválit. Doporučuji všem! Ano, vemte si s sebou do čekárny časopis, protože čekat budete hodně dlouho, ale za cenu skvělého doktora navíc s dobrým smyslem pro humor :).

Vždycky plná čekárna, ale vždycky pomůže od jakýchkoliv problémů. Naprosto perfektní a naprostá spokojenost!!!!

Jana Santnerová
Pan doktor je velmi ochotný, byla jsem dnes u něj vlastně po sedmé a musím říci, že je to člověk na svém místě. Jsem moc ráda, že mám tu možnost se u něj léčit. Mám trápení s koleny už 2 roky, podrobila jsem se artroskopii a ani ta mi nepomohla, doktoři u nás v Kladně nebyli naprosto schopní přijít na to, co to je, a pan doktor přišel na to, o co jde, chybějící chrupavka, chodím na ACP, po injekcích bolest zvolna ustává a už se pomalu zapojuji do normálního života. Sám pan doktor je vtipný člověk, jeho přístup je lidský, a musím říci, že vždy od něj odcházím s pozitivní náladou. Děkuji.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den ,11.listopadu si syn (16.let) zlomil klíční kost při fotbale.Je to prý dobře zlomené - nasazená fixace Del.kruhy. .Kontroly po týdnu +RTG...14.prosince kontrola po 3.týdnech + RTG - dobře se to hojí - kruhy ještě nesundané ,protože to není zcela zahojené -zatím je tam jen svalek. Další kontrola začátkem ledna -kruhy sundavat jen doma -bez sportu nadále.
Chtěla jsem se zeptat na váš názor za jakou dobu je kost opravdu zhojená natolik ,aby se mohl zapojit do plných tréninků a zápasů .- chodí hrát i za reprezentaci -takže trénink každý den . A jestli se stává často ,že se to opět zlomí . Mám strach ,aby nešel moc brzo hrát a kost se nezlomila znovu -to už by měl po sezóně. Strašně moc děkuji za váš názor -je lepší slyšet více názorů -syn je léčený v Motole na Ortopedii .

Dobrý den, hojení klíční kosti je velmi individuální, k posouzení bych potřebovat rtg snímky.
Dr Kutáček

MUDr. Milan Kutáček

Bolesti ramena.Byly zjisteny dve utrzene slachy v pravem rameni napr.supraspinatus.Na röntgenu je videt, ze kost nema jiz zadnou chrupavku a magn. rezonanci je to tez potvrzeno, cili kost narazi vlastne (bez pufru chrupavky)na kost. .Dle sonografu mam tam vytvorenou cystu asi 1cm dlouhou a 2-3mm sirokou. Injekce s kortizonem moc nezabrala, takze k utiseni bolesti beru denne silnejsi davku leku (Novaminsulfon 500mg cili Novalgin), na operaci nechci.Mam tento problem(z aktivnniho sportu, trenink 5-6x v tydnu).Nejprve byla slacha zanicena, prestal jsem ze sportem pred 30 lety,asi pred 10 lety mi slacha praskla a nyni, zhruba 3-4 tydny mam velmi silne bolesti, ze jsem asi 14 dnu nemohl spat.
Existuje moznost zamezit tyto bolesti, bez operacniho , zakroku?
Prominte me laicke vysvetleni. Predem dekuji za odpoved.

Dobrý den, dle Vašeho popisu se již jedná o těžkou arthrosu raměnního kloubu. Náprava není jednoduchá, záleží na mnoha okolnostech, na Vašem věku, anatomickém nálezu...
Těžké arthrosy se řeší i operacemi ramenních endoprotéz, výsledky nejsou ale zcala bezproblémové.
Pokud se chcete vyhnout operaci je možné ke zmírnění potíží / ne ale jejich plné likvidaci/ využít léžby tzv. "ACP" - detaily můžete najít na mém webu
dr kutáček