Ambulance psychiatrická a sexuologická
Klatovská tř. 89, Plzeň

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Je mi 30 a dotor se mě ujal ca před 5ti lety kvůli úzkostem a depresím. Naprosto změnil kvalitu mého života k lepšímu. Je to špičková kapacita světové známosti, ač chápu, že pro některé ženy může působit různě. Mně zcela zmenil léčbu, a to k lepšímu. Je na něm vidět, že to je opravdu kapacita a můžu ho jako psychiatra pouze doporučit.

Je pravda, že pan doktor je pán v letech. Přesto mi jeho přístup i metody nepřijdou nijak zastaralé a nám s manželem velmi pomohl. Děkuji za vstřícný a otevřený přístup. Z mého pohledu je to odborník na svém místě a příště bych rozhodně nevolila jinak. g.m.

Člověk by měl mít alespoň trochu soudnosti a odejít včas do důchodu. Je mi líto, že jsem zde strávila svůj čas ale vyplnit dotazník jsem mohla po internetu. Praktiky pana doktora mi přopomínaly film "Jáchyme hoď ho do stroje" ale ve velmi zpomaleném provedení. Pokud hledáte odbornou pomoc rozhodně se této ordinaci vyhněte. Přišla jsem z návštěvy značně znechucená.

Pan doktor je machr ve svém oboru !!!! Nebýt jeho asi,bych tu už nebyla.Díky němu jsem to zase JÁ !!!! Za což Vám pane dr.velice děkuji

Byla jsem opravdu velmi spokojena,prostředí ve kterém pan doktor ordinuje je domácké a uklidňující.Profesionální a přitom lidský přístup není v dnešní době samozřejmostí.

Absolvovala jsem první sezení jsem spokojená.Přístup pana profesora je klidný a .otevřený.Klid v ordinaci,žádné rušení jinými lidmi.Cítím se tam velmi dobře,dýchá tam na mne klid a pohoda.Fascinuje mne jeho intelekt a pohoda. Doufám,že časem nezměním názor.

Je mi líto, ale jestli byl pan doktor někdy specialista, já tu dobu nezažila. Měla jsem z něj pocit velmi stresující.

Je to doktor s velkým D, myslím , že to mluví za vše.