MUDr. Milan Bartášek

Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

Čechovská 57, Příbram

Poliklinika Ravak

Klinika Laser Esthetic

Lékařské služby na klinice Laser Esthetic jsou plně hrazeny klientem. Klinika ani její lékaři nemají smlouvu s žádnou zdravotní pojišťovnou, neboť ...

Ukončené školy

• II. Lékařská fakulta Karlovy University v Praze

• cévní chirurgie
  • chirurgie

Znalost jazyků

• Čeština

K panu Bartáškovi chodím pravidelně každý rok na kontrolu. Je to profesionál !
S odstraněním křečových žil metodu VNUS Closure, jsem byla velmi spokojená a překvapená výsledkem. Neměla jsem žádné problémy vykonávat svou práci. Hned druhý den jsem fungovala jako vždy. Rychle se vše hojilo. S klasickou operací se to nedá vůbec srovnat !
Pan doktor je pro mě kouzelník. Jako jediný lékař, mi opravdu dokázal pomoct a stále pomáhá. Léčba je účinná. Pokud je potřeba, absolvuji na podzim nebo na jaře sklerotizaci - odstranění malých žilek. Jsem nyní velmi spokojená a pana doktora mohu jen doporučit.

U pana Bartáška jsem byla na odstranění křečových žil radiofrekvenční metodou a jsem opravdu spokojená. Je pravda, že jsem si za zákrok musela zaplatit, ale v porovnání s běžným odstraněním se to nedá srovnat. Už druhý den jsem mohla do práce. Kamarádka, která tuto operaci podstoupila běžným způsobem na pojišťovnu se z toho vzpamatovávala velmi dlouho. Panu doktorovi touto cestou velmi děkuji