Oční ambulance

Běžný termín

Korekce očních vad

Laserová operace očí - Metoda LASIK • Od 16 000 Kč +6 Více

Laserová operace očí - Metoda PRK (standard) • Od 12 500 Kč

Laserová operace očí - Metoda PRK bezkontaktní (No Touch Trans PRK) • Od 14 900 Kč

Laserová operace očí - Metoda PTK • Od 5 000 Kč

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Od 16 000 Kč

Od 12 500 Kč

Od 14 900 Kč

Od 5 000 Kč

Od 1 000 Kč

Oftal oční klinika s.r.o.

Cena vždy zahrnuje operační zákrok na jednom oku včetně léků, zdravotnického materiálu a pooperačních kontrol po dobu 1 roku od operace očí a záruka d...

Umístění: Oftal oční klinika s.r.o.

Nepříjemný, dal mi hned při příchodu najevo, že ho akorát obtěžuji, když nemám žádný konkrétní problém a chci pouze přeměřit zrak, protože mám pocit, že hůře vidím. Za tři minuty byl se mnou šup šup hotový.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vše proběhlo v pořádku a vyšetření bylo důkladné. Pan doktor mi vše vysvětlil a společně jsme se dohodli na vhodném postupu. Sice jsem nějakou dobu čekala, ale jinak si nemohu stěžovat, předepsané brýle jsou rovněž dobré.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dr. Znojemský má ke klientům nejen profesionální, ale i lidský přístup . Při vyšetření vše vysvětluje, odpovídá na dotazy. Prostředí kliniky je příjemné, ostatní personál vstřícný, laskavý. Také objednání online je pohodlné. Víc takových zařízení by bylo potřeba.

Co se týká přístupu, tak pana doktora Znojemského určitě nemohu doporučit ženám. Velmi nepříjemné, sprosté narážky, osobní, nevhodné otázky. Odcházela jsem pohoršená a k další návštěvě zde se rozhodně nechystám.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsem s návštěvou u pana doktora Znojemského velmi spokojena, jeho i přístup ostatního personálu k pacientům je profesionální. Prostředí je velmi pěkné.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor Znojemský je výborný lékař, stejný je i jeho přístup k pacientům. Jsem s ním maximálně spokojená.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

P.Dr. Znojemský mě mile překvapil svým vysoce profesním přístupem, lidským přístupem k pacientovi, kdy mě všechno vysvětlil a navrhl v mé situaci po oboustranné operaci šedého zákalu(před 18 a 17 lety) možnosti zlepšení vidění. Je mi 67 roků a nikdy před tím jsem neabsolvovala v ordinaci očního lékaře možnost si sama "nastavit ostrost vidění".Oční kliniku Oftal plně doporučuji i ostatním pacientům.

Pan doktor je možná milý, ale četné komentování mého vzhledu, narážky a přímo mluvení o mých prsou mě velmi urazilo. Po té co jsem odešla mi napsal nechutnou sms, číslo jsem totiž dala sestřičce (na zcela jiné účely předpokládám). Nedoporučuji

Velmi příjemný a milý pan doktor, vše vysvětlí, poradí. neodbyde a pacientovi se věnuje.díky za něj :-)

Bohužel jsem 50 minut čekala v čekárně, potě mě doktor přijal se slovy, že nemá čas a za 10 minut mě vyšetřil, napsal diagnózu do počítače a dal recept na brýle. Z mé strany pouze velká nespokojenost.