MEDICOM Clinic

MUDr. Michal Puls, CSc. je plastický chirurg a současně vysokoškolský pedagog, patřící k vyhledávaným odborníkům v oblasti estetické a plastické chiru...

• plastická chirurgie

Umístění: MEDICOM Clinic modelace prsou

Jestli chcete kvalitní radu a péči, objednejte se k panu doktorovi Pulsovi! Opravdu profesionálně poradí, vysvětlí a výsledek je dokonalý. Moc děkuji za krásný dekolt.

Umístění: MEDICOM Clinic operace očních víček

Jsem po operaci horních víček a jsem moc spokojená, rozhodně se mi ulevilo, hlavně večer. Pana doktora moc doporučuji.

Umístění: MEDICOM Clinic operace očních víček

Operace dolních víček, krásná práce, hodně to omladilo, s víčkama se i vyply tváře do hladka i mezy rty a nosem, jak po kyselině hylarunové. Pan doktor má zlaté ručičky. Je moc milý, empatický, vše vysvětlí. Personál též. Hodně kladně hodnotím odvoz domů, který neplatíte, též předoperační vyšetření nehradíte, to nikde nenabízí. Pan doktor je skvělý člověk, ráda se k němu vrátím.

Umístění: MEDICOM Clinic Operace hornich víček

V říjnu 2017 jsem byla na operaci horních víček u pana primáře Michala Pulse a jsem nadšená jak ze samotného zákroku, tak celkově z přístupu pana doktora.Strašně jsem se bála, ale v Medicom clinic v Praze jsou všichni tak milý, že z vás veškerý strach rychle opadne, opravdu jsem se s tak milými lidmi ještě nikde nesetkala. Víčka se mi strašně rychle zahojila a bez bolestí.Jizvičky už nejsou skoro vidět a mě se konečně ulevilo.Teď plánuji augmentaci a ta bude opět u pana primáře.Ještě jednou veliké díky.Hamouzová

Umístění: MEDICOM Clinic Augmentace

S panem doktorem jsem byla velmi spokojená. Profesionální přístup, poradenství i pooperační péče. Pana doktora určitě velmi doporučuji.

Lucka (9.7.2015)
Ráda bych poděkovala panu primáři Pulsovi za překrásný dekolt.Pan primář mi pomohl navrátit ztracené sebevědomí.Jeho schopnosti,cit pro detail,lidskost a profesionalita mi pomohly v těžkém rozhodnutí,kterého nikdy nebudu litovat.Výsledek je fantastický,pana primáře velmi všem doporučuji!!!Pane primáři mockrát děkuji.

5* je ještě málo!! U pana doktora jsem byla na augmentaci. Po jednom dítěti a rychlém zhubnutí má prsa byla nehezká a já si vytvořila komplex. Díky p.Pulsovi je mi opět slvěle! Operace jsem se bála,ale vzhledem k tomu,že na mě pan primář působil tak nějak uklidňujíce,těšila jsem se! Po operaci se zajímal,ptal se,odpovídal na všechny mé dotazy,mohla jsem se na něj obrátit kdykoliv. Práci odvedl parádně,nevěřila jsem,že by někdo dokázal z mých prsou vytvořit opět krásný dekolt. Děkuji a vřele doporučuji!!

Velmi ochotný a milý pan doktor, moc děkuji za přijetí a kontrolu i když jsem nebyla klientkou Medicom VIP, pak doktor mě vzal, Zodpověděl spoustu mých dotazů a moc mi pomohl. Jemu i celému týmu Medicomu moc děkuji.

Pan doktor Puls je odborník a kapacita ve svém oboru. Jsem velmi spokojena s jeho prací při operaci horních a dolních víček. Mohu všem ženám doporučit. Díky tomuto zákroku vypadám mladší a působím svěže, i když jsem zrovna unavená. :-) Jsem po operaci 6 měsíců.

C

U pimáře MUDr. Pulse jsem před dvěma měíci podstoupila zvětšení prsou (z vel. O na vel.3), jeho práci a přístup hodnotím jako vynikající. Z toho důvodu jsem nyní čerstvě po zákroku duhém - plastice horních víček, kterou opět provedl MUDr. Puls. Vzhledem k tomu, že i tuto praci hodnotím já a mé okolí jako opět zdařilou, zvažuji na podzim i víčka dolní. V pana primáře a jeho tým mám naprostou důvěru a to i přes to, že jinak "dobrovolně lékaře nevyhledávám". Přeji mnoho dalších úspěchů