Ord. praktického lékaře pro dospělé
Okružní 117, Meziboří

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Výborný diagnostik, ale komunikace hrozná. Vše se musí domlouvat osobně, telefony nezvedá, email nemá, takže pokud potřebujete formulář nebo jen odevzdat zprávu od jiného lékaře, objednat se, musíte tam zajít osobně. Ordinační hodiny jsou sice dané, ale zřejmě jen na papíře. Objednají vás na určitou hodinu, a když se včas dostavite, zjistíte že je ordinace zamčena a nikde nikdo.

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Momentální nevolnost

Zřejmě se za ty roky, co p. doktor "funguje" na Meziboří něco změnilo a to teda k horšímu. Při naší návštěvě byl nepříjemný, pořád jen opakoval, že když je někomu špatně, má si zavolat RZ (a zřejmě "neotravovat" svého obvoďáka). Cedulky v jeho čekárně (cituji:Rok blba, Neošetření zašpiněných, páchnoucích,.....pacientů, Zde klepejte!!! jak dlouho chcete bez omezení!!!!, atd.) mě utvrzuje o tom, že etika tomuto lékaři je na míle vzdálená. Nevhodné, až velice hlasité, neurvalé chování ke starším pacientům mi potvrdili i další, kteří si mysleli, že jim tento doktor s jejich zdravotním problémem pomůže. Nakonec zběžnou prohlídku sice provedl, ale jsem si jistá, že spoustu pacientů tímto přístupem odradil od další návštěvy jeho ordinace. A o to mu nejspíš jde ????????

Vzdy slusny, ochotny, vtipny, velmi schopny lekar, dobre a rychle poradi jak co resit. nevymysli si zadne zbytecnosti, nesmysl apod. Je to lekar srdcem, ne penezenkou! :-) takovych by melo byt vice a mnozi by se meli od neho ucit!!! :-)

Nemám s ním žádnej problém.Ve všem vyjde vstříc.V Mostě by si měli vzít příklad,Takových jen víc...

Nejlepší

Není člověk ten, aby se zavděčil všem...já osobně jsem spokojená :-)

Pudilová M.

nejlepší prostě SUPER

OCHOTNÝ,SLUŠNÝ

Doporučuji ho i ostatním pacientům. Problémy se snaží řešit, né je odkládat! Vždy poradí a snaží se vyjít v rámci svých možností a kompetencí vstříc!

Lacková