Centrum zdravotní péče Jirny
Tovární 19, Jirny

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Centrum zdravotní péče Jirny Jiný

Děkuji Vám moc, pane doktore, a Vám, paní sestričko, za vaši úžasnou péči a pomoc, kterou jste poskytli mému synovi, aby se zbavil plochých nohou, a mé dceři, která byla schopná snížit skoliózu, kterou měla, ze 11 stupňů na 0. Jsme Vám nesmírně vděční za vaši péči a podporu.

Umístění: Centrum zdravotní péče Jirny Jiný

Profesionální přístup, vstřícnost pana doktora i sestřičky, všechny návštěvy proběhly v čase kdy měly

Umístění: Centrum zdravotní péče Jirny

Dobrý den
Pan doktor Matoušek je velmi vstřícný,schopný a ochotný lékař.vždycky si ví rady a hlavně vše vysvětlí a komunikuje s pacientem.vřele doporučuji.

Umístění: Centrum zdravotní péče Jirny Bolest ramene

MUDr. Matoušek mi vyléčil špatnou pohyblivost mého ramene po předchozích neúspěšných zásazích jiného MUDr. Rameno je rok v úplné pohodě a panu doktorovi tínto děkuji za vrácení do normálního života ! Rád se k Vám budu vracet !! S pozdravem Luboš Novák

Po několika letech bolestí ramenního kloubu, mě po třech návštěvách vč. opichu kloubu a rad, jak rehabilitovat, vrátil pan doktor Matoušek zpět do víru sportu a horolezectví. On i jeho sestřička jsou velice vlídní a empatičtí, že jejich pouhý přístup k pacientům léčí :) Děkuji a pana doktora všem doporučuji.

K panu doktorovi jsem chodila od března půl roku s bolestí ramene, která se zvyšovala a hybnost se snižovala. Bolestí jsem nemohla již spát, dělat běžné věci (učesat se, svlékat triko, řadit v autě, věšet prádlo, otevřít dveře apod). Neustále mne posílal na jiná vyšetření- neurologie, EMG. Co se týká fyzioterapie, napsal UZ 4 x se slovy- pro lepší efekt by bylo lepší aspoň 10x, tak si zkuste sehnat poukaz na zbytek UZ :-(. Co se týká analgetik (Nimesil), musela jsem si o ně vyloženě říct. A co opich? -není co opichovat.Nakonec mne poslal na magnet.rezonanci-impingement rot.manžety, tendidóza šlach,atrotické změny,léze labra. Po MR mi sdělil,že není odborník na rameno,že by mi nejspíš doporučil operaci. Tak jsem odešla opět s mými bolestmi domů. Po radách z okolí jsem si zaplatila nemalé finanční prostředky za fokusové vlny a fyzioterapii-rozcvičení a stabilizace ramen.kloubu. O 50% zlepšení,jupíí. A na závěr jsem navštívila nového ortop.lékaře, který mi udělal opich ramene, napsal poukaz na rehab.,dnes je to 3. den po aplikaci, úleva o dalších 30%.

Byli jsme u pana doktora s malým synkem poprvé a spíš na konzultaci, ale první dojem výborný, pan doktor se zajímal, k malému přistupoval pěkně, že ani nebrečel (u našeho prcka zázrak, strašně se doktorů bojí), všechno ochotně vysvětlil a byl příjemný. Po odborné stránce zatím nemohu tak úplně soudit, ale udělal na mě dobrý dojem a důvěřuji mu...doporučuji.

K panu doktorovi jsme jezdili kvůli prevenci na kyčle pro našeho kojence. Čekací lhůty byly bez problému, do ordinace nás zvali v podstatě po příchodu. Pan doktor i sestřička byli příjemní, vžy se zajímal, zda máme ještě nějaké dotazy a ochotně je zodpovídal. Kvůli nám zůstal v práci přesčas, aby vyhodnotil sono a my nemuseli přijet jindy.
Takhle si představuji přístup zdravotnického personálu ke klientům/pacientům.

Zatial som velmi spokojná a dúfam, že pomože aj mojmu bratovi :D Verím mu . Uz som navstivila ortopeda menom P.Trnovsky a ten ma akurat rozčúlil!.Ale tiež si myslím, že aj záleží s aký problémom za ortopedom prídete a ako sa da liečit :D.

Dobrý den, pan doktor Michal Matoušek mi léčil loni tj. březen 2010 p. loket
zhruba dva měsíce velice šetrně a věřím že tou nejlepší cestou. Nakonec nezbylo
jinak, než jsem musel podstoupit operaci úponu šlachy na zmiňovaném l.lokti.
Operaci prováděl pan doktor Michal Matoušek, a operace dopadla na výbornou.
Dříve, bez přehánění, jsem nezvedl ani hrnek z kávou. Teď o ničem nevím a mohu
plně pravou rukou z cela bez problému fungovat.

Chtěl bych ještě jednou touto cestou panu doktorovi poděkovat.

S pozdravem
Jaroslav Ludvík