Michal Koukola, zubař Svitavy
Zubař MUDr.

Michal Koukola

Upravit údaje

Je toto váš profil? Spravujte jej!

Adresy

• 13 ledna 2011

Hodnocení: Neutrální

Tak k panu doktorovi asi tak. Souhlasím že je precizní a o zubech asi ví co je třeba. Hodně mi vadí jeho praktiky ohledně poplatkování své práce. Vždy mi něco udělá, neřekne co a kolik to bude stát. Na vše se musíte vyptávat a stejně se nic nedozvíte. Až potom částku, která je vážně šokující.

• 10 září 2010

Hodnocení: Dobrý

Chodím k panu doktorovi 20 let, za tu dobu si nemůžu stěžovat na jeho profesionalitu. Shoduji se v názorech v tom, že je náladový, umí být milý, vstřícný, ale také neomalený (což nevadí mému manželovi, který ho chválí, kde může - " no jo chlapi"), ale my s dětmi k němu vždy jdeme s jistými obavami z jeho nálady. Ale neměnila bych a jsem ráda, že je to NÁŠ DOKTOR.

• 17 srpna 2010

Hodnocení: Neutrální

Velmi mi pomohl, když jsem si dvakrát vyrazila zuby, za to mu musim dát velký dík :-) Ale osobně mi vadí, že je někdy poněkud hrubí a mé přátelé naprosto šokovalo, že nenosí roužku a rukavice. Což mne často odpuzuje také.

• 25 července 2010

Hodnocení: Dobrý

Přiznám se,že když jsem k tomuto lékaři přešla, od Dr. Vévody /neměl chybu/byla jsem trochu rozpačitá z jeho "chlapského" chování.Ale už jsme našli společnou notu a to je : MOJE ZUBY,o které se mi stará dobře,nemohu si stěžovat.Trochu mě štve delší čekání,ale pokud lékař stojí za to,ráda počkám.Vždy je ochotný a sestra také.Jinak je mi jedno jestli na mě někdo dělá ťu ťu,ňu ňu, hlavně ohodnotím,jak se stará. A to Koukola,i když je to asi občas zvíře,umí fakt dobře.Poradí normálně,a netlačí to na prachy.Je lepší se nechat seřvat ,ale mít dobrou péči.Než se nechat hladit po hlavě a pak ZUBY FUĆ.Doufám,že než odejde do důchodu,ještě mi vyrobí klapačky.

• 10 května 2010

Hodnocení: Velmi dobrý

Vynikající lékař. Zuby mi dal do pořádku, jako nikdo... Kdykoliv jsem měl problém, řešil ho okamžitě. Všem vřele doporučuji.

• 7 prosince 2008

Hodnocení: Neutrální

Je to výborný zubař, protože odvede svou práci na jedničku. Pan doktor jedná s pacienty klidně, vše vysvětlí a celkově pusobí příjemně. Už se nebojím chodit k zubaři, i moje děti k němu rády chodí, proto hodnotím pana doktora za odborníka své profese

• 4 prosince 2008

Hodnocení: Velmi dobrý

Nemám žádné problémy, zuby mi dal do pořádku, nemůžu si na nic stěžovat .

• 30 října 2008

Hodnocení: Velmi dobrý

S léčebnými metodami pana doktora jsem velmi spokojená.Je odborníkem ve svém oboru,ale jeho odtažitý přístup mi přináší někdy tíseň.Doktora každopádně ostatním pacientům doporučuji.

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.
Komentáře by neměly být psány velkými písmeny.

Umístění