GYNEKOLOG A PORODNIK
Sklarska 120 Liberec 24,Preciosa, Liberec

Umístění: GYNEKOLOG A PORODNIK Jiný

Доктор говорит на чешском, немного русском и английском. Очень внимательный и аккуратный. Каждое свое действие объяснял и показывал. Всё подробно объяснил и ответил на все мои вопросы. Такой подход мне очень понравился!

Umístění: GYNEKOLOG A PORODNIK Jiný

Nejlepší lékař pod sluncem, nevymenila bych ho za nic. Vždy milý, v ordinaci je člověk tak dlouho, jak jen potřebuje a pan doktor zodpoví všechny dotazy. Snaží se nic nepodcenit a je velice pečlivý a lidský. Na každou navstevu k němu se doslova těším.

Já jsem s panem doktorem naprosto spokojená.
Chodím k němu již od patnácti let. Když jsme se s manželem rozhodli mít miminko, hned jak jsem to řekla, chtěl mi v případě, že to do půl roku nepůjde udělat hormonální profil.
Nyní se to ale povedlo, byla jsem ale na kontrole v KNL, protože má pan doktor dovolenou, ale už aby byl zpátky. Tam se nechovají k pacientkám s takovou opatrností...Nemůžu si nějak stěžovat...

K panu doktorovi chodím teprve krátce, ale lepší přístup těžko hledat! Jeho milý, lidský přístup je jenom bonus. V dnešní době, kdy musíte doktora žádat o vyšetření, je pan doktor Dlouhý výjimka. Vyšetřuje vždy pečlivě i na preventivních prohlídkách a navíc nabízí i všemožné prevence.

Pan doktor Dlouhý je podle mne nejen dobrý doktor, ale i člověk. Vždy je na mne milý, usměvavý - žena v mém věku ocení každý úsměv. V nedávné době jsem musela na operaci a oceňuji jeho zájem o mne i lidsky - před operací si se mnou povídal na předoperačním sále a jelikož cítil, jak jsem na dně - i mne pohladil po tváři - což v tu chvíli pro mne bylo hodně. Druhá paní tam ležela a její lékař za ní ani nepřišel. Tím u mne pan Dlouhý zabodoval na plné čáře. Po operaci ještě mile potěšil, když za mnou přišel na pokoj i po své pracovní době zjistit, jak mi je - potom odjel do ordinace /operoval mne ve Frýdlantě/.
Teď jsem k němu přihlásila i svou dospívající dceru. Doporučuji ho všem.

K tomuto lékaři chodí i mé dvě dcery a nemůžeme si ho vynachválit.Vynikající přístup,příjemné vystupovaní--jedním slovem profesionál:-)

K panu doktorovi Dlouhému chodím asi rok a jsem moc ráda, že mi byl doporučen a hlavně, že mě přijal do své péče i přes to, že už dlouhodobě nové pacientky nepřijímá. Pokaždé mě vítá s úsměvem a podáním ruky, je milý a vstřícný. Ochotně odpoví na jakékoli otázky a snaží se vše vysvětlit i na plastických modelech umístěných v ordinaci. Vyšetření provádí rychle a něžně, takže není důvod k obavám. Na požádání mi v těhotenství udělal i ultrazvuk mimo termín, ochotně miminko změřil a odpověděl na otázky. Sestřičky baly vždy také příjemná, když jsem musela na prohlídku i s ročním dítětem, ochotně se o něj během mého vyšetření postarala. Mohu všem jen a jen doporučit! :-)

Pan doktor je milý, usměvavý a profesionální. Jsem ráda, že chodím právě k němu. A nesmím zapomenout na sestřičku, ta je také vždycky moc milá:)

Můžu jen a jen doporučit. Naprosto skvělý přístup. :-)

Nedávno jsem absolvovala preventivní prohlídku a odešla jsem úplně rozsekaná. Pan doktor byl absolutně mimo, vyšetření nebylo tak šetrné jako pokaždé. Mluvil úplně od tématu, myšlenkami byl někde jinde. Doposud jsem byla spokojená, ale nyní zklamaná, a to hodně :-(. HS