MUDr.

Michal Dlouhy

gynekolog

Zeptejte se Požádejte o spuštení online kalendáře

Adresy

 • GYNEKOLOG A PORODNIK

  Sklarska 120 Liberec 24,Preciosa
  Liberec, liberecký

  286
  Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

  2
  Počet žádostí o online kalendář za posledních 30 dní

  Je toto Váš profil?
  Napište nám

  Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

  Uveďte svůj e-mail a my vám dáme vědět, až budete u tohoto lékaře moci rezervovat návštěvu online.

Názory pacientů

Přidat názor
 • velmi dobrý

  K tomuto lékaři chodí i mé dvě dcery a nemůžeme si ho vynachválit.Vynikající přístup,příjemné vystupovaní--jedním slovem profesionál:-)

 • velmi dobrý

  Já jsem s panem doktorem naprosto spokojená. Chodím k němu již od patnácti let. Když jsme se s manželem rozhodli mít miminko, hned jak jsem to řekla, chtěl mi v případě, že to do půl roku nepůjde udělat hormonální profil. Nyní se to ale povedlo, byla jsem ale na kontrole v KNL, protože má pan doktor dovolenou, ale už aby byl zpátky. Tam se nechovají k pacientkám s takovou opatrností...Nemůžu si nějak stěžovat...

 • velmi dobrý

  K panu doktorovi chodím teprve krátce, ale lepší přístup těžko hledat! Jeho milý, lidský přístup je jenom bonus. V dnešní době, kdy musíte doktora žádat o vyšetření, je pan doktor Dlouhý výjimka. Vyšetřuje vždy pečlivě i na preventivních prohlídkách a navíc nabízí i všemožné prevence.

 • velmi slabý

  Od této doktorky jsem utekla zhruba před rokem. Bohužel jsem k ní chodila asi 8 let, protože jsem byla líná hledat nového gynekologa. Myslím si ale, že chodit ke gynekoložce se strachem určitě není v pořádku. Setkala jsem se zde s naprosto neosobním jednáním jak ze strany doktorky, tak ze strany sestry, s neochotou cokoli vysvětlit. Ordinace ošklivá a vybavení naprosto nedostačujíci. Žádné přístroje ani ultrazvuk zde nečekejte.. Doktorka se asi zastavila v čase a k vyšetření ji stačí jen její tučné ruce! A to nemluvím o tom, že to i dost bolelo a byla jsem celá v křeči... Opravdu s horší doktorkou jsem se nesetkala a doufám, že už ani nesetkám. Kdo můžete, utečte, nebojte se toho! Já jsem to udělala a teď mám perfektního gynekologa, chodím tam beze strachu. Vyšetřuje pomocí ultrazvuku a jiných moderních přístrojů a hlavně má ke každému osobní přístup a citlivé jednání.. A to je přeci v tomto oboru tak důležité!

 • velmi dobrý

  Můžu jen a jen doporučit. Naprosto skvělý přístup. :-)

 • velmi dobrý

  K dr. Dlouhému chodím od svých 15 let. Jsem naprosto spokojená, vždy mě vyslechne a poradí. Dělal mi i pár chirurgických zákroků. Když jsem byla těhotná, vždy mě pečlivě kontroloval a jen díky němu přišli synovi na srdeční vadu (až v 8 měsíci těhotenství) za což mu budu navždy vděčná! Momentálně žiji v ústeckém kraji, ale pana doktora za jiného nevyměním a ráda si k němu dojedu. Opravdu výborný lékař!

 • velmi dobrý

  Pan doktor Dlouhý je podle mne nejen dobrý doktor, ale i člověk. Vždy je na mne milý, usměvavý - žena v mém věku ocení každý úsměv. V nedávné době jsem musela na operaci a oceňuji jeho zájem o mne i lidsky - před operací si se mnou povídal na předoperačním sále a jelikož cítil, jak jsem na dně - i mne pohladil po tváři - což v tu chvíli pro mne bylo hodně. Druhá paní tam ležela a její lékař za ní ani nepřišel. Tím u mne pan Dlouhý zabodoval na plné čáře. Po operaci ještě mile potěšil, když za mnou přišel na pokoj i po své pracovní době zjistit, jak mi je - potom odjel do ordinace /operoval mne ve Frýdlantě/. Teď jsem k němu přihlásila i svou dospívající dceru. Doporučuji ho všem.

 • velmi dobrý

  K panu doktorovi Dlouhému chodím asi rok a jsem moc ráda, že mi byl doporučen a hlavně, že mě přijal do své péče i přes to, že už dlouhodobě nové pacientky nepřijímá. Pokaždé mě vítá s úsměvem a podáním ruky, je milý a vstřícný. Ochotně odpoví na jakékoli otázky a snaží se vše vysvětlit i na plastických modelech umístěných v ordinaci. Vyšetření provádí rychle a něžně, takže není důvod k obavám. Na požádání mi v těhotenství udělal i ultrazvuk mimo termín, ochotně miminko změřil a odpověděl na otázky. Sestřičky baly vždy také příjemná, když jsem musela na prohlídku i s ročním dítětem, ochotně se o něj během mého vyšetření postarala. Mohu všem jen a jen doporučit! :-)

 • velmi dobrý

  Pan doktor je milý, usměvavý a profesionální. Jsem ráda, že chodím právě k němu. A nesmím zapomenout na sestřičku, ta je také vždycky moc milá:)

 • velmi slabý

  Nedávno jsem absolvovala preventivní prohlídku a odešla jsem úplně rozsekaná. Pan doktor byl absolutně mimo, vyšetření nebylo tak šetrné jako pokaždé. Mluvil úplně od tématu, myšlenkami byl někde jinde. Doposud jsem byla spokojená, ale nyní zklamaná, a to hodně :-(. HS

Zobrazit podobné lékaře: Ilona Černíková - gynekolog