MUDr.

Michal Dlouhy

gynekolog

149 názorů +přidat

Zeptejte se Požádejte o spuštení online kalendáře

Adresy

• GYNEKOLOG A PORODNIK

Sklarska 120 Liberec 24,Preciosa
    Liberec, liberecký

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Přidat názor
  • velmi dobrý

K tomuto lékaři chodí i mé dvě dcery a nemůžeme si ho vynachválit.Vynikající přístup,příjemné vystupovaní--jedním slovem profesionál:-)

• velmi dobrý

Já jsem s panem doktorem naprosto spokojená. Chodím k němu již od patnácti let. Když jsme se s manželem rozhodli mít miminko, hned jak jsem to řekla, chtěl mi v případě, že to do půl roku nepůjde udělat hormonální profil. Nyní se to ale povedlo, byla jsem ale na kontrole v KNL, protože má pan doktor dovolenou, ale už aby byl zpátky. Tam se nechovají k pacientkám s takovou opatrností...Nemůžu si nějak stěžovat...

• velmi dobrý

K panu doktorovi chodím teprve krátce, ale lepší přístup těžko hledat! Jeho milý, lidský přístup je jenom bonus. V dnešní době, kdy musíte doktora žádat o vyšetření, je pan doktor Dlouhý výjimka. Vyšetřuje vždy pečlivě i na preventivních prohlídkách a navíc nabízí i všemožné prevence.

• velmi slabý

Od této doktorky jsem utekla zhruba před rokem. Bohužel jsem k ní chodila asi 8 let, protože jsem byla líná hledat nového gynekologa. Myslím si ale, že chodit ke gynekoložce se strachem určitě není v pořádku. Setkala jsem se zde s naprosto neosobním jednáním jak ze strany doktorky, tak ze strany sestry, s neochotou cokoli vysvětlit. Ordinace ošklivá a vybavení naprosto nedostačujíci. Žádné přístroje ani ultrazvuk zde nečekejte.. Doktorka se asi zastavila v čase a k vyšetření ji stačí jen její tučné ruce! A to nemluvím o tom, že to i dost bolelo a byla jsem celá v křeči... Opravdu s horší doktorkou jsem se nesetkala a doufám, že už ani nesetkám. Kdo můžete, utečte, nebojte se toho! Já jsem to udělala a teď mám perfektního gynekologa, chodím tam beze strachu. Vyšetřuje pomocí ultrazvuku a jiných moderních přístrojů a hlavně má ke každému osobní přístup a citlivé jednání.. A to je přeci v tomto oboru tak důležité!

• velmi dobrý

Můžu jen a jen doporučit. Naprosto skvělý přístup. :-)

• velmi dobrý

K dr. Dlouhému chodím od svých 15 let. Jsem naprosto spokojená, vždy mě vyslechne a poradí. Dělal mi i pár chirurgických zákroků. Když jsem byla těhotná, vždy mě pečlivě kontroloval a jen díky němu přišli synovi na srdeční vadu (až v 8 měsíci těhotenství) za což mu budu navždy vděčná! Momentálně žiji v ústeckém kraji, ale pana doktora za jiného nevyměním a ráda si k němu dojedu. Opravdu výborný lékař!

• velmi dobrý

Pan doktor Dlouhý je podle mne nejen dobrý doktor, ale i člověk. Vždy je na mne milý, usměvavý - žena v mém věku ocení každý úsměv. V nedávné době jsem musela na operaci a oceňuji jeho zájem o mne i lidsky - před operací si se mnou povídal na předoperačním sále a jelikož cítil, jak jsem na dně - i mne pohladil po tváři - což v tu chvíli pro mne bylo hodně. Druhá paní tam ležela a její lékař za ní ani nepřišel. Tím u mne pan Dlouhý zabodoval na plné čáře. Po operaci ještě mile potěšil, když za mnou přišel na pokoj i po své pracovní době zjistit, jak mi je - potom odjel do ordinace /operoval mne ve Frýdlantě/. Teď jsem k němu přihlásila i svou dospívající dceru. Doporučuji ho všem.

• velmi dobrý

K panu doktorovi Dlouhému chodím asi rok a jsem moc ráda, že mi byl doporučen a hlavně, že mě přijal do své péče i přes to, že už dlouhodobě nové pacientky nepřijímá. Pokaždé mě vítá s úsměvem a podáním ruky, je milý a vstřícný. Ochotně odpoví na jakékoli otázky a snaží se vše vysvětlit i na plastických modelech umístěných v ordinaci. Vyšetření provádí rychle a něžně, takže není důvod k obavám. Na požádání mi v těhotenství udělal i ultrazvuk mimo termín, ochotně miminko změřil a odpověděl na otázky. Sestřičky baly vždy také příjemná, když jsem musela na prohlídku i s ročním dítětem, ochotně se o něj během mého vyšetření postarala. Mohu všem jen a jen doporučit! :-)

• velmi dobrý

Pan doktor je milý, usměvavý a profesionální. Jsem ráda, že chodím právě k němu. A nesmím zapomenout na sestřičku, ta je také vždycky moc milá:)

• velmi slabý

Nedávno jsem absolvovala preventivní prohlídku a odešla jsem úplně rozsekaná. Pan doktor byl absolutně mimo, vyšetření nebylo tak šetrné jako pokaždé. Mluvil úplně od tématu, myšlenkami byl někde jinde. Doposud jsem byla spokojená, ale nyní zklamaná, a to hodně :-(. HS

Zobrazit podobné lékaře: Ilona Černíková - gynekolog