Pacienti se zdravotním pojištěním a soukromý pacient (bez pojištění)

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Ortopedická klinika nemocnice Na Bulovce
Budínova 67/2, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Orthomedica s.r.o - ortopedická ambulance

Zajišťujeme odborné konzultace v oboru ortopedie a traumatologie, kde Vaše zdraví a čas jsou pro nás vždy na prvním místě. Nejde nám o kvantitativní,...

• ortopedie

Umístění: Orthomedica s.r.o - ortopedická ambulance diagnostické vyšetření

Chtěl bych touto cestou poděkovat panu dr. Michalovi Burianovi, za skvělý přístup k pacientovi, srozumitelně vysvětlená léčba a celkově dobrý pocit.
Musím zmínit i příjemnou a sympatickou sestřičku. Děkuji

Umístění: Orthomedica s.r.o - ortopedická ambulance diagnostické vyšetření

MUDr. Michal Burian, Ph.D je velice empatický lékař. Mám z něho skvělý pocit, protože mě nestrašil a vše mi hezky vysvětlil. Takto pokorného a klidného lékaře jsem ještě nezažil. Setkání s ním byl příjemný zážitek a pan doktor Burian umí pomáhat lidem pouhým slovem, hned jsem se díky němu cítil psychicky lépe. Jestli hledáte kvalitního ortopeda, který je zároveň ochotný vám vše vysvětlit, tak pan doktor Burian z Orthomedica bude skvělá volba.

Umístění: Orthomedica s.r.o - ortopedická ambulance diagnostické vyšetření

Byla jsem v Orthomedice dnes poprvé a naprosté nadšení. Pan doktor Burian je velice příjemný a milý člověk, v klidu vyslechnul, co přesně mě bolí a trápí, pak mě vyšetřil, poslal následně na rtg a posléze velice podrobně vysvětlil rtg snímek "po laicku" .. Poté navrhnul možnosti léčby a doporučil mi, co se jeví jemu jako nejefektivnější způsoby. Jsem nadšená z toho, že jsem byla objednaná na 11h. a přesně v 11h se otevřely dveře a usměvavá sestřička mě ihned vyzvala dál, nabídla vodu a kávu a byla úplně úžasná. To stejné na rtg, jen jsem tam přišla, šla jsem na řadu. Čekala jsem asi 30 vteřin...
Neskutečná ochota všech...
Za mě velké plus... teď ještě uvidíme, jak bude léčba úspěšná, to ukáže čas...

Umístění: Orthomedica s.r.o - ortopedická ambulance ortopedické konzultace

Lidský přístup a podrobné vysvětlení i pro laika, smysluplné řešení problému a ochota se ujmout případu a pomoct, pan doktor ma jistě spoustu zkušeností, výhoda soukromé konzultace - jdete na čas a v příjemném prostředí :)

Umístění: Ortopedická klinika nemocnice Na Bulovce Jiný

Pan MUDr. Michal Burian je nejen vynikající ortoped, ale také člověk, který Vám nedává najevo svou nadřazenost z hlediska odbornosti a "rozumění věci". Provedl mi TEP levé kyčle. Operace 4.4. 2022 a 9.5., i když s berlemi, jsem nastoupil do práce. Ale... kvalitně provedená operace je samozřejmě základ. Pak ale moc a moc záleží na: v jakém stavu přicházíte k lékaři (zatuhlé svaly, je nutné rozřezat a dát jim původní funkčnost), v jaké jste celkové fyzické kondici, ti těžší to mají samozřejmě složitější i s rehabilitací, na rehabilitaci neřešte co je k jídlu, co dávají v televizi, ale co budete celý den dělat v rámci pohybu ke zlepšení kondice. Cvičit se dá i na posteli. 2x denně půlhodina s fyzioterapeutem nestačí. Cvičit, cvičit a zase cvičit, včetně rotopedu. Pan MUDr. Burian je právě ten, který Vám pro možnost další rehabilitace a navrácení se do běžného života, včetně sportování, poskytne ten skutečně nejlepší základ.

Umístění: Ortopedická klinika nemocnice Na Bulovce Jiný

Operovat zřejmě umí, znalosti tedy bude mít také. Otázkou je, zda Vás bude chtít celkově vyšetřit. Mít úraz kolene a dozvědět se, že mám artrozu a že se to může zklidnit, když s tim nemůžu skoro pracovat, je poněkud dost špatné nedostačující řešení.

Odborník na svém místě. Já jakožto milovnice sportu jsem bojovala a stále bojuji s nejrůznějšími potížemi pohybového aparátu. Pan doktor mi vždy pomohl najít důvod mých problémů i jejich řešení. A pokaždé mi sdělil něco, na co jiný ortoped nepřišel. Odvedl skvělou práci po úrazu mého muže. Výborný doktor.

Již mi tolikrat pomohl s kolenem a nyní bych před svatkami potřeboval pomoci a nevím jak se k němu nyní bych tak rychle dostal potřeboval bych vytáhnout vodu s kolena a on pan doktor je opravdu perfektní.Jinak pane Doktore Buriane moc děkuji za tak očekávanou pomoc.A tak bych vás nyní potřebopval a nevím jak se svámi s kontaktovat.
Josef Nekolny.