MUDr. Michaela Potěšilová

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

• gynekologie a porodnictví

Umístění: Gynekologická ordinace Běžný termín

Paní doktorka je vzdy mila. Nikdy jsme se nebala tam jit. Je pravda, ze jsem neresila nejaky tezky problem a chodila jen na preventivni prohlidky. Sestricky jsou mile uplne nejvic. Co je nejvic super, tak to, ze prijdete a jdete na radu.

Umístění: Gynekologická ordinace Prevence

K paní doktorce jsem chodila od svých 15ti let asi 3 roky. Stále dokola na každé prohlídce mi předepisovala xxx léků na záněty apod., i když jsem subjektivně potiže nikdy neměla, ba naopak ty vznikly až po využívaní několika preparátů, kdy bylo dle mě narušeno přirozené prostředí. Nikdy jsem z její ordinace neodešla zdravá a bez léků. Po přechodu k jinému gynekologovi jsem byla najednou zdravá a bez jediné léčby. To stejné jako mne předepisovala i mým známým a rodině.

Umístění: Gynekologická ordinace

Pani doktorka i sestricky moc mile a vstricne. Ordinaci jsem navstevovala 6 let. Ocenovala jsem pratelsky pristup, ale casem jsem z kazde navstevy odchazela s nekolika recepty a leky vubec nebyly levne. I kdyz jsem zadne potize nepocitovala. Zjistila jsem, ze stejne leky na "neproblemy" predepisuje i kamaradkam a znamym. Posledni tecka bylo vystraseni, ze mam silny zanet delozniho cipku a pravdepodobnost, ze budu moci mit jen jedno dite. Na zanet pani doktorka predepsala stejne masticky a jednorazova antibiotika, jako na vsechny predchozi smyslene problemy. Okamzite jsem zmenila lekare a ten mi oznamil, ze jsem zdrava jako rybicka. A po navstiveni jine gyn. ordinace povazuji nedostatecne i vybaveni teto ordinace, cemuz odpovida nekvalitni a nedostacujici preventivni prohlidka. Sice povinná 2x do roka, ale jde o zbezne prohlednuti a rychly ultrazvuk, vysetreni prsou za celou dobu ani jednou.

Doktorka je milá, diskrétní. Ale jinak jsem s ní spokojená nebyla - na "svědivé" problémy stále stejná mastička a antibiotika, stejná jako spolužačkám, mamkám, babičkám. Když jsem přišla s jiným problémem, stihla jsem říct jen jednu velmi neurčitou větu, na víc se mě neptala a hned problém řešila. A po asi dvou měsících jsem zjistila, že řeší něco úplně jiného, než mě trápilo. Ani po vyjasnění mi nepomohla. Paní doktorka se tváří velmi profesionálně a moderně, ale péče teda moc dobrá není.

K paní doktorce chodím už od 18let a je to úžasný milí vstřícný člověk. Vždy poradí,vysvětlí a upřímně mám k paní doktorce hodně přátelský vztah nejednou jsem ji plakala v ordinaci když se mi hroutil vztah s otcem mých dvou dětí... A to nejdůležitější zachránila život mé mamince kdybych ji k ní nepřivedla zřejmě by zemřela na rakovinu děl. čípku. I proto k ní stále chodím ikdyž už nějakou dobu bydlím v Praze....

neustale mi nachazela nejake vymyslene zanety apod.. Pak predepisovala drahe leky ktere zname z reklamy a byli stejne k nicemu. Naopak kdyz jsem mela nejaky problem tak me poradne nevysetrila. Za me to neni rozhodne odbornik. Sestricky jsou naopak mile. Ale zde v hodnotim pouze lekare. Za me NEPOUZITELNA!!!!!!

Paní doktorka i sestřičky jsou moc milé, opravdu nikdy se nestalo, že by někdo v ordinaci byl nepříjemný. Paní doktorka, případně sestřičky jsou vždy ochotné, vše vysvětlí a poradí. Při preventivních kontrolách i jiných návštěvách je paní doktorka vždy pečlivá, jen předepsaných léků je někdy opravdu hodně, občas odcházím i s několika recepty.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem nesmírně spojená, sestřičky i paní doktorka byly milé a ochotné. Ošetřena jsem byla dle objednávky přesně v 9 hod a s veškerou péčí.

K paní doktorce chodím už od svých 15let. Během těch 8 let co k ní docházím tak mám z 99% vždy zánět mi tvrdí, předepisuje mi samé antibiotika a další drahé léky. V lékarně vždy nechám majlant :( Prsa mi prohlížela za celou dobu tak 1. Připadám si u ní jako na běžícím páse :( Na poslední náštěvě mě strašně rychle odbyla a ani mě nevyslechla a hnedka mi psala další antibiotyka...... Ani se nedivím že pacientky odcházejí já měním lékaře, který semnou probere mé problémy a nebude semnou hotový během 3 minut!!!!

U paní doktorky jsem byla od svých 16ti. Vystupování a vstřícnost super, než jsem začala mít problémy s kvasinkami apod. Nakonec jsem od ní odešla na výzvu mého muže, nemohl se už dívat na to jak utrácím za zbytečné léky, které mi byli předepsány. Výsledek léčby: během pulroku diagnostikován 3x zánět dělohy, vyzkoušela na mě za tu dobu 5 druhů antibiotik a moje imunita žádná. Snažili jsme se o dítě bohužel muj cyklus byl na pěkně dlouho vyřazen z normy. To my vysvětlila tím že nejspíš mít děti ani nebudu moct. Nyní mám super doktora který rodil ještě mojí mamku.. a mám hlavně dvě dětičky.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den. Dnešního dne, tj. 31.3. v pořadu "Sama doma" mě zaujala reportáž o léčbě inkontinence laserem. Je možné sdělit, v jakém lékařském zařízení mohu konzultovat můj zdravotní stav a podmínky, které se týkají právě této léčby. Děkuji,

Dobrý den, jsem ráda, že Vás pořad zaujal. Konzultovat svůj zdravotní stav můžete přímo se mnou v ambulanci v Šumperku nebo se opět se mnou nebo MUDr. Vykutilovou v Brně, v ambulanci Dermaestet. V každém případě se na Vás těšíme. S pozdravem MUDr. Potěšilová

MUDr. Michaela Potěšilová