Zubní ordinace Nad Studánkou
Nad Studánkou 9, Praha 4, Praha

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Zubní ordinace Nad Studánkou Akutní bolest

Nenávidim zubaře. Opravdu, nechodím k nim řádky let a taky to tak v mojí puse vypadá. Paní zubařka je úžasná, empatická. Umírala sem a paní doktorka mě vzala i přes to,že už měla po ordinační době a opravdu , opravdu vypadala velmi unavené i přesto milá a vstřícná. Čekala jsem,že to bude max na 15 min , že to odflakne co nejrychleji, ale paní doktorka byla tak pečlivá,že to semnou zvladla něco málo přes hodinu. Moc Vám za to děkuju , už nemám strach, navštěvovat ordinaci. Víc takových lékařů !

Umístění: Zubní ordinace Nad Studánkou

Maximálna spokojnosť, pani doktorka pracuje precízne a profesionálne. Zatiaľ som u nej bol len párkrát, ake vždy som odchádzal spokojný. Okrem odbornosti oceňujem aj ľudský prístup a príjemné prostredie. Můžem len doporučiť.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Uprimne doporucuji... Perfektni zkusenost. Mam za sebou zatim preventivni kontrolu a jeden zakrok a jsem spokojena. Pani doktorka je dokonala; vsechno vysvetluje, je empaticka, lidska, jemna. Minimalni / zadna bolest a jak pani doktorka tak sestricka jsou prijemne, mile, trpelive a uklidnujici. Jsem rada, ze jsem si tuto ordinaci vybrala. Nikam jinam.

Umístění: Zubní ordinace Nad Studánkou akutny problem

Pani zubarka je velmi mila, po otazkach vsetko do podrobna vysvetli. Parkrat som bola na prehliadkach a neakych rutinnych vymenach starych vyplni, aj predneho zuba a bola som velmi spokojna.
Ked mi nastala akutna bolest zuba, mala som prave planovany termin, tak mi to prislo vhod. Pani zubarka mi zacala cistit kanalky, v pritomnosti dvoch praktikantiek(!), dokonca pracovala i s mikroskopom, co byva vacinou u zubarov len plus. Kedze po dvoch hodinach uz cakal dalsi pacient, vyplnila to provizorkou a odporucila ma k specialistovi s tym ze dva kanlky mam vycistene a treti treba hladat. Ok. k specialistovi som sa objednala (termin o 2 mesiace..), po tyzdni ma bolest toho isteho zubu polozila na kolena, nikomu taku bolest neprajem! Utekala som k inej zubarke, ktora po otvoreni zubu zistila, ze ANI JEDEN kanalik nie je precisteny a zapal sa mi tam veselo rozvijal dalej. Kanalky mi boli nanovo precistene, slo to aj bez mikroskopu, nasla aj dalsie kanaliky co prva p. zubarka nenasla a ja som si konecne oddychla. Preto som spatne velmi sklamana pracou dr. Pancikovej, myslim si ze studenti zubariny by sa od nej ucit este nemali, mozno sama by este potrebovala nabrat viac skusenosti.

MDDr. Michaela Pančíková

Dobry den slecna, tak rentgen ste videli v ordinacii a ked sa tam dostane nastroj, tak sa kanalik precisti v plnej dlzke. Ak niekto tvrdi opak, to ma iba mrzi,pretoze inak by ste tu asi nestravili 2 hodiny. Ze sme do zubu dali provizornu vypln nebolo preto, ze sme mali dalsieho pacienta, ale pretoze zub sa mal este otvarat, tak Vam ho logicky nevyplnim definitivnou vyplnou.. Som rada, ze ste konecne nasli zubneho lekara,ktory Vam plne vyhovuje a budete s nim spokojna.

Paní doktorka je opravdu neuvěřitelný profesionál a to jak po technické, tak lidské stránce. Po tom, jak šílené jsem měla zkušenosti se zubařy s pětiletou dcerkou opravdu ukázala, že dokáže nemožné. Nejen, že spravila všechny zoubky. které původní paní zubařka chtěla vytrhávat, tak, že plombičky nepadají, ale zvládla i dnešní šíleně histerický záchvat dcery a vůbec se jím nenechala rozhodit. Vše se zvládlo a teď mi Eliška večer řekla, že mi moc děkuje, že jsem našla takovou hodnou paní zubařku a že ani neví, proč plakala, ale příště už plakat nebude. Sestřička je taky skvělá, ani v dětském zubním centru jsem nezažila takovou profesionalitu a empatii!!! Děkujeme!!!

MDDr. Michaela Pančíková

ďakujeme za toľko pekných slov. Eliška mala asi včera ťažký deň,
nie stále to ide super, ale zvládli sme to :)

U paní doktorky jsem byl poprvé a hned mě příjemně překvapila její profesionalita a lidský přístup. Vše mi dopodrobna vysvětlila a bez zbytečných odkladů se pustila do práce. Díky paní doktorce se můžu konečně opět pořádně smát a nestydět se za stav svého chrupu. Práce (vrtání kazů na frontových zubech a následné vyplnění bílými, fotokompozitními výplněmi), byla provedena rychle, absolutně bezbolestně a profesionálně. Paní doktorka se mě ještě pro jistotu několikrát ptala, zda je vše po výkonu v pořádku a mé případné připomínky ihned opravila a všechny mé dotazy vysvětlila. Takže domů jsem odcházel naprosto spokojený. Mé okolí mi již několikrát, nezávisle na sobě, práci paní doktorky pochválilo, čímž se i rapidně zvedlo mé sebevědomí. Co víc si člověk může po návštěvě zubaře přát? Služby paní doktorky budu využívat i nadále a všem, kteří hledají lidského a šikovného zubaře, paní doktorku Hricovou vřele doporučuji.

Těším se na další návštěvu. :)

Paní doktorka je skvělá.Zachránila mi už několik zubů.Vždy vše vysvětlí a práci vykonává svědomitě a precizně. Běžné výkony zcela bezbolestné.Také ošetření kořenových kanálků,které bývá noční můrou všech pacientů,jsem téměř necítila.Díky paní zubařce Hrícové se už návštěvy u stomatologa neobávám.S trochou nadsázky musím říci,že se do ordinace někdy i těším :-).

Jej,dakujem :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vše bylo dobře vysvětleno a práce paní doktorky byla naprosto profesionální a dokonalá. Podrobně popsala vše co bude dělat a dokázala vše vysvětlit. Je vidět že jí práce baví a dělá jí s ohledem na dobrý výsledek a v nejlepším zájmu zákazníka.
Mohu rozhodně doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Neměl jsem pocit že obtěžuji. Opravené 3 zuby, místo zničené. Rád jsem uhradil předem domluvenou částku za opravu. Paní doktorka je pečlivá a zuby mi na přání při další návštěvě upravila a to bez doplatku.
Jednou větou: Bezvadná domluva, minimální až nulová bolest, maximální spokojenost a paní doktorku mohu jedině doporučit.

Můj předešlý zubař bez upozornění skončil, tak jsem rychle hledala nového. Našla jsem paní doktorku podle tohoto webu a jsem maximálně spokojená. Můžu se objednat online, dostanu upozornění smskou na domluvenou schůzku, stejně tak, že mám po půl roce nárok na prevenci. Paní doktorka je moc sympatická, milá a hlavně šikovná. Jdu vždy na čas a nečekám. Moc doporučuji!!

12 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, přistěhovala jsem se do Mladé Boleslavy, ještě v květnu mám jít ke svému zubnímu lékaři do místa původního bydliště a bojím se,aby jste ještě přijínmali nové pacienty, jak mám prosím postupovat... dle recenzí bych velice ráda nevštěvovala právě vás...

Dobrý den, zmenit zubného lekára mužete, nepotrebujete žiadne výpisy karty, len je potrebný odstup od poslednej prevencie 6 mesiacov, aby ju poistovna preplatila u nového ZL.

MDDr. Michaela Pančíková

Dobrý den, v pondělí jsem u vás byla na vytržení kořenů dvou zubů. Dostala jsem dovnitř i kolagenovou gelovou kapsličku. Okolí je čisté, bezbolestné, jen je zde stále velká díra. Kdy se díra trochu zacelí? Nebudou se díky tomu kazit okolní zuby? Děkuji, TS

Dobrý deň, celá prestavba kosti trvá 3 mesice. Rana sa bude zmenšovať postupne,pomaly. Trhali sme 2 zuby vedľa seba, rana je teda vačšia. Ak by boli pochybnosti o hojení, zavolajte, skontrolujeme. Ale podľa Vášho popisu vyzerá všetko v poriadku.

• zubní lékař - stomatolog