MUDr. Michaela Horáková

Neurolog Více

Frenštát pod Radhoštěm 1 adresa

Odborný lékař neurologie, prac.fyzio
Horní 940, Frenštát pod Radhoštěm

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Neurologická ambulance pro dospělé ve Frenštátě pod Radhoštěm poskytuje komplexní neurologickou péči s rozšířeným zaměřením na neurologické postižení ...

Umístění: Odborný lékař neurologie, prac.fyzio Jiný

Bezesporu velmi profesionální lékařka. Člověk na svém místě. Dostala jsem se do péče paní doktorky náhodou před pár lety, když zrovna sloužila v nemocnici a měla jsem akutní problémy, které se u mě neobjevily poprvé. Bylo štěstí, že jsem natrefila zrovna na ni. Zjistila příčinu a pomohla mi.

Umístění: Odborný lékař neurologie, prac.fyzio Jiný

Výborná lékařka. Velice ochotná, přístupná.Chodím k ní několik let , mám problémy s celou páteří, vždy mne vyslechla, podala rady, pokyny...Doporučuji, nevyměním. Děkuji za všechno paní doktorko....

Umístění: Odborný lékař neurologie, prac.fyzio Jiný

Příjemná paní doktorka, odborník na svém místě, můžu jedině doporučit.
Paní doktorko, děkuji za Vaši dnešní pomoc.

Vynikající lékařka,velice mi pomáhá s bolestmi páteře,taky psychicky.

Nesetkala jsem se s lepší neuroložkou.

vynikající lékařka s vynikajícím přístupem k pacientovi, odborník na svém místě. velmi znalá a zkušená ve svém oboru.tomu také odpovídají čekací lhůty na ošetření, jelikož je vyhledávaná jako odborník s výbornými výsledky.tam kde jsou čekárny prázdné znamená, že lékař není kvallitní.

Skvělý přístup k pacientům.... Je vyhlášená v celém okrese, proto ty dlouhé čekací doby. Ale kdo si počká ten se dočká řešení svého problému. Lékař, který poslouchá a jedná!!!! Díky

Velice schopná lékařka s pěkným přístupem k pacientovi. Na svůj mladý věk jsem byl již asi u 3 neurologů a nebyli mi schopni poradit. Měl jsem bloklé záda tak, že už jsem ani po schodech nemohl chodit. To co mi jiní léčili měsíce mi Mudr. Horáková pomohla na "1. stání". Rozhodně je to odborník na svém místě - neboť věděla, že když je blok v křížích, tak mám blok i v krční páteři, čemuž jsem nevěřil, ale hned mě o tom jednoduchým cvikem přesvědčila. Jinak bloky odstraňuje (pro tělo) příjemnou metodou, rozhodně ne prudkými pohyby a nějakým trháním (škubáním) těla.
Jinak souhlasím s těmi, co remcají na dlouhou čekací dobu - to je rozhodně špatně, neboť pomoc v podobných případech potřebujeme hned, ne až za měsíc. Nevím, jestli paní doktorka při objednávání přihlíží k akutním případům. Bohužel tento problém zde asi nevyřešíme - je to asi celkový problém našeho zdravotnictví. Asi to ale dopadne tak, že na dobré lékaře se opravdu budou stát fronty.
Tady tuto lékařku mohu jen 100% doporučit. Což jsem už nejednou udělal a paní doktorka výborně pomohla také jendné mé známé s bolestmi zad během těhotenstí.

Vynikající lékařka, má přehled o nových postupech a lécích, bere ohledy na individuální potřeby pacienta. Ke své práci přistupuje zodpovědně a dobře se komunikuje jak s ní, tak se sestrou.

Velmi dobrý a schopný neurolog. Přišla na příčinu mých potíží. A to jsem se roky léčila u jiného lékaře, který mne ani na rtg neposlal.