Č. Drahlovského 12, Přerov

Umístění: Ordinace

Paní doktorka je skvělá a hlavně odborník na svém místě! Vse vysvětli a ošetření provádí s velikou peci a citlivosti. Konečně rada chodím k zubaři!

Paní doktorka je skvělá, od té doby, co k ní chodím se nebojím zubaře. Je příjemná, vše vysvětlí a je citlivá.

Paní zubařka je velmi citlivá a příjemná. Konečně se mi podařilo najít zubařku, ke které se nebojím chodit. :-)

Paní doktorka je velmi hodná a milá, odborník na svém místě. Vše předem vysvětlí, popř.pacienta uklidní :-) Chodím k ní i s mými třemi dětmi, vždy se na paní zubařku těší a ani trhání zoubku nebo vrtání není u dětí problém. Se sestřičkou jsou skvělý tým!

Velmi příjemná a jemná mladá paní doktorka. Jsem hrozný nervák a paní doktorka mě vždy dokáže krásně uklidnit. Pracuje rychle a precizně. Jako mnoho lidí nemám zubaře v lásce, ale k paní doktorce se vůbec nebojím chodit. Sestřička je také velmi příjemná. Skvělá zubní ordinace, vřele doporučuji.