Praktický lékař pro dospělé
Masarykovo náměstí 10, Letovice

Umístění: jiné místo

Velmi vnímavý, komunikativní, vstřícný, zkušený, praktický Pan doktor.
Poskytuje vysoce kvalifikovanou odbornou péči. Je to člověk na svém místě. Z mojí praxe u Pana doktora mohu jen doporučit.

Na doporučení mého kamaráda jak je pan doktor strašně dobrý a nic opravdu nic nepodcení jsem se k němu zaregistroval, jakmile jsem to udělal zjistil jsem že pan doktor je strašně neochotný napsat žádanku na vyšetření páteře a to i přesto že se s ní už léčím pomalu 10 let. Takže za mě rozhodně nejhorší a nejslabší a krajně neochotný lékař. Rozhodně nedoporučuju!!!

Bohužel rodiče musí navštěvovat tohoto pana doktora,protože u těch dobrých je plný stav. Neslyšela jsme od nich nikdy moc kladné řeči,když se vrátili z ordinace.Dokonce maminka jednou šla,že jí bolí v krku a pan doktor řekl,že jí nic není a nedal jí žádné léky....špatné a nechci si myslet ,že je to jen proto,že jsou to již staří lidé a nezáleží mu na nich.

Musím se usmát tady nad některými názory. Poznala jsem pár lékařů a tak mohu srovnávat: pan doktor je profesionál a ke specialistům rozhodně posílá!!! (na rozdíl od mnoha jiných praktiků, kteří se tí moc nezatěžují a na všechno předepisují "panaceu" typu Ibuprofen, Penicilin) Rozhodně se vyzná i ve většině nových léků a jeho přístup k pacientům je příjemný- sestřička je také ochotná.

Jsem u pana doktora registrovaný už 10 let tak můžu posoudit jak se změnil jeho přístup k léčbě během těchto let. Dříve, když si nebyl jistý posílal pacienty po specialistech a teprve potom stanovil diagnózu. V posledních letech mi však přijde jeho přístup k pacientům laxní. Zdá se mi, že mu opravdu jde už jen o peníze. Dříve jsem k němu chodil i rád - byl usměvavý a přátelský. Předepisuje drahé léky nenabízí levné alternativy.

Nejlepší z lékařů v Letovicích. Velmi pečlivý, vše chce důkladně vyšetřit. Neordinuje naslepo, využívá různé vyšetření, než stanoví diagnózu.

Velmi dobrý diagnostik, v případě naší rodiny byl vždy ochotný pomoci i v době mimo své ordinační hodiny ( a určitě nejen u nás, když jsem večer potkala u něj i jiný lidi, kteří si šli pro recept)

Pan doktor Šafránek je velmi profesionální, inteligentní a vzdělaný lékař. Myslím, že na každého a to především staršího pacienta, si vždy čas udělá.

Jsem s panem doktorem spokojená,je velice pečlivý,nic nenechá náhodě,na pacienta si udělá dostatek času,pozorně poslouchá.V ordinaci má i EKG,takže se nemusí v případě potřeby chodit jinam na vyšetření.Sestra by mohla přidat na úsměvu.

Totalne neschopný lekar u mé maminky nepoznal angínu od oboustraneho zapalu plic.pro jeho nezkusenost skoncila na mesic v nemocnici.I taci "lekari" se nam staraji o nase zdravi.