Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, LDN
Šrobárova 50, Praha

Pan primář je vynikající lékař, jsem mu vděčná za špičkovou péči a úžasný přístup, už v době, co jsem ještě nevyhlédla na svět :) Děkuji!

Umístění: jiné místo Kontrola

S doktorem jsem velmi spokojená. Příjemný a upřímný profesionál na svém místě. A taky moc oceňuji, že jdu do ordinace vždy na čas. Určitě doporučuji.

Je to můj doktor nějakých dvacet let,nemenila bych,vsechny tři těhotenství jsem chodila k Primáři Pipkovi a i po vsech těch letech jedu na vyšetření k němu i když 80km,vim že jsem u opravdového odborníka,ktery má lidský přístup k pacientkam.Doporucuji.

Výborný lékař, kterého bych nikdy nevyměnila. Rodil mi 2 děti a známé zachránil život, když 3 lékaři před ním nemohli přijít na mimoděložní těhotenství. 2x ji dali pod sklalpel a nic nenašli. Až primář Pipka se ukázal jako odborník na svém místě. Mohu vřele doporučit!!!

celkově bez problémů, vše proběhlo v přátelské atmosféře. byl velmi milý a hodný šikovný