Privátní stomatologická praxe
Bří. Čapků 5/1880, Praha

Umístění: Privátní stomatologická praxe Jiný

Pana doktora nedoporucuji, pokazil co se dalo. Vsechny korunky byly nepresne a vse jsem si musela nechat predelat. Do dnesniho dne novy lekar, ktery vse opravil jezdi po svete a na prednaskach prezentuje spatne odvedenou praci pana doktora Bufky.

K panu doktorovi chodím již téměř 20 let a jen díky němu mám zuby v pořádku! Po úrazu ve 13 letech, kdy jsem přišla o přední zuby a následné špatné péči jiných zubařů, mě doslova zachránil. A jen díky němu mám tak krásné zuby a hlavně v pořádku. Profesionální přístup, vždy milý a ochotný. Naučil mě starat se o zuby a hlavně, už se k zubaři nebojím, naopak! Chodíme k němu téměř celá rodina, naprostá spokojenost a mohu pana doktora jen a jen doporučit! Svobodová

Vše už bylo řečeno a proto snad jen: Je neodolatelný :-D Myslím, že si ho ponechám na dlouho a měnit rozhodně nebudu... Petra Hořínková

MUDr.M.Bufka je jedním slovem profesionál.

Docházím k němu pravidelně 2x ročně po dobu více než 20 let na preventivní kontroly a světe div se ! Navzdory obecně zakořeněnému strachu ze stomatologů jsem nikdy, nikdy nešla do jeho ordinace s obavou, že eventuelní zákrok bude bolestivý, nepříjemný, stresující. Jeho přístup k pacientovi je příkladný, je vždycky dobře "naladěn", s úsměvem a milým slovem svého pacienta vítá a stejně příjemným způsobem pacientovi pomůže, je-li třeba.
Jemnost a erudici pana doktora "doplňují" kvalitní diag.přístroje na nejvyšší úrovni a v neposlední řadě také zkušený zdravotnický personál.

A že je třeba zaplatit? Jde přece o naše zdraví a to je ta nejlepší a nejsmysluplnější investice.(Á propos - které kvalitní zboží, nebo služba je zdarma?)

Pana doktora mohu jen doporučit a tímto mu děkuji za mnohaletou péči.

B.Uhrová

MUDr. Bufka je velmi zručný,erudovaný,příjemný, pracuje bezvadně a bezbolestně,
má nejnovější přístroje a používané materiály.
100%

K panu doktorovi chodim uz 20 let a nemuzu si ho vynachvalit. Predtim byli zubari moji uhlavni nepratele, az u neho jsem zjistila, co je to umrtvovaci injekce. Bile plomby, ktere mi dal pred 20ti lety stale drzi, takze i ta vyssi financni investice se vyplati. Delal mi i daleko vaznejsi a komplikovanejsi zakroky s kterymi bych se jinam opravdy bala jit. Pokud jsem potrebovala operaci osmicek, poslal me za svym kolegou, tez vynikajicim odbornikem. Dale ocenuji praci jeho manzelky, ktera provadi dentalni hygienu. Chodi k nemu cela moje rodina uz leta a vsichni si ho moc cenime jako vyborneho odbornika i cloveka.

Velice příjemný a šikovný lékař, zkušený, vzdělaný. Mohu jedině doporučit.

Absolutně profesionální přístup celého teamu. Úžasné referenční prostředí a služby. Tak by to mělo vypadat všude! Jsem moc spokojený.

Jsem velice spokojena a vřele doporučuji.Ovšem je to soukromé a vše si musíte hradit.

Jeden z nejlepších zubařů v Praze...