Praktický lékař stomatolog
Olomoucká 46, Opava

Mohu pouze a jen doporučit. Paní doktorka je suprovní a nikdy jsem neměla pocit, že by mne něco bolelo a vždy mi pomohla. Je to opravdu PANÍ ZUBAŘKA!!!!! J.K.

Na prohlídkách vždy tvrdila, že není co řešit a dosti spěchala. Šel jsem k jinému zubaři, který mi našel 5 kazů.
Nevím co si o tom myslet. Nicméně už se k ní nevrátím. Možná to souvisí s tím, že zubaři si stále stěžují, že za plombování mají nízkou odměnu. Obávám se, že když bude vysoká, budou někteří vrtat a plombovat i zdravé zuby.

Paní doktorka je nejlepší zubař, ke kterému jsem kdy mohla chodit... I když jsem se přestěhovala na druhý konec republiky, odmítám jít k jinému zubaři. U paní doktorky jsem se nikdy nebála a díky jejímu svědomitému přístupu a dobrým radám nemám žádné problémy. Vždy s úsměvem, bez bolesti a s úžasnou, srandovní sestřičkou :)

Skvělá ,hodná, poctivá a svědomitá paní doktorka.Jsem moc rád,že mě před pár roky vzala mezi své pacienty.Děkuji Vám,paní doktorko i Vám skvělá ,milá sestřičko.

Bezbolestné, rychlé jednání i domluva, vřele doporučuji

Velmi pečlivá a spolehlivá doktorka. Doporučuji.

Je nej!!!

Paní doktorka mě přijala i za cenu toho,že mi musí zpravit všechny zuby tzn.vrtat,čistit kanálky,čepy atd.vždy jsem měla obrovskou hrůzu ze zubařů a můžu říct,že její i sestřin přístup je 100%!!! i když mi vrtá jen malinkatý kaz okamžitě mi píchá injekci.Opravdu nejlepší lékařka kterou jsem mohla mít,teď už k ní dokonce chodím s úsměvem i když vím,že mi bude něco dělat..Všem doporučuji.

lepšího doktora neznám...

Paní doktorka je velký profesionál, pečlivá, svědomitá. Oceňuji rovněž její milý přístup k pacientovi a lidskost.