ENDOCARE, ambulance pro endokrinologii, obezitologii a nutriční poradenství
Třeboňská 530/4, Praha

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Třeboňská 530/4, Praha

Od 500 Kč

ENDOCARE, ambulance pro endokrinologii, obezitologii a nutriční poradenství

Promovala s vyznamenáním na 1. LF UK v roce 2000. Od té doby pracovala jako sekundární lékařka na III. interní klinice VFN, na lůžkových odděleních i ...

• endokrinologie

Publikace a články

Články (3)

Umístění: ENDOCARE, ambulance pro endokrinologii, obezitologii a nutriční poradenství Jiný

Navštěvovala jsem více endokrinologů ve firmě, kde se střídali mladí lékaři, kteří si zpravidla odkroutili praxi a založili si svůj podnik. Po čase mě to začalo vadit a cíleně jsem si našla paní doktorku Rosickou, která také před lety pracovala v Salubře a jejíž způsob léčby a komunikace mi nejvíce vyhovoval. A to stále trvá.

K paní doktorce jsem přešla od jiného endokrinologa zhruba na začátku minulého roku (přesně už nevím).
Dochazela jsem normálně na kontroly, vše bylo v pořádku až do doby, než jsem otěhotněla.
Když jsem otěhotněla a informaci sdělila paní doktorce protože jsem věděla, ze musím byt více hlídaná v těhotenství, tak mi zavolala cestou k mému gynekologovi a odporným způsobem mi sdělila, že se mi narodí postižené dítě a mám jít na potrat.
Celá zhroucená jsem tedy dorazila ke svému lékaři který způsob sdělování nesmyslných diagnóz paní doktorky ihned odsoudil a pozval mne na konzultaci s pani doktorkou která se tím zabývala. Ta mi podle výsledků z krve sdělila, že se nemám čeho bát, že budu jen více kontrolována ale ze tato diagnóza je v těhotenství velmi častá. Rozhodne není důvod dělat taková rozhodnutí.
Paní doktorce jsem informaci předala e-mailem. Reakce opět chladná a bez omluvy. Od te doby jsem chodila na krev zhruba každé 3 týdny a výsledky mi sdelovala mailem. Ani jednou mě v těhotenství nevidela.
Když jsem si dovolila sestře do ordinace zavolat, že bych se ráda objednala k paní doktorce na osobní kontrolu, bylo mi sděleno, že paní doktorka nemusí vidět furt všechny že ji stačí krevní testy. To už jsem věděla, že paní doktorku nechci v životě vidět ale neměla jsem energii hledat někoho nového protože jsem měla před porodem.
Tehotestvi proběhlo v pořádku a dítě i ja jsme byli naprosto v pořádku. Stitna žláza se v těhotenství uklidnila.
Po porodu jsem paní doktorce psala jak mám postupovat - jdete na krev.
Šla jsem tedy na krev a výsledky údajně nedorazily. Je to samozřejmě možné už se mi to stalo.
Došla jsem si tedy na krev znovu ale o hodně později neboť jsem měla nějaké osobní záležitosti.
Když jsem si volala a psala o výsledky, bylo mi paní doktorkou opět ošklivým způsoben sděleno, že je potřeba abych spolupracovala s lékařem při teto diagnoze ale zadne informace o tom kolik a jaké léky mám brát ne. Dokonce mi trvdila, že jsem měla termín cca 14 dni před porodem a nedostavila jsem se. Žádný termín jsem neobdržela takže pouhý výmysl.
Závěrem bych chtěla říct, že si lékařů nesmírně vážím a respektuji je.
Ale Vás paní doktorko doufám, že už nikdy nepotkam. Jste neempatická a neprofesionální lékařka. Nijak nezpochybňuji Vaše profesní kvality ale po lidské stránce je to opravdu příšerné.
Diagnostikovat přes telefon postižené dítě matce v 12 týdnu těhotenství tímto způsobem je příšerné.

Vynikající lékařka, která nad Vašimi problémy nemávne rukou, opravdu se snaží pomoci a přijít na to, v čem je problém, a případně i doporučit další specialisty. Velice ochotná, pečlivá, stejně jako sestřičky. I když je člověk jako pacient nervózní a neumí se zrovna nejlépe vyjádřit, tak zde se setká s pochopením, člověk nemá pocit, že někoho obtěžuje svými problémy. Navíc jsem od paní doktorky dostala i doporučení na výbornou gastroenterologii a poradila mi v několika oblastech, ve kterých jsem si nebyla jistá. Zároveň je zde velice hezká a vždy čistá čekárna a sociální zařízení na úrovni, ne jako jinde :) V neposlední řadě se tu dlouho nečeká a člověk jde opravdu téměř na objednaný čas. Moc děkuji za pomoc a všem doporučuji.

Příjemné prostředí,sympatická,ochotná paní doktorka i sestřička,rychlé vyšetření.Jsem ráda,že jsem narazila na ně.

Jako jediná ze všech mi dokázala pomoci a to jsem navštívila již hodně "odborníků". Vděčím jí za to, že se konečně vyléčím a budu mít děti. Je úžasná.

K paní doktorce chodím téměř s radostí a nebojím se už po cestě do ordinace jako u jiných doktorů. Paní doktorka je moc milá, udělá si na pacienta čas a dokáže vše v klidu a srozumitelně vysvětlit. Plusem je moc příjemné prostředí ordinace, ochotná sestřička i krátká čekací doba v ordinaci. Určitě doporučuji.

Velice pecliva, prijemna doktorka. Take pusobi na me dojmem, ze je profesjonalni a vi co dela. Necekam dlouho v cekarne. Sestricka take moc prijemna, vzdy se usmeva Ordinace je dobre vybavena.

Já jsem velmi spokojená, milá a sympatická doktorka. Působí na mě dojmem, že ví co dělá, je pečlivá a vstřícná. Jsem ráda, že jsem na tuto doktorku narazila.