Martina Rosenbergová-Marešová

Gynekolog Více

Plzeň 1 adresa

náměstí Republiky 53/27, Plzeň

Umístění: Ordinace Jiný

Z paní doktorky máte dojem, že ji otravujete. Na všechno se musíte zeptat a přijdete si jako ... když se ptáte. V těhotenství nic navíc neřekne, je odpurkyne kojeni, již v roce mého dítěte mi doporucovala přestat kojit.

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka je člověk na správném místě, vždy vše ochotně vysvětlí a pomůže, osobně i po telefonu. Jsem moc spokojená, nemám co vytknout.

Umístění: Ordinace Jiný

Můžu říci, že za posledních asi tak 10 návštěv mi prvně přišla sestřička příjemná, to bylo příjemné překvapení. Paní doktorka je příjemná a sympatická vždy. Je ale pravda, že na co se nezeptám, o tom se prakticky nedovím, jen základy, ale když se zeptám, paní doktorka vždy ochotně vše dopodrobna vysvětlí. Akorát pak zjistím na internetu, že o nečem jsme se nebavili, protože ani nevím, že se na to mám zeptat, když o tom nic nevím. Neměla jsem nikdy zdravotní problém, takže se nemůžu vyjádřit k předchozím komentářům, ale za mě celková spokojenost.

Příjemná paní doktorka, vždy ochotně odpoví na mé dotazy, dokonce i po telefonu. Nikdy jsem s ní neměla problém.

U

Od paní doktorky jsem odešla, moje problémy také vždy řešila drahými volně dostupnými léky, které byly k ničemu, kultivaci mi za celou dobu, co jsem k ní chodila, dělala jednou..Momentálně jsem těhotna, od začátku mě bolelo v podbřišku, paní doktorka mi udělala ultrazvuk a řekla, že je vše v pořádku, cítila jsem, že je něco špatně a hned jsem se objednala k jinému lékaři, ten na ultrazvuku okamžitě viděl cystu 5 krát 6 cm a dost se podivoval nad tím, že paní doktorka tak velkou cystu přehlédla..Také mi sdělil, že mám zahnutou dělohu a od toho také pramení mé bolesti, velice ochotně mi sdělil další postup a opravdu pečlivě se mi věnoval. Jsem moc ráda, že jsem včas od paní doktorky odešla, její přístup mě velice zklamal a chování sester a čekání ani nebudu komentovat...

Od paní doktorky jsem po 6 letech odešla. Dokud jsem neměla žádný problém a jednou do roka jsem absolvovala prohlídku, tak mi velice vyhovovala. Před půl rokem se ale problém objevil a vyřešila jsem ho poté, co jsem přešla k jinému doktoru. Nelíbilo se mi to, že paní doktorka provedla kultivaci až po třetí návštěvě, kdy už jsem o ni hodně škemrala, do té doby léčila "cosi", bylo mi řečeno, že toho jsou tisíce a třeba se trefíme. Po dalších návštěvách, kdy problém nepřestával, mi už jen předepisovala od stolu stejná antibiotika, aniž by mě prohlédla. Bylo mi řečeno, že to je běh na dlouhou trať, dnes už vím, že je lepší běžet ne dlouhou trať, ale k jinému lékaři, a to co nejrychleji. Souhlasím s tím, že na vše je nutné se pořád vyptávat, to by mi nevadilo, ale byla bych raději, pokud by mi lékař věci sám řekl, než brouzdat ve změti různých informací na internetu. O všem, co jsem mohla pro zlepšení svého stavu udělat, jsem ale informace na internetu samozřejmě hledala (ať už ty "triviální" od hygieny až po jídelníček, podpůrné léky, laktobacily, enzymy, apod.). Přístup sestřičky raději ani nekomentuji. Vždy jsem si myslela, že už je vyčerpaná z lidí, a proto je tak protivná. Když jsem ji ale zažila v půl osmé ráno a chovala se stejně, tak jsem došla k názoru, že ji asi práce nebaví, a chová se tak zcela přirozeně. Škoda, je první tváří, kterou pacientka vidí. Za poslední roky jsem si všimla, že k paní doktorce chodí čím dál tím víc žen, což se projevuje i na čekací době a možná i na způsobu léčení. Byla by však škoda, kdyby kvantita zastínila kvalitu. Přeji všem ostatním jen pozitivní zkušenosti a hlavně zdraví, abyste nemusely řešit nějaký "dlouhodobý" probém, a nedostaly se tak do podobné situace jako já.

K paní doktorce jsem šla poprvé. Byla jsem velmi zvědavá vzhledem k některým komentářům v diskusi. Lékařka byla velmi ochotná, vysvětlila mi celý můj problém automaticky, odpovídala na mé dotazy. S bolestmi, na které můj předchozí doktor říkal "to musíte vydržet", mi pomohla a ještě má prý "něco v záloze" :) Jen zdravotní sestru nemohu soudit, neboť tam byl za ni zástup. Ale u paní doktorky jsem se zaregistrovala jako VIP pacient. Léčí mě přece ona a ne její sestra. Jsem opravdu velmi spokojena a mohu doporučit.

S pani doktorkou jsem spokojena, ale sestřička.. Je mi 15 přišla jsem si pro recept na antikoncepci řekla jsem jí jméno 3x protože říkala že mé jméno ještě neslyšela (jmenuji se Dominika) a kdyz už konečně něco našla tak se mě zeptala jestli sem ročník 76 a já řekla že ne že jsem 98 a milá paní sestřička na mě začala řvát že jinou Veroniku se stejným příjmením tady nemá. Tak jsem ji řekla že jsem Dominika a sestřička odpověděla že sem říkala Veronika. Tak sem si vzala recept a radši rychle odešla.

S paní doktorkou a personálem ordinace jsem byla spokojená do doby, než jsem začala řešit problém.. Pak jsem několikrát slyšela akorát : to se stává, to musíte vydržet - po 2hod čekání, ačkoli jsem byla objednaná. Nemusím, přešla jsem k jinému lékaři a jsem spokojená. Problém vyřešen. Jsem podruhé těhotná a jsem překvapená, jak mohou probíhat poradny, se mnou lékařka při prvním těhotenství v podstatě nemluvila.

Mnoho let jsem byla u paní doktrorky spokojená, ale v posledních letech se její přístup k pacientkám velmi zhoršil. Musím souhlasit se vším negativním, co zde již bylo napsáno: čekáte přes hodinu, přestože jste objednané (stalo se mi, že jsem na jednu hodinu byly objednané 2); nepříjemná sestra; v ordinaci jste 5 minut a máte pocit, že zdržujete a o svém zdraví se nic nedozvíte a ani nedostane šanci se na něco zeptat. Dlouho jsem přemýšlela od odchodu od paní doktorky a poslední návštěva u ní, byla poslední kapkou. Našla jsem si nového gynekologa a připadám si tam jak v jiném světe.