Stomatologická klinika 1. LF UK
Kateřinská 32, Praha

Děkuji moc mile paní doktorce za ošetření syna,který měl zánět v zubu a celou noc byl v bolestech. Nás lékař měl dovolenou. Paní doktorka úžasná,zub vytrhla skvěle a rychle,sestřička také uzasna a dekuji paní recepční, bez ,které ,bychom se k Vám nedostali .ať se Vam daří a jeste jednou moc děkujeme. Veronika opavova s rodinou

Paní doktorka mi napravila všechny zuby po předchozí zubaře. Je velmi milá i trpělivá, i pro člověka, který se bojí návštěvy zubaře. Vždy mi vše trpělivě vysvětlí, bere vážně moje obtíže, je ochotna opakovaně upravovat plombou pro lepší skus. Moderně vybavená ordinace včetně rentgenu, moderní léčba a materiály. Sestra je rovněž příjemná. Pozitivně hodnotím rovněž snahu o odlehčení situace, jako je barevná tapeta v ordinaci nebo oblečení paní doktorky s obrázky.

Umístění: jiné místo Obdorná konzultace

Ráda bych paní doktorce poděkovala. Po špatně ošetřených zubních kanálcích, jsem velmi otekla, otok přetrvává jíž 5 týden. Moje ošetřující zubařka se k tomu vyjádřila, to se mi nikdy nestalo a prováděla mi v ústech pokus-omyl. Zaplatila jsem si konzultaci v soukromém zubním zařízení a tam pan zubař o mém problému hledal informace na internetu. Už zoufalá, jsem navštívila stomatochirurgii, kde jsem narazila na MUDr. Martinu Mašátovou, hned věděla kde nastal problém, vysvětlila a ještě u toho byla moc milá a usměvavá. Vřele ji doporučuji. Chourová Lucie