MUDr.

Gynekolog

24 názorů +přidat

Váš profil?Převezměte jej! Upravit údaje

Adresy

• Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava-Jih
    70030 Ostrava, moravskoslezský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Více
  • Vítkovická Nemocnice - Porodnicko-gynekologické oddělení – příjmová ambulance

• 11.3
  • Peter Koliba

gynekolog, porodní asistentka

• 17. listopadu 595, Ostrava - Poruba, Ostrava

Gynartis, s.r.o., gynekologie, dětská gynekologie

K panu docentovi jsem začala chodit cca před rokem. Dlouho jsem uvažovala nad tím, ke komu jinému bych mohla přejít od bývalého lékaře. Ať to mám bl...

• Zdenka Jalůvková

• 12:00
              • 12:20

Přidat názor
            • velmi dobrý

Při každé návštěvě se setkávám se s vstřícným, milým chováním, jak lékařky, tak i zdravotní sestry. Vážím si rychlého řešení problémů, profesionálního přístupu, kterým vrací pacientce ztracený klid. Lidskost je pro mne velký nadstandart. Smekám a hodnotím na jedničku bez ztráty hvězdičky..Děkuji..

• velmi dobrý

Sestřička je mistr ve svém oboru, skvělý přístup, vše řeší velmi efektivně, vždycky se snaží vyjít vstříc, pomoci a poradit - pro mne naprostý profesionál a člověk na správném místě. Paní doktorka to samé v bledě modrém, je vždy velmi příjemná, empatická, sečtělá a naprosto ji věřím. Lepší lékařku bych jen těžko hledala. Díky za to.

• velmi dobrý

Mám taktéž velmi dobré zkušenosti, příjemná sestřička, vždy vyjde vstříc, a paní doktorka také! Profesionální přístup

• velmi dobrý

Paní doktorka je výborná lékařka s mimořádně příjemným vystupováním a vztahem k pacientkám. Vstřícná, ochotná, ohleduplná.

• velmi dobrý

S paní doktorkou jsem velmi spokojená, chodím k ní už dlouho a dokonce i během mého druhého těhotenství to byla procházka růžovým sadem. Paní doktorka byla i u porodu mé holčičky, což opravdu ocenuji, protože mě to velmi uklidnilo a pomohlo. Rozhodně všem doporučuji a přeji milé paní doktorce i sestřičce jen to dobré a spoustu spokojených pacientek:-)

• velmi dobrý

Paní doktorku můžu s klidným svědomím doporučit. Pokaždé vám vše při každé prohlídce vysvětlí a informuje o všem. Odcházím vždy s pocitem, že je vše v pořádku. Na sestru si také nemohu stěžovat.

• velmi dobrý

Dnes jsem byla u paní dokrorky poprvé.Pusobí profesionálně a je moc milá.Cítím se u ní velice dobře.mohu jen doporučit.Ohledně polatku...sestřička mi tuto informaci zdělila ihned po telefonu,je jen na vás zda jste ochotni zaplatit či ne,já toho rozhodně nelituji :o)

• velmi dobrý

Dobrý den. Přestěhovala jsem se do jiného města a z důvodu otěhotnění jsem si musela vybrat nového gynekologa. Díky kladných hodnocení na internetu jsem se rozhodla pro Dr. Ledvinkovou. Každá poradna byla jedinečná, vždy se mne zeptala, zda jsou nějaké komplikace, pokud byly, okamžitě navrhla řešení. V posledních týdnech těhotenství se ukázalo, že budu muset rodit císařským řezem, protože se miminko neotočilo. Rodila mne přímo Dr. Ledvinková. Porod proběhl bez problémů, po operaci jsem neměla žádné bolesti. Řez byl čistý a jizva se zahojila brzy. Tak tedy, lepší doktorku bych těžko hledala!! Velice příjemná, ochotná, optimistická!! DOPORUČUJI !!

• neutrální

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli poplatek 300kč se platí za každou návštěvu u paní doktorky, nebo pouze první návštěva? předem děkuji.

• velmi dobrý

Velmi příjemná paní doktorka ,byla sem u ní poprvé a jsem ráda, že jsem tak učinila.Na vstupní poplatek mě sestřička upozornila už při telefonickém objednání, a řekla, že se mám rozhodnout. Jsem ráda, že jsem k paní doktorce přešla, můžu jen doporučit.

Lékař, ke kterému se můžete objednat online

Peter Koliba

gynekolog,  porodní asistentka