Sam. ordinace PL - pro děti a dorost
Květnové náměstí 7, Průhonice

Umístění: Sam. ordinace PL - pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka je moc hodná, pečlivá a léčí s rozumem.
Dle zkušenosti i s jinými pediatry je vidět, že je paní doktorka Kalinová velice pečlivá, na pacienty i rodiče hodná, vždy se snaží všem vyjít vstříc. Nemocné děti léčí s rozumem, je vidět že ví o čem mluví. Líbí se mi, že nedá hned zbytečně ATB, ale zkusí raději šetrnější variantu léčby.
Čekací doba se sice občas protáhne, ale s tím člověk musí počítat, někdy se něco zkomplikuje, někomu se udělá špatně, nebo se stane něco jiného za což paní doktorka samozřejmě nemůže.
Doporučuji všema deseti!!!

Moje těžce zdravotně postižená dcera je pacientkou paní doktorky téměř 10 let, její zdravotní stav vyžaduje náročnou péči pediatra i koordinaci se specialisty, včetně vypracovávání obsáhlých zpráv pro hospitalizace, lázně nebo různé úřady. Oceňuji vysokou odbornou úroveň péče této lékařky a zároveň její empatii i racionální přístup k dětem a jejich rodičům. Na různé naše elektronické dotazy a žádosti reaguje promptně, často i pozdě večer. Jsem přesvědčený, že paní doktorka své povolání nechápe jako běžnou práci, ale jako poslání. Všem rodičům jí mohu doporučit. Petr Holzner

Každý posuzuje pediatra asi jinak, ale za sebe a své dva syny mohu pani doktorku jen doporučit. Samozřejmě byli chvilky, kdy pani doktorka byla ve skluzu a návštěva byla velmi uspěchaná, ale nikdy se nám nestalo, aby se nám po zdravotní sránce nevěnovala. Mnohdy mi pani doktorka velice vstřícně poradila po e-mailu a to i v době, kdy byla na dovolené. V podstatě mi vždy ráda poradila i v době svého soukromí. Za to jsem jí moc vdečná. Vyhla jsem se velkým frontám v čekárně, kvůli třeba drobným zdravotním potížím, které jsme mohli vyřešit doma. Pro mě je pani doktorka strážným andělem, který mi vždy poradí a pomůže, když si nevím rady, potřebuji rychlou konzultaci. V ordinaci jsem také vždy velice spokojená.
Daniela Vávrová se syny (Adámek 4 a Davídek 2 roky)

Paní doktorku Kalinovou jsem se 4 dětmi navštěvovala celých 8 let. Bohužel původní sestřička odešla a začaly se tam sestry střídat. Některé byly opravdu až drzé. Paní doktorka už od začátku nedodržovala objednávací časy a pokud k ní člověk přišel bez objednání, musel dlouho čekat (i 2 hodiny). Chápu, že při tomto povolání je bohužel i mnoho papírování. To všechno jsem přehlížela, měla jsem ji v blízkosti domova a s tolika dětmi vás jen tak někdo nepřijme.
Měla jsem s ní hodně rozporů, např. dětem nedávala hned antibiotika, ale zkoušela je léčit homeopatiky. Když se po týdnu jejich stav zhoršil, nasadila jim antibiotika a po dokončení léčby vyžadovala, aby 14 dní byly ještě doma. To u školních dětí není možné. Nepostoupily by do dalšího ročníku. Naše rozpory vyvrcholily v názoru na očkování děložního čípku u dcery a poslední tečkou bylo odmítnutí ošetření mého malého syna, který měl velkou alergickou reakci z důvodu, že už paní doktorka přijímá pouze zdravé pacienty. Musela jsem s ním do nemocnice a následně si našla novou paní doktorku na poliklinice Chodov. Ráda dojíždím až do Prahy.
Paní doktorku Kalinovou nedoporučuji.

Vaněčková Martina

Do této ordinace chodím s malým miminkem teprve něco málo přes měsíc a jsem velmi zklamaná. Paní doktorka (jak jsem se dozvěděla od známé) je po úraze a proto se tam střídají různé doktorky a co si budeme povídat, co doktor, to názor, takže to tam i tak vypadá při prohlídce. Mohlo by se to ale alespoň pacientům nějakým slušným způsobem oznámit, že tam paní doktorka není a proč, ale to se asi nikdo neobtěžoval. Samostatnou kapitolou je velice arogantní sestra, která nezapomene s úsměvem na rtech při každé návštěvě dát čerstvým rodičům najevo, jak jsou úplně hloupí a poučuje je o tom, co a jak dělají špatně. Na druhou stranu, když se jí zeptáte na řešení nějakého konkrétního problému, tak většinou neví a zahraje to do autu. Mám dojem, že si tam tak trochu "hraje na chytrou paní doktorku" a absolutně nemá upřímný cit pro zacházení s malými dětmi a postrádá jakýkoliv takt. Nechápu také, proč nás objednává na konkrétní hodinu, když tam pak ještě musíme půl hodiny čekat, což s malým nespícím mimčem (4 měsíce) je občas docela náročné. A to objednávání v době, kdy jsou tam i nemocné děti, to je bohužel pravda. Rozhodně nedoporučuji tuto ordinaci a budu v nejbližší době měnit.

Tuto ordinaci nedoporucuji,pani doktorka se ridi jen podle tabulek a pokud dite nespada do urcite kolonky,tak posila hned na vysetreni ke specialistum.Par takovych jsme absolvovali a v pokazde nam na uvitanou rikali-a zase od te pani doktorky z Pruhonic.....nikde nic nenasli a vzdy jsme byli i normalu,ale ne tom tabulkovem.Ruku na srdce,kdo z lidi odpivida vyskou,hmotnosti tabulkam:-) :-) :-) to neni peclivost a pedantnost,to je u pani dotorky neznalost mediciny a vystrasenost,asi se musi hodne bat.Sestry se u dotorky stridaji jak na bezicim pasu,to taky o necem vypovida.A ani nenabira krev,poslala nam s mesicnim miminem do laboratore vystat si frontu mezi chrchlajici dospele nemocne. Sice na dverich ma doktorka rozdelene ordinacni hodiny pro zdrave a nemocne,ale ve skutecnosti to funguje tak,ze si zve vsecny dohromady,zdrave deti i mimina a nemocne deti s horeckama a nemocema-to vsechno sedi v jedne cekarne,parkrat jsme si uz z cekarny neco prinesli. Po techto zkusenostech jsme detskeho lekare zmenili a vidim uplne jiny pristup-neresi se normalni a fyziologicke nalezy,nova dotorka ma vetsi znalosti a neohani se tabulkami,krev se odebira v ordinaci,zdrave deti a nemocne deti maji odlisne ordinacni hodiny a v cekarne se vubec nepotkaji,jedna stala sestricka a velice prijemna. Sehnat detskeho lekare ktery prijma pacienty je veliky problem vseobecne,jedine pani doktorka v Pruhonicich prijma vsechny velice ochotne,asi to bude tim,ze hodne deti od ni po case odchazi. A pokud hledate detskeho v Pruhonicich-obejdete si par maminek a uvidite co vam reknou-vetsinou se nikomu nechce nebo nemuze s ditetem dojizdet do Prahy a proto tam chodi.

Pani doktorka, je moc pečlivá a pedantná, vstřícný přístup a dobrá spolupráce s rodičmi. Doporučuji.

nejlepsi detska lekarka doporucuji!!!!!!!!

Pani doktorka i sestricka jsou uzasne rekla by jsem ze za dobu mam tri deti je to nejlepsi pediatr co znam a co jsem kdy videla . Mimo jine nepise hned na vse antibiotika ale leci homeopatiky coz me prijde velmi pozitivni atb jsou nekdy potreba kdyz to jinak nejde ale mnoho nemoci lze prelecit i bez nich a to pani doktorka velice dobre vim a ja ji jsem za to moc vdecna moc doporucuji a dekujeme za jeji peci . K pani doktorce jsme zacali chodit na doporuceni kamaradky a jsme s ni velice spokojeni

Také jsme velmi spokojeni, hodnotím profesionální a vstřícný přístup paní doktorky i sestřičky. Jsme zde již registrování 6 let se dvěma dětmi. Tereza