MUDr. Martina Janečková

Jistebník 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
č.d. 149, Jistebník

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka je PANÍ DOKTORKA! Zajímá se o své pacienty, dokáže vše vysvětlit v souvislostech, dokáže volit slova, aby pochopil i obyčejný člověk.. Je otevřená jak klasické, tak i alternativní léčbě. A hlavně je to lékařka, ke které nikdo, koho znám, nechodí se strachem a staženým žaludkem, a to opravdu není běžné!
Děkuji, že takoví lékaři jsou.

U paní doktorky Janečkové jsem několikrát řešil zdravotní problémy. Akupunktura i homeopatie jsou podle mého názoru úžasné metody. Paní doktorka je nejen velmi milý a vstřícný člověk,ale též odborník ve svém oboru

Dobrý den,jak tady čtu mnozí máte paní doktorce něco za zlé.. nejvíce mne však pobavil předposlední komentář jisté nazlobené paní. Jsem si vědom,že si každý má udělat vlastní názor,tím se taky celý život řídím,nicméně samozřejmě oné paní ten její postřeh neberu,ba naopak,navíc každý trochu objektivní člověk se jím nedá ovlivnit a udělá si svůj vlastní obrázek:) paní doktorka mě osobně několikrát léčila, jsem s její péčí naprosto spokojen. A co se týče homeopatik, doporučil bych "zlé paní" se třeba trochu víc pobavit s lidmi-pacienty,kteří mají s touto alternativní medicínou zkušenosti. Dle mého jen doporučí,nebot se jedná o opravdu dobré řešení mnoha neduh:)

Jsem s paní doktorkou naprosto spokojená, mohu vřele DOPORUČIT!!! Je pravdou, že pokud nemusí, tak na odborná vyšetření neposílá, ale pokud jde o závažnější věc, nebo si není jistá diaknózou, posílá pacienty do nemocnice hned. Není pro ní problém, navštěvovat starší lidi v domácnostech. A doufám, že v Jistebníku zůstane ještě dlouho.

Sice to dělám nerada,ale musím napsat,že nedoporučuji.Vím,že díky její neochotě poslat na odborné vyšetření,málem došlo k velkému neštěstí.Neposlat pacienta na vyšetření,když má symptomy,které mohou(ale bohužel i nemusí)ukazovat na vážný druh rakoviny,je podle mě nedbalost.Na vyšetření se dotyčný nakonec dostal a naštěstí je teď v pořádku.Ale není to zásluhou MUDr. Janečkové

K paní doktorce chodíme léta kvůli její alternativní medicíně.Léčí tímto způsobem všechny členy naší rodiny a vyléčila nemoci,se kterými si lékaři klasickou léčbou nevěděli rady.Má k pacientům velmi pěkný přístup plný pochopení,na vše odpoví a poradí.Moc děkujeme.

Nepotkala jsem dosud žádného lékaře, který by byl tak empatický, lidský a nenafoukaný jako paní doktorka Janečková. Ke cti jí je i fakt, že se zabývá i alternativní medicínou.