Ord. lékaře specialisty - oční
Pohraniční 1/1288, Děčín

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Ord. lékaře specialisty - oční Jiný

Velmi dobrý zájem o pacienta,hezké přijetí a vyslechnutí mých problémů,již několikrát jjsem využil zdejší péče vždy jsem byl velmi spokojen.Mimoto velmi hezká a příjemná ve styku s pacienty.

Umístění: Ord. lékaře specialisty - oční Jiný

Pokud si člověk v dnešní době opravdu něčeho cení, tak je to lékař, který je nejen odborníkem, ale také má lidský přístup. A taková přesně paní doktorka je. Vždy je pečlivá, vše vysvětlí a k tomu je milá a klidná. Stejně tak musím pochválit vždy příjemnou sestřičku.

Vladimír Motl, 5.ůnora 2015
Paní doktorka je profesionál mluvící s pacientem běžnou řečí bez zavalování odbornou terminologií.
Odcházíte uklidnění a znalí stavu svého problému .

nejlepší profesionálka, Je to PANÍ doktorka, která to nedělá pro prachy ale pro lidi. Moc vám děkujeme.

Paní doktorka je nejen velice příjemná, ale i pečlivá, co se týká vyšetření. Chodíme k ní s celou rodinou a jsme rádi, že jsme právě u ní.

nejlepší

Je to dobrý lékař a velmi ochotný

Velmi milá profesionální.

Připojuji se ke všem kladným hodnocením.Paní doktorka je velmi příjemná,milá,vše dobře vysvětlí,poradí.V mém případě se díky paní doktorce přišlo na vážné onemocnění ,které bylo naštěstí odstraněno operací.Také všem vřele doporučuji.

p.doktorka je opravdu dobrá a hlavně lidská.Procházkovi