MUDr. Martina Benáčanová Čermáková

Dermatolog Více

Praha 1 adresa

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ Jiný

Máme jako rodina spoustu zkušeností z návštěv u paní doktorky. Vždy je milá, ochotná a pomohla nám vyřešit rozmanité kožní potíže od ekzémů a infekcí, přes ošetření dusíkem až po pásový opar a další. Každému správně určila diagnózu a poradila účinnou léčbu. Jsme moc spokojeni my, naše děti i prarodiče.

Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ Jiný

To, že paní doktorka bere pouze pacienty z Prahy 5 je v pořádku. Sice to není nikde napsáno a doporučení od naší pediatričky, která má ordinaci jen o patro níže, ji absolutně nezajímalo, ale budiž. Co mě dostalo byla nicméně její arogance a nulová empatie. Tohle už jsem dlouho nezažila. Takovýto člověk by prostě neměl pracovat s jinými lidmi. I když mi třeba není dobře, apod., vždy jde komunikovat slušně. Upřímně, já bydlet na Praze 5, tak udělám vše proto, abych si našla jiného kožního lékaře…

Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ Jiný

Paní doktorka byla opravdu skvělá ! Bez objednání vyřešila můj problém naprosto profesionálně a rychle ! S výkonem jsem byl velice spokojen. Předem velmi slušně oznámila pacientům v čekárně, že nebere nové lidi, kteří nejsou z Prahy 5, protože už má plno a pak už to jen běželo … cca za 1/2 hod jsem byl po zákroku.

Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ Jiný

Váhal jsem, zdali má cenu vůbec něco psát, nicméně snad to pomůže budoucím pacientům při rozhodování. Ihned po příchodu bylo vidět, že paní doktorka není z těch, která by měla ráda svoji práci. Po otevření ordinace první, co zaznělo, bylo “prosim!” Už jenom během sekundy si člověk zformuluje první dojem. Další na řadě jsem byl já. Mám praktickou lékařku ve stejné klinice, která mi ji doporučila. Jakmile paní doktorka viděla podle systému, že někteří pacienti jsou u ní poprvé, musela si vylít svojí nespokojenost. Řekla, že nebude přijímat nikoho, kdo nemá bydliště na Praze 5, bez výjimky. Byl jsem překvapen, protože tato informace nebyla nikde napsaná. Když jsem ji řekl, že by bylo dobré to nějakým způsobem komunikovat, aby se předešlo těmto situacím, řekla, že není povinná to dělat … přijde mi to, že vůči pacientům, kteří tam čekali/čekají nefér …
Nehledě na to, že paní doktorka možná měla pravdu, její chování absolutně postrádá empatii k pacientům a neochotu toto změnit.

Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ Jiný

Paní dr. Benáčanovou Čermákovou už nikdy více. Kožní chorobu diagnostikuje na dva metry a evidentně špatně, protože mi léčba nezabrala. Stála jsem v její ordinaci u dveří a nepustila mě dál, abych jí tam nenašlapala (venku bylo deštivo). Takže jsem jen ode dveří vyhrnula tričko, ona na dva-tři metry určila problém, podala mi opět leták svých oblíbených kosmetických firem a poslala mě pryč. Vystavila tedy i recept na vodičku, která na můj problém stejně nezabrala. Později jsem se vyléčila u jiného lékaře. Vážně nevím, k čemu tam paní doktorka sedí. Kterákoliv úřednice by to zvládla stejně a byla by aspoň příjemnější.

Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ Jiný

Arogance paní doktorky je na velmi vysoké úrovni.
Byla jsem u pani doktorky se synem, chtela jsem ho objednat. Pani doktorka rekla ze nema čas (v čekárně byla jedna slečna).
zavřít dveře uprostřed rozhovoru my přijde velmi neprofesionální.

Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ Jiný

Paní doktorku bych určitě nedoporučovala. Sama jsem lékařka, potřebovala jsem odbornou pomoc, která mi nebyla vůbec poskytnuta. Paní doktorka má na každého asi 1,5 minuty, nemá žádný zájem na léčbě. Léčit na dva metry od stolu kožní onemocnění nelze. Můj atopický ekzém bagatelizovala pouze za ztvrdlou kůži, na bradavici podává každému do ruky papírek co si má vyzvednout v lékárně - nikdy mi nepomohlo. U pojišťovny si vykázala všechno, včetně kompletního vyšetření znamének. Skutečně nedoporučuji

Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ Jiný

Paní doktorka mi vyléčila bradavice, které mi jiní doktoři léčili několik let a nedařilo se jim. U paní doktorky Benáčanové Čermákové jsem konečně dostala podrobné instrukce, jak bradavice po vypálení doléčovat doma, pravidelně po dobu několika týdnů mě sledovala a kontrolovala výsledky a bradavice nakonec po letech skutečně zmizely. Velké díky.

Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ Jiný

Paní doktroka je velmi příjemná a hlavně je skvělá lékařka, která se velmi dobře orientuje ve svém oboru. Chodím k ní se svými dětmi již roky a vždy diagnostikovala správně a dala účinnou léčbu. Před ní jsem vystřídala několik jiných kožních lékařů a výsledky rozhodně nebyly takové jako u paní doktorky Čermákové.

Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ odstranění kožní léze

Paní doktorka i sestra jsou velmi příjemné a vstřícné. K paní doktorce již chodím několik let a jsem velmi spokojená s její léčbou a celkovým přístupem.
Lenka Nováková